• Ali
    1.9k
    Osijek remi, stim da je u 92 istra imala mrtvaca isli su 3 na 2 i frajer da gurne lijevo mat i pobjeda istre ali krivo gura desni i nista
    Osijek ocajno los, padavicari u i oko 16m i to ke sve
  • Captain America
    13.9k
    Vidi se po Nenadu da se on više ne vidi u Osijeku.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ovo je isključivo Bjelica kriv, ne može mi nitko reć da s momčadi koju trenutno imaju, ne mogu pobijediti Istru...
  • Eduardo
    17.6k
    Ovo je isključivo Bjelica kriv, ne može mi nitko reć da s momčadi koju trenutno imaju, ne mogu pobijediti Istru...Dragon1Warrior123

    Nismo ih ni mi pobijedili :sweat:

    Inače, to je Bjelica. Dvije nategnute sezone funkcioniraju kako tako i onda niti pucaju. Tri sezone u WAC-u su mu rekord (118 utakmica)... nakon toga Dinamo (99 tekmi), pa Lech (78), Spezia (61)... Vremenski je sve to tu negdje.

    Identična stvar se događa u Osijeku. Trenutno je na 75 utakmica, nešto više od godinu i pol vremenski. To je siguran razlaz na kraju sezone. Možda bi stvari bile drugačije da se posvetio isključivo trenerskom poslu, ovako je to na kraju završilo sušom trofeja.
  • vjeko1701
    5.9k
    I dalje ga Mađari mogu zadržat al vjerojatno će mu trebat dati jači budžet za pojačanja i dovest ljude na neke pozicije.

    E sad, pitanje kaj se to događa, dal oni to žele, koji su im ciljevi.

    Baš se ne može pisat o suši trofeja kad ih oni u cijelom svojem postojanju imaju koliko?

    Jednostavno na kraju dana sve ovisi o tome koje su ambicije vlasnika. Sad još po zadnjim vijestima visi i završetak stadiona (kaj bi bila velika šteta za naš kompletan nogomet)

    Ja zbilja ne znam koga oni mogu dovest a da ih drži u borbi za naslov. Momčad im zbilja nije pretjerano impresivna, nemaju ni neku perspektivu za prodaju...
  • Eduardo
    17.6k
    Baš se ne može pisat o suši trofeja kad ih oni u cijelom svojem postojanju imaju koliko?vjeko1701

    U smislu da su im se otvoreno nadali, priželjkivali i prizivali s obzirom na uloženo.
  • serbus
    3.6k
    Po meni je za sad najveći kiks Osijeka ispadanje iz kupa drugo je sve očekivano za ekipu koja se gradi. Pa nigdje nije lako biti prvi...
  • miro
    3.2k
    Prelistao sam par navijačkih foruma, apsolutno svi se žale da im ekipe igraju preko neke stvari. Meni se čini da se jednostavno radi o zamoru, fizičkom i još više psihičkom kod ekipa koje se bore za naslov. Zanimljivo je da kad je Rijeka s par kikseva ispala iz igre, oni su odmah počeli bolje igrat, jednostavno su se riješili grča i proigrali. Zato mislim da našim dečkima treba dat do znanja da im držimo leđa i da vjerujemo u njih, što su uostalom danas u Kranjči mogli i vidjet i čut. Jbg ne može svaki put Ademi uletit u 85 min. U nedjelju opet svi na tekmu, draža mi je ova sezona od svih onih s +20 bodova
  • ZGBhoy
    1.7k
    na neki način nismo naviknuti da bude napeto :rofl:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Bit će svega u Rijeci koja izgleda da može nabiti Hajduk, ali i primiti par komada. Osijek je potonuo i stvarno bi ih trebalo pobijediti, ali zato moramo zabiti malo više od jednog gola tj. makar taj jedan gol što izgleda kao teški problem trenutno.
  • pencilneck
    649
    Osijek je na konopcima, izgledaju potpuno ispuhano tako da nema isprike ako se to ne dobije u nedjelju. Još pogotovo s obzirom da oni moraju ići na sve ili ništa jer im je bod isto kao i poraz. Živo me zanima hoće li Bjelica opet opaliti bunkerčinu, pa onda u zadnjih 20-25 minuta pokušati zabiti gol.

    Ide nam na ruku da se Rijeka dosta digla tako da ne dajem Hajduku više od 25-30% šansi da pobijede na Rujevici. A ako odigraju X, mi smo opet u dobitnoj situaciji jer onda samo moramo ne izgubiti od Osijeka i titula je 99% naša. Računam da ćemo ovog raspadnutog Šibenika dobiti i da igramo s igračima iz Dinamo 2, a kamoli s prvom postavom.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Osijek je na konopcima, izgledaju potpuno ispuhano tako da nema isprike ako se to ne dobije u nedjelju. Još pogotovo s obzirom da oni moraju ići na sve ili ništa jer im je bod isto kao i poraz. Živo me zanima hoće li Bjelica opet opaliti bunkerčinu, pa onda u zadnjih 20-25 minuta pokušati zabiti gol.pencilneck

    Bjelica će opet biti vjeran sebi i doći s bunkerom. Rijeka def može smazati Hajduk, ali je problem da stvarno vole primiti golove tj. više njih. Dobro je da i Hajduk već duže vremena izgleda ispuhano tako da ako ih Rijeka stisne kao što su napravili Osijeku moglo bi biti svega. Plus kaj će im se htjeti osvetiti za prošli poraza na Rujevici i sva ona sranja kaj su bila (livaja provocirao armadu itd.)
  • Ludovic IX
    5.5k
    ako izgubimo od Osijeka, hajduk dobije svoje do derbija kao i osijek do gorice, mi i ako dobijemo šibenik, bod protiv hajduka nebi bio dovoljan jer bi onda osijek uzeo naslov.

    ali ako dođe do toga i ne dobijemo ni tad hajduka, onda i ne treba naslov
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Prema ovom što sam zasad pročito po forumima, nešto je žešće trulo u Osijeku i mislim da Bijelica skoro sigurno ide...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Samo da nas to “trulo” ne zavara pred tekme protiv njih dolazeći vikend
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.