• Ludovic IX
    5.5k
    trulo je i kod nas na relaciji međugorje - uprava - trener. sam najbali igrači koij ni sami neznaju kak više da igraju
  • Fićo1986
    973
    Dam se kladit da ce rezultat sljedece utakmice bit 0 0 ma da se igra 360 minuta a ne 90......
  • Nino Bule
    11.5k
    Danasnje priopcenje osijeka:

    "Predsjednik Uprave NK Osijek Ferenc Sakalj i član Uprave Vladimir Čohar u subotu su bili u radnom posjetu Felcsútu gdje su s glavnim sponzorom gospodinom Lőrincom Mészárosem razgovarali o budućnosti kluba. Gospodin Mészáros je iskazao zadovoljstvo radom Uprave i naglasio da podržava projekte koji su odrađeni kao i one koji su planirani u idućoj sezoni čime je potvrdio da Klub zacrtanim putem nastavlja slijediti dogovorenu strategiju", stoji u priopćenju.


    Ocito je to to, pukla ljubav.
  • Captain America
    13.9k
    Vidio sam jutros na komentar na Faceu koji je najveća istina, očito Bjelica treba Mamića i Mamić treba Bjelicu. Žao mi je da se ovo događa Osijeku, nadam se da će nać pravog trenera i nakon Nenada koji će im svake godine bit jamac 2. mjesta.
  • Bosna86
    11.6k
    Potpisivanje ugovora između Hrvatskog nogometnog saveza, Hrvatskog Telekoma i Super Sporta o televizijskim i marketinškim pravima za utakmice pod okriljem HNS-a bit će održano u srijedu 4. svibnja u 11:30 sati u hotelu Westin...
  • Mali dioničar
    14.2k
    4. svibnja u 11:30 satiBosna86

    Trebali su u 15:05.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Rijeka rasprodala zapad rujevica za nedelju
    Za istok ostalo jos 500 karti
  • bbb medimurje
    2.9k
    Znaci s danasnjim izbacivanjem ruskih klubova iz Europe
    Prvak hnla krece iz drugog pretkola lige prvaka
    2/3/4 na tablici krece iz drugog pretkola kl
    Osvajac kupa ak Marseille osvoji kl ide u drugo/trece pretkolo el

    Ispravite me ak grijesim?
  • Infinity
    15.2k
    Feyenoord, Marseille ili Roma. Samo da Leicester ne uzme.

    Uz to se mora poklopiti i EL gdje prvak treba biti Leipzig ili Rangers.
  • bbb medimurje
    2.9k

    Da, s tim da roma jos nema zagarantiranu Europu iduce sezone
    Feyenoord vjerojatno ide u el
    Sto se tice EL leipzig dosta visi u ligi tak da bude im svakak prioritet osvojiti EL dok rangers ide gotovo sigurno ide u kvalifikacije lige prvaka kroz ligu a bas mi je tesko vjerovati da bi mogli osvojiti
  • bbb medimurje
    2.9k
    Znaci prvak ide u drugo pretkolo lige prvaka
    Osvajac kupa ide u trece pretkolo Europa lige ak ove sezone EL uzme Feyenoord ili Marseille ili Roma i ak Leipzig ili Rangers osvoje KL a ak se to ne dogodi onda osvajac kupa ide u trece pretkolo KL
    2/3/4 ide u drugo pretkolo konferencijske lige
  • pencilneck
    651
    Leipzig ima i finale kupa protiv Freiburga tako da su dosta velike šanse da će izboriti barem EL, ako ne i LP.
  • Infinity
    15.2k
    Ako itko bude startao u EL morat ce makar u KL da se plasira. Startna pozicija je losa, ali se moze zavrsiti cak dvanaesti. Mala je razlika u bodovima. Zato moze i 21. Bit ce to paklena bitka u kojoj deset liga ima realnu sansu da se bori za cetiri pozicije.

    Mi bi plasmanom u LP mogli biti pot 3, u EL i KL sigurno pot 1. Rijeka u EL mozda pot 3, u KL sigurno. Hajduk i Osijek vjerojatno pot 4. Rijeka bi trebala biti i nositelj kroz sva pretkola KL, Osijek i Hajduk samo u drugom. Mogu biti u play offu ako u trecem izbace nositelja.

    Nadam se da cemo skociti na toj ljestvici i da vise ne igramo ova pretkola s najvecom buranijom u Europi.
  • Jaro
    5.6k
    Nadam se da cemo skociti na toj ljestvici i da vise ne igramo ova pretkola s najvecom buranijom u EuropiInfinity

    Gledajuci trend rezultata i kvalitetu nogometa - tesko
  • Infinity
    15.2k
    Ma i kod ostalih je isto. Svicarska, Grcka, Cipar, Turska, svi su u padu. S druge strane imas Srbiju, Cesku i Norvesku koji su u usponu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.