• Dinamosaur
    978
    A ovu perverziju sa Rijeka- Dragovoljc neću ni komentirati.serbus

    Bilo bi baš perverzno dobro da ovi legionari uzmu bodove tovarima u subotu.

    A zanimljivo je kaj od kad je HNL-a, u proljetnom dijelu prvenstva kad je Dragovoljac domaćin- nikad nije izgubio od Hajduka, dapaće ima 6 pobjeda i 3 remija. Nek se tradicija nastavi
  • deda
    28.1k
    Ovo su značajne mjere koje je vlada donijela. Smanjenje pdv-a s 25% na 5% na ulaznice za sportske događaje ostavlja direktno u blagajnama klubova dodatnih 15% ukupnog prihoda od ulaznica.

    Npr. ako Dinamo godišnje naplati 10 milijuna za ulaznice, u kasi će ostati 1,5 milijun više nego do sada. (Umjesto dosadašnjih 8 bit će 9,5 milijuna).
  • Nino Bule
    11.6k
    Bilo bi dobro kad bi se genijalci iz uprave sjetili prodavat paket lokomotiva+sevilla buduci da je samo 40% kapaciteta, i tako dovuc koju tisucu vise na utakmicu u nedjelju
  • vjeko1701
    5.9k
    Općenito me ovo jako iznenadilo, ovo su značajna smanjenja. Praktički skačemo s jednog od najviših mjesta po porezima na dosta nisko.
  • maddaddam
    2.9k
    Zato su naši vizionari mudro pričekali sa prodajom polugodišnjih :strong:
  • Infinity
    15.3k
    Bilo bi dobro kad bi se genijalci iz uprave sjetili prodavat paket lokomotiva+sevilla buduci da je samo 40% kapaciteta, i tako dovuc koju tisucu vise na utakmicu u nedjeljuNino Bule

    Ovo sam ja pisao jos prije mjesec dana. Pustis npr. danas u prodaju ulaznice za obe utakmice i posebno ulaznice samo za Lokomotivu ako netko zeli samo na tu utakmicu. Onda u ponedjeljak pustis opet samo za Sevillu i to je to.
  • deda
    28.1k
    U prometnoj nesreći poginuo bivši nogometaš Šibenika i jedan od vođa Funcuta - Dražen Gović.
  • Infinity
    15.3k
    Isto se tako klubovima stvara mogucnost da spuste cijene ulaznica. Po meni je to nepotrebno s obzirom da su ulaznice svakako jeftine.
  • deda
    28.1k
    Vjerujem da je ta mjera napravljena da se pomogne sportu, a ne da se klubovi odreknu tog djela.
  • jp23
    2.2k
    Počivao u miru :sad:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Fascinantno da se sad samo priča o tome tko će prenositi HNL, a o tome kako je i zašto posao s Endorfinom ništa, još je Mišković pričao da su ljudi zločesti pa žele pokvariti taj dobar deal koji je on gurao. Mislim, firma stara 3 mjeseca, što sad.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Čitam intervju Nikoličiusa.
    Razumijem da su navijači Hajduka ovce i da im je lako prodavati maglu, ali brate moj cijeli intervju trubiš o mladosti, a ovo ti je momčad koju si izveo na teren protiv jebenog Slavena.

    Subašić 37
    Ferro 24
    Katic 25
    Elez 27
    Lovrencsics 33
    Grgić 26
    Vuković 29
    Sahiti 23
    Čolina 21
    Livaja 28
    Kalinić 34

    Stvarno pršti od mladosti. Prosjek godina 27,91.
    A realno tu još upada Krovinović umjesto Sahitija i Melnjak umjesto Čoline pa taj prosjek ide samo gore.
  • Nino Bule
    11.6k

    Magla se tamo prodaje na veliko samo dok ih ide rezultat niko nista ne pita, kao da im se to vec prije nije obilo o glavu
  • Nolifer
    6.7k


    Neka, pritisak će ih pojesti. Pa će kmečat na kraju sezone. Nama zapravo ovo i paše. Jer možemo u miru i tišini uzeti naslov prvaka, a oni mogu ostati bez svega
  • marcio amoroso
    32.5k

    I još čovjek na kraju proziva Osijek. Kao vidite Osijek, kod njih uopće ne igraju mladi igrači. I Bjelica gura iskusne igrače, ali bar je Žaper standardan i igra stalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.