• Infinity
    15.3k
    Ma nek prenose sta hoce. Danas kad za par eura mozes imati par tisuca programa je najmanji problem tko ce prenositi utakmicu. Meni je bitnije da netko ponudi sadrzaj prije utakmice, na poluvremenu, na kraju utakmice itd.
  • og1986
    2.9k
    Neki sportski komentator je pričao o tome na podcast inkubatoru.
    Oni su imali plan da treći program bude samo za sport i da sa sve više sportova paralelno otvaraju i hrt 4 i 5 koji će biti samo za sport. Dodatni kanal nije teško otvoriti.

    I u to vrijeme kada su pričali o tome su imali prava i na HNL i na ligu prvaka i na dosta ostalih liga i sportova, no kaže da je negdje zapelo i iz njemu nepoznatih razloga nisu krenuli tim putem nego su dopustili da ostali dođu na hrvatsko tržište.

    Po meni, kako sam shvatio iz intervjua i poznavajući hrvatske prilike. Vjerojatno je netko na vrhu dobio lijepo mito i prepustio prava drugim televizijama.
  • Carrasco
    4.1k
    Marin odigrao jako dobro.
  • jaijivic9
    572
    Kaj se dogodilo s Julardzijom?
  • deda
    28k
    Ozljeda
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Nikako mi ne ide u glavu ovakav HNL da nacionalna televizija ne prinosi. Još kad sam neki dan procita koliko prihoda ima HRT stvarno sramota. Smeće od televizije.BBB Sibenik

    Postoji li neka europska država čija nacionalna liga se prenosi na zemaljskoj televiziji u državnom vlasništvu?
  • SAS1987
    13.5k
    Ako sam dobro shvatio Benfica sama prodaje TV prava za domaće utakmice? Sada vidim od gdje tovarima ideje :rofl:

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_domestic_football_league_broadcast_deals_by_country
  • vjeko1701
    5.9k
    Poprilično sam siguran da imaš Premier League na BBCu
  • Crusades1986
    9.8k
    BBC je jedan od 4 koji imaju prava koliko mi je poznato. Tu su još BT Sport, Sky Sport i Amazon. Svaki ima poneki broj utakmica.
  • Infinity
    15.3k
    Mozda grijesim, al BBC prenosi utakmice PL na radiju, na TV-u imaju FA Cup, ne i PL.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Poprilično sam siguran da imaš Premier League na BBCu
    35m
    vjeko1701

    Pitam, fakat nemam pojma, premierligu ne pratim uopće, čudno mi je da državna televizija konkurira privatnim u tom njihovom općem preplaćivanju svega...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja znam da sam viđao reklame po internetu vezane uz BBC i premiershipa a sad koji su to dealovi u pitanju ne znam.

    Kaj se tiče prava, ionako su prodana onoj firmi i mislim da sa njima, bilo tko može napraviti neki deal, ne mora sve imati samo jedna televizija.

    Iskreno se nadam da HNL ide sa Arena nekom drugome jer iako ih imam legalno pravo gledati na do 4 uređaja po izboru, Arene mi blokiraju na većini android uređaja, posebno boxeva. Nadalje, već vidim da bi neke utakmice moglu bacit na one 7-10 koja zhtjevaju još dodantog plaćanje.
  • Kwedi
    3.8k


    Od 9:41 pa idućih sedam-osam minuta.

    Svaka čast momcima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.