• Dragon1Warrior123
    2.9k
    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • immerwieder
    1.2k
    Bande prvi strijelac lige, a ovaj novi Mahmoud je dobar, mogel bi u šerifu igrati
  • BBB Sibenik
    4k
    Kako nam je dobro dosa ovaj kiks Osijeka
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Što je najgore, Osijek je u tako lošoj formi trenutno da bi lako se moglo desit da na sreću i mišiće ih dobijemo i ovaj ostane trener :scream:
  • Eduardo
    17.6k
    Pogledao samo zadnjih 10min, odlično je bilo :smile:

    Zaključak: Bjelica radi u korist Krznara :razz:
  • Infinity
    15.3k
    Dobise Nenada njegovim oruzjem, kontrama.

    Apsolutno zasluzena pobjeda. Ubili su ih ovi crnci kod istrcavanja. Bas me podsjetilo na jednu utakmicu...

    Bande zabio nakon sto je presao lijevo, ali mi je izgledao opasnije dok je igrao desno. On meni proljetos uopce nije zapao za oko, ali mu je ocito trebalo da se prilagodi i od ovog ljeta melje. Mahmoud da ima bolju zavrsnicu mogao bi igrati gdje pozeli. Strasno brz igrac, solidna kontrola lopte, al sut mu bas steka. Galilea nazad odlican, Beljo u spicu pravi nered, Istra ima odlican tim. I ovako mogu svakome zagorcati zivot, al ako dobiju jos jednog ili dvojicu igraca kao pojacanja to ce biti top.

    Mislim da ce ih ova pobjeda sad jos i dici. Na pocetku utakmice su mi djelovali uplaseno, al kad su vidjeli da Osijek nije svemirski brod poceli su igrati bolje.
  • Krizy
    36.5k
    Bjelica će tražit potpuno ukidanje posudbi, Beljo asistirao protiv svog Osijeka.
  • Infinity
    15.3k
    Bjelica će tražit potpuno ukidanje posudbi, Beljo asistirao protiv svog Osijeka.Krizy

    Trazit ce i zabranu raskidanja ugovora s obzirom da je Miskovic zabio :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ubili su ih ovi crnci kod istrcavanjaInfinity

    Repriza CSKA
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Pravednici na vrhu lige.
    Kad im se zadnji put dogodilo da u ovoj fazi budu vodeći u prvenstvu...mogla bi euforija nastupiti :lol:
  • Infinity
    15.3k
    Nisam ni skuzio :lol: :lol: :lol:

    Mogu imati +15 i opet mi nece djelovati kao ozbiljna prijetnja.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Zaborave oni brzo Tobole. Već Biuk vrijedi 22 milijuna, Livaja mora igrati u prvih 11 repke, nepravda što i Elez i Krovinovic nisu pozvani, a Sahiti i Lovrencsics se mijenjaju na steroidima.

    Tobol ih prizemlji, Osijek također, ali niz od 4 pobjede dolje donosi ludnicu. I neka donosi, dobro je to sve i za nas. Možda i nas probudi iz letargije.
  • Krizy
    36.5k
    Šteta da nije i on na posudbi :sweat:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Antonio Marin Jakoliš
    Jedan od jačih terceta u povijesti HNL-a
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.