• bbb medimurje
    2.9k
    Meni je fascinantno kak opet namecu zakljucak da se osijek i rijeku namjerno poguralo samo da budu ispred njih
    Da je bila neka li-la situacija u Koprivnici i to bi rekli da je kontra njih
    Uglavnom smisao cijele lige je da oni cim nize zavrse na tablici pa se prema tome prilagodava sudenje drugima
  • bbb medimurje
    2.9k
    I druga fascinantna stvar je komentir na strahonju
    Ak on u analizi potvrdi da su osteceni onda postaje relevantan sudacki komentator a ako veli da nisu osteceni onda je mamicev i miskovicec placenik bez sudacke karijere
    Tovarski sindrom gluposti
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Šapit kaže "na Poljudu uvijek teatralni Bebek". Nije prokomentirao uvrede sa tribina. Sumnjam da bi to propustio ijedan novinar da su BBB u pitanju.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ovaj Strahimira se uvlači tovarima u šupak. Svi se uvlače u šupak tovarima. Neznam koji su oni faktor postali da im svi titraju oko jaja
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Šapit kaže "na Poljudu uvijek teatralni Bebek". Nije prokomentirao uvrede sa tribina. Sumnjam da bi to propustio ijedan novinar da su BBB u pitanju.Nema zaleđa Mikića

    Nevjerojatna je količina novinara koji pušu u tovarska jedra, nova tv i njihov gol.hr prednjače u tome, više od slobodne dalmacije valjda.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    I zanimljivo kako se nigdje ne spominje situacija kontra slavena gdje se komotno mogao svirati penal za dinamo, očito guranje tolića rukama.

    Na kraju totalno nebotno, al ako se već secira kolo... Gdje je problem izdvojiti tu situaciju?
  • Mali Zeus
    9.2k
    Evo već plaču na to tko će im suditi protiv Osijeka.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    nevjerojatno nešto, zbog nekakvog penala po mlakim kriterijima u utakmici koju su dobili.
    ovo fakat nije normalno!
  • Mali Zeus
    9.2k
    Jutarnji prenio da su kontaktirali našeg stručnjaka za suđenje. Čijeg, od Slobodne ili Jutarnjeg?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ne znam što hoće postići, uz sveopću podršku novinara?
    napraviti nekakav pritisak na suce, stvoriti si alibi za budući neuspjeh?

    jbt gorici ne sude čisti penal, nakon što sudac gleda VAR, ljudi izgube bod zbog toga i nikom ništa.
    ovima ne sudi nebitan penal u utakmici koju su dobili, iz nečega što je bilo tko zlonamjeran bez problema mogao namjestiti kao zaleđe, nastane krš i lom. što bi bilo da su prvi sa 5 bodova prednosti?

    ajmo se i mi priključiti, jel ima gdje kompletna snimka utakmice s belupom? da se izvadi ona situacija gdje se bez beda mogao svirati penal za dinamo, koju nitko nije ni spomenuo u analizama.
  • Markelo
    2.5k
    Stvara se mit o atomskom hajduku kojeg Dinamo svim silama želi spriječit. Smješno, al tovari žive u svom nekom svijetu. Tu im je pomogao i kukavičluk Dinama koji je odgodio utakmicu umjesto da ih je otišao na poljud razbit nakon West Hama, a ovi su tu odgodu shvatili kao strah od Livaje i ekipe.
    Kad se samo sjetim da je Krki i Istru odgodio, odma mi sistolički tlak skoči
  • Infinity
    15.2k
    Meni ta odgoda u prvom kolu nema smisla ni 1%, pogotovo kad sam prije par dana pogledao nas raspored malo detaljnije. Pa mi West Hamu u goste idemo nakon sto kuci igramo s Hajdukom. Isto tako cekamo Genk nakon utakmice s Osijekom. Te dvije utakmice bi mogle igrati daleko vecu ulogu nego prvo kolo. Pa i u Bec idemo nakon gostovanja u Rijeci. Bilo bi mi najlogicnije odigrati prva dva kola bez odgoda i onda odgoditi Rijeku pred Bec ako budemo lose stajali na tablici. Ako se i ta odgoda uspije izbjeci onda imas priliku u zavrsnici iskoristiti. Glup potez da ne moze biti gluplji. Jos smo tovare mogli nasamarat, pa nek sad pricaju u prazno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.