• Nino Bule
    11.6k
    i nejasmic im je standardan, a ni ivusic nije star za golmana, moze napravit jeben transfer, uz to osijek ipak ima novac koji stoji iza njega i ne mora prodavat da opstane, moze cekat optimalan trenutak za prodaju.
  • og1986
    2.9k
    Najjači mi je dio kada kažu kako su oni menadžerski magovi jer su ovo sve uspjeli napraviti sa puno manjim budžetom od protivnika.

    Nedaj bože pitati kakvi su to dogovori bili i otkud novci.
  • SAS1987
    13.5k
    Nemojno zaboraviti i da forsiraju i igrače koji nisu njihovi (Ferro, Katic).

    Ovaj naslov bi nam bio najvazniji poslednjih X godina jer bi se opet rijesili Hajduka kao konkurenta na par godina. Nema sanse da se financijski ne slome ako ne osvoje naslov.
  • LM1995
    1.7k
    Ovaj naslov bi nam bio najvazniji poslednjih X godina jer bi se opet rijesili Hajduka kao konkurenta na par godina.SAS1987
    Jača Rijeka, jači Osijek i jači Hajduk = Jači Dinamo. Evo naprimjer, da titula nije “upitna” Oršić bi se sad, gotovo sigurno, smrzaval na sjeveru Engleske.
  • SAS1987
    13.5k
    znam ali ipak je uzitak gledati njih kako pate.
  • og1986
    2.9k
    Mi već zadnjih nekoliko sezona imamo super momčad. Svi drugi se pojačali tek ove ili nešto malo prošle sezone.

    Možemo mi biti jaki i bez njih. Nije to uzročno posljedična veza. Za hajduk želim da kleči i muči se do kraja postojanja, jebe mi se za njihova pojačanja.
  • LM1995
    1.7k
    Ako to nas jača, a jača, bolje mi je da su dobri. Dovoljno mi je da završe treći i popuše kup.
  • Nino Bule
    11.6k
    Sta znaci dobri, zelim da ostanu u hnl-u da imamo derbi osim toga im sve najgore zelim
  • Jaro
    5.7k
    jabi da zavrse cetvrti i popuse kup na nacin da ga Gorica osvoji radije...
  • SAS1987
    13.5k
    Dovoljno mi je da završe treći i popuše kupLM1995

    To znaci financijski kolaps :smile:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne znam kolko ima u tim pričama o kolapsu. Ok, možda bi se malo vratili na razinu od prije koju sezonu ali nema teoretske šanse da oni propadnu/raspuste klub...itd.
  • deda
    28.1k
    Ma nema nikakvog financijskog kolapsa. Ići će prodaja nekih igrača i to je to. Prije bi se nama mogao dogoditi kolaps ako popušimo prvenstvo nego njima. Po meni Rijeka najpametnije igra, ne zalijeće se, vidi da prvenstvo uzet ne može i priprema se lagano za sljedeću sezonu.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ma nema nikakvog financijskog kolapsa. Ići će prodaja nekih igrača i to je to. Prije bi se nama mogao dogoditi kolaps ako popušimo prvenstvo nego njima. Po meni Rijeka najpametnije igra, ne zalijeće se, vidi da prvenstvo uzet ne može i priprema se lagano za sljedeću sezonu.deda

    Slažem se u potpunosti sa svim ovim. Pa mi imamo najgoru poziciju šta se tiče definiranog budžeta za sezonu 80-90% budžeta zatvorimo kroz transfere i europske nastupe. Rijeka inače ima politiku tu da šute i rade, svaku kunu dva put okrenu prije nego uloze, isto tako ciljano dovode igrače i ciljano prodaju. Osijek ove sezone puno zuji malo meda daje, prvi dio sezone toliko su pumpali medije do te mire da bi tili da im se pehar prvaka doslovno dade u ruku. Šta se tiče ovi od doli klošara, on sami znaju šta će bit ako ne osvoje bar taj kup, a ako pak uspiju tukli bi se nogom u guzicu. Realno mis da su i sami svjesni da prvaci ove sezone teško mogu bit, potajno se nadaju kupu. To je realnost. Njima je samo bitno da euforija traje jer kroz nju se nadaju nečemu.
  • deda
    28.1k
    Njima se može eventualno dogodit gubitak te pare koja pokreče euforiju jer euforija ne može vječno trajati. Kao i seks, u nekom trenutku moraš svršiti ili pošiziš.
  • BBB Sibenik
    4k
    Čak dobra usporedba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.