• deda
    27.4k
    Iduće godine im obojici ističu ugovori tako da nije nerealno. Pitanje je što 33 i 34 godine stari igrači mogu ponuditi. Tovarima možda dosta.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ma donijet im euforiju neku manju, i standardno neko nadanje nečemu i tjt.
  • deda
    27.4k
    Problem je što jedan Kalinić i Perišić zatvaraju mjesta Ljubičiću i Biuku.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Da Osijek nije bio onako dobar mi bi na zimu ostali bez bar jednog stožernog igrača.
    Hoću da kažem da dobra konkurencija i nama pomaže.
    Meni nije mrsko ni krivo da se ostali pojačavaju.
  • Dudu
    2.6k
    Komentirali smo neki dan da smo mi prerasli te stare igrace kao Corluka.. ali prije su nam dobro dolazili Kovac, Simic, Simunic i takvi, pa bi sigurno i Hajduku dosli u odnosu na Jaire, Umute, Kacanicklice
  • marcio amoroso
    31.9k
    Kod njih je bitno da se ljudi zapale. To kod njih ide jako lako i tako u krug.
    Oni su sad sa Elezom koji dolazi iz kluba koji je završio trinaesti u drugoj Bundesligi i gdje nije bio standardan i sa trenerom koji je par puta bio peti u Švedskoj u takvoj euforiji da bi vjerojatno rasprodali Poljud da se tekma igra za par dana.
  • og1986
    2.9k
    Pa kaj nije bilo priče da oni ove sezone režu jako budžet ?
    Stvarno ne znam na čemu gaje te nade, pa ako završe ispred Šibenika neka budu zadovoljni.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ajde, teoretski, da nekako dovuku sve te koje stalno vrte poput Kalinića, Perišića, Bradarića ajde tu ubacimo i uvijek spominjanog Krovinovića, zadrže drugog Kalinića, Livaju...kolika bi ili realna opasnost u prvenstvu?
  • Mališan
    1.7k
    Bili bi realna opasnost Rijeci za treće i eventualnl Osijeku za drugo mjesto
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Svaka cast Elezu al ljudi dajte zadnjih 15g slusam ta nabrijavanja ove godine smo prvaci bla bla...njima triba malo da se uzive. Dode Istra, Varazdin pa ih spuste na zemlju. Onda ide smjena trenera il noga u glavu na rivi nekom igracu, svake godine ista prica.
  • deda
    27.4k
    Lukša izgleda kao malo ozbiljniji igrač. Pitanje je politike
  • Kwedi
    3.8k
    Toplak otprdio jer su Lokosi htjeli forsirati svoj kontingent Albanaca, a ovaj imao svoj popis.
  • Neki tip
    19k
    Dabro, najbolji strijelac 2. HNL s 29 golova ove sezone potpisat će ovih dana za Lokomotivu.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Napadača koji zabija i golmana kao prvo moraju dovesti ako misle imati mirnu sezonu.
  • xavier
    11.1k
    Ovo je zanimljiv posao s obzirom da ga Osijek svojevremeno nije doveo jer su za njega tražili puno preveliku odštetu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.