• xavier
    11.1k


    Jedna stvar je loše suđenje koje implicira greške suca u oba smjera, što i zna biti slučaj, a sasvim nešto drugo tendenciozno suđenje. Tovari u pravilu nikad ne govore o "lošem" suđenju nego uvijek o "sucima sa zadatkom koji sude kontra Hajduka".
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pozdrav.
    Vezano za ovo dolje, to više nije ni smiješno nego postaje i potencijalna opasnost u ovom slučaju za suca radi tog kolektivnog ludila.
    Na tribina se poziva da ga ubiju, a ovi pacijenti po forumima još dodatno kure vatru. Od situacije koja je li-la, više da nije penal nego je, radi se teorija zavjere o namjernom zakidanju Hajduka. I onda kad se dogodi neko veće sranje reći će se da je to djelo pojedinca.
    Radi se kolektivni pritisak da moraju biti prvaci pod svaku cijenu, a realno po ničem ne odskaču.
    Jučer su se jedva provukli protiv osrednje ekipe.
  • Majki2111
    2.6k
    OK i to ako žele bit prvaci moraju očekivat.. Bar po meni.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni osobno je baš drago kad ih se pokrade. Reći ću vam i zašto. Njih i kad se ne pokrade pokralo ih je se pa nek bar sa razlogom kmeče.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Uvijek je krađa i uvijek je namjera. A kad se dosudi nešto sumnjivo u njihovu korist onda je tisuću "ali" i opravdanja.
  • xavier
    11.1k


    Vidiš meni nije.

    Ja ih ne volim i uvijek mi je drago kad izgube. Bilo to protiv nas, protiv Istre, protiv trećeligaša ili u Europi...ali nikom, pa ni njima, ne želim loše suđenje i sudačke pogreške.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sami, opasni, grizu.

    Evo ja se bojim.
  • deda
    27.6k
    Veliki pozdrav kolegi Andersonu, drago mi je vidjeti opet tvoje upise na forumu.
  • Markelo
    2.5k
    Standardno kmečanje tovara, no to nije čudno za naš nogomet jer su Osječani "svjetlo na kraju tunela",a Riječani su pak "sami protiv svih". Pravdenika u hrvatskom nogometu ne manjka.

    Naravno da nitko ne vidi problem u premlačivanju sudaca od strane navijača jednog kluba i pritiska koji se stvara kod drugih sudaca kada moraju sudit tom klubu.

    Sve ok. Šaka u oko ispred kluba u Dalmaciji zbog nedosuđenog penala je sasvim adekvatna kazna
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja nikome, ali baš nikome ne želim loše suđenje, ali njima baš uvijek želim jer i kad im je dobro suđenje oni kmeče.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pozdrav Deda...pratim inače forum svakodnevno, ali nisam ništa dugo pisao. Valjda ta neka faza kad samo kibiciraš.
  • Keyser Soze
    8k
    Proteže se ovo kolo jedna poznata rečenica dolje, a ona glasi: "Bit ćemo prvi ako nam dopuste!" :rofl: :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    +11,302
    Ja nikome, ali baš nikome ne želim loše suđenje, ali njima baš uvijek želim jer i kad im je dobro suđenje oni kmeče.marcio amoroso

    znači, ove sezone još nemaju ni jednu sudačku grešku koja je rezultirala gubitkom jednog, jedinog boda. sve što su osvojili zaslužili su na terenu...svaki bod koji nisu osvojili, opet je bilo zasluženo na terenu.

    al preventivno kmečanje je tu za svaki slučaj.

    pa što bi tek bilo da su jučer prosuli bodove?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jel još nekome na Areni 1 Barcelona- Levante iako piše HD-Istra?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.