• marcio amoroso
    32.5k
    Govorimo o mađarskom reprezentativcu na - desnom beku.

    Dosad su imali Todorovića
    Neki tip sa Zapada

    Todorović je BiH reprezentativac. Sumnjam da je Lovrencsics bolji igrač. U njihovoj psihijatrija svi, ama baš svi mogu izgledati loše i jadno, a u euforiji i posebno prije nego se krene igrati bi i mene sa 115 kila dizali u zvijezde.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa iskreno, već sada im je to jako solidna ekipa, možda najbolja od 2010. ili barem 2017.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Definitivno imaju jako dobru ekipu već, ali im je veza jako tanka, kao i bekovi realno. Jedna opcija na svakom beku. Golmana vjerujem da će riješiti, ali brine me što nisu doveli nikoga u vezni red osim onog lika iz Osijeka koji je ok igrač, ali samo to.

    Ne brine me da će bit loši, neka slobodno budu, ali trebaju nam bodovi u Europi. Plus jači HNL znači realno i jači Dinamo jer ih onda moraju pratit.
  • Nino Bule
    11.6k
    Moraju dovest bar jednog veznog da bi mi usli u njihovu najbolju ekipu zadnjih 10 godina. Atanasov vukovic meni ne bi bili startni vezni par u slaven belupu. Niko radi dobar posao s pojacanjima ali mogli bi nastradat zbog neuigranosti. Do danas nisu imali ni jednog desnog beka, 4-5 novih prvotimaca bi moglo bit na kraju prijelaznog roka i novi trener. Ako poispadaju iz europe i borbe za titulu oni ce instant okrenut leđa treneru i ekipi jer dugorocno razmisljanje kod njih ne postoji.
  • Neki tip
    19.4k
    Todorović je BiH reprezentativac. Sumnjam da je Lovrencsics bolji igrač.marcio amoroso

    Ako mogu suditi po onome što sam vidio obojicu, jest.

    I Juranović je hrvatski reprezentativac.. nema boljih, barem ne u formi/zdravih.

    Ok, nije dakle činjenica da je mađarski reprezentativac neoboriva referenca sama po sebi (mada svakako značajnija nego BiH), ali jest pokazatelj solidne kvalitete.

    Ukratko, Hajduku se možemo i imamo zašto rugati kad je u pitanju taj suludi neracionalni fanatizam njegovih navijača, ali koliko smo samo puta ustanovili da u navijaštvu (u širem, ne ultras smislu) ni inače nema baš puno racionalnog.

    Meni se čini da će imati dobru momčad, bitno jaču nego prošlih godina. Jedna je stvar što su to oni mislili svake godine, a druga što se to ovaj put čini i mnogima od nas..
  • marcio amoroso
    32.5k

    Znam dečke tu na forumu koji su ih i prošle godine smatrali jako dobrima. Neki se čak kladili na njihovu titulu.

    Koliko vi god mrzili ili ne voljeli Transfermarkt on je ipak dosta dobar u procjeni momčadi. Oni mogu nešto na euforiju, ali sve je to na jako staklenim nogama. Moja procjena da će borba za drugo mjesto biti napetija, a da će Dinamo biti dosta uvjerljiviji na prvom.
  • The Undertaker
    4.1k
    Hajduk, za sada, nema širinu i jako je ovisan o Livaji. Njegova ozljeda bi ih bitno unazadila.
  • Dudu
    2.6k
    Neki se čak kladili na njihovu titulu.marcio amoroso

    Jesu li mentalno zaostali?! jer znam puno navijača Hajduka i nijedan nije mislio da će osvojit titulu prošle godine.. a baš sam pričao s većinom ovih dana, i manje više svi se sprdaju i kažu naša nada je do Velike Gospe. :D
  • marcio amoroso
    32.5k
    a baš sam pričao s većinom ovih dana, i manje više svi se sprdaju i kažu naša nada je do Velike Gospe. :DDudu

    Snimi ih kad su sami :rofl:
    Sumjam da se ne nadaju tituli ili barem kupu i kl grupi.
  • deda
    28.1k
    Mislim da se svekolika javnost nije nikad ovoliko veselila početku HNL-a. To je ona stvar koja treba našem nogometu, a i državi. Pozitiva i nada.
  • ZGBhoy
    1.7k
    odkad je Euro završio l, se broje dani.

    Jedva čekam
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja sam manje nabrijan na Euro nego na novu sezonu HNL-a. Doma mi govore da nisam normalan, ali ne znaju oni ništa haha
  • Mališan
    1.7k
    Caktaš navodno viđen u Rijeci, bio bi teški cirkus kad bi potpiso za njih
  • xavier
    11.1k


    Ne vidim kako mu Rijeka može platiti i pola njegove očekivane godišnje plaće.
  • Mališan
    1.7k
    Da, i meni to ne djeuluje baš realno, al bi volio cirkusa radi da se tak nekaj ostvari :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.