• Papastrumf
    9.9k
    Bit ce ovo bas dobra sezona. Steta jedino sto je tu zalutali HD, koji ce tesko ikome od jacih otkidat bodove.
  • Pop corn
    5.1k
    Kako nam je dobro dosa ovaj kiks OsijekaBBB Sibenik

    Ništa nam to ne znači ako izgubimo u Gradskom vrtu idući vikend.... još uvijek Dinamo ovisi sam o sebi
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Košulja trenera Šibenika :lol:
    Kakav jbni vrh, top topova, remekdjelo kiča..

    HNL je čudo!
  • Nino Bule
    11.5k
    Bojao sam se da ce past jako sibenik ove sezone, ali eto i oni dobar posao rade, cak i mali marin dobre partije pruza.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Još traje prelazni rok, možda se pojačaju s nekim prvoligaškim igračima.
    Treneru su dali nogu, lošije od ovog ne ide.
  • immerwieder
    1.2k
    jebački trio, to nema nigdje
    Antonio Jakoliš
    Marin Jakoliš
    Antonio Marin
  • Infinity
    15.3k
    Treneru su dali nogu, lošije od ovog ne ide.marcio amoroso

    I doveli Mladinu koji se tamo cesce vraca nego Kruno u Dinamo. Covjek je vec pet puta bio trener Dragovoljca. Meni je to manjak ideje, zelje, volje za icim boljim.

    Ja iskreno i nemam neku zelju da se oni dignu. Istina da liga gubi, al sto prije ispadnu to ce biti bolje.
  • Dudu
    2.6k
    Dragovoljac je po meni daleko najlošija ekipa koja je igrala prvu ligu od kad smo prešli na ovaj sustav. Čak i Rudeš bio bolji igrački prije nego što se raspao usred sezone.
  • deda
    28.1k
    Ajmo Šibeniče
  • xyz
    840
    Marin djeluje jako dobro...
  • BBB Sibenik
    4k
    Nikako mi ne ide u glavu ovakav HNL da nacionalna televizija ne prinosi. Još kad sam neki dan procita koliko prihoda ima HRT stvarno sramota. Smeće od televizije.
  • xyz
    840


    A kad bi imali HNL prihodi bi se još povećali
  • Infinity
    15.3k
    Ma kakav HRT. HNL mora prenositi neka sportska televizija s vecim brojem kanala kako bi se mogle kombinovati utakmice u isto vrijeme. Ja cak ni Arenom nisam nesto pretjerano zadovoljan. Volio bi da novi vlasnik prava proda svoje prava Sport klubu i da vidimo kako ce oni sve to upakovati.

    Uostalom, HRT ne bi bas mogao tako lako zaraditi, jer HRT nije komercijalna televizija i nema pravo imati reklama koliko ih mogu imati komercijalne televizije. To automatski znaci manju zaradu od sponzora i manju moc placanja prava.
  • BBB Sibenik
    4k
    Bitno da su se preplatili na skijanje do smaka svita
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.