• Majki2111
    2.5k
    Odličan transfer. Boga mi se bojim Hajduka sad, ovakve stvari daju momentum. Definitivno bi, u kontekstu rezultata zadnjih godina, mogli biti dark horse idućeg prvenstva.

    Ništa, čekamo još nekog iz šampionske riječke ekipe da se vrati u HNL... Netko ovdje zaziva konstantno desno krilo... Vešović??? :joke:
  • SAS1987
    13k
    Da im odmah predamo naslov ili ipak odigrati sezono? Činjenica je da bi bez Eleza Hannover teško došao do ćak 14. pozicije u 2. Bundesligi
    https://www.transfermarkt.com/josip-elez/leistungsdaten/spieler/179895
  • Nino Bule
    10.7k
    Topic je na tribini dobro analizirao, Hajduku odlazi valjda 4 prvotimca koja moraju zamjenit ili nekako produzit posudbe (livaja, fosati, umut, todorovic) uz to vjerovatno moraju prodat jednog prvotimca (vuskovic ili colina). Rijeka također, odlazi drmic, kulenovic, menalo, capan. Gorici spikic i lovric, hrv dragovoljac ce vjerovatno glatko biti zadnji sto sa sobom vuce da pola lige spava (istra,slaven,sibenik,gorica).
    Jedino ce po meni za naslov bit borba, 3. i 4. mjesto hajduk i rijeka jedno 10+ bodova iza dinama i osijeka.
  • Krizy
    33.6k
    Jens Gustafsson, koji je zadnje 4.5 godine trenirao Norrköping preuzima Hajduk.
    56 utakmica je pod njegovim vodstvom odigrao Lauritsen.

    Lokomotiva također u potrazi za trenerom, Toplak bivši.
  • Nolifer
    5.9k
    ako taj preživi do Božića dobro je :smile:

    Tražit će dres i potpis od Lauritsena :lol:
  • xavier
    11k


    Naravno da neće. Sad odmara do idućeg Uskrsa i onda opet preuzima zadnji klub na tablici :cool:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Dok je trenirao Norrkoping, bili su po jednom 4. I 6. A 2018 su se borili za prvaka i na kraju završili na drugom mjestu sa 2 boda manje od prvoplasiranog AIK-a.

    Do svi svetih ako izdrži, svaka mu čast.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    preuzima zadnji klub na tablicixavier

    I spašava ga od ispadanja iz lige. :cool:
  • SAS1987
    13k
    zadnji klub na tablicixavier
    Nadam se da će postati trener Hajduka.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Make Hajduk great again kaže šved. Već mi se sviđa haha

    Bit će bome zanimljiva sljedeća sezone. Btw. jel neko zna kad počinje onaj novi ugovor o TV pravima?
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Slatko je, moram priznat, čitat euforiju sa SNET-a i skrinšotat neke upise za vlastitu kolekciju.
  • Dudu
    2.6k
    Kaze mi prijatelj da je bio na nekoj momackoj gdje su bili Mirko Maric i Perisic, rekao Perisic da bi volio doc u Hajduk, ove ili sljedece godine, da se dogovora s Nikolom Kalinicem da mozda dodju obojica vec ovo ljeto..

    Tako da ima nesto u onome sto su novinari pisali, izgleda i oni neki svoj izvor s momacke haha.. ocito je na potezu Luksa i sta im moze ponudit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.