• Infinity
    15.4k
    Imali su dva nastupa, jednom su prosli nekoga.
  • Eduardo
    18k
    2018. Sant Juliu iz Andore. 2:1 i 2:0 i to su jedine dvije europske pobjede prije Hajduka. Baš su Sant Juliu izbacili i ove sezone - 0:0 i 1:1 te 5:3 na penale.
  • Nino Bule
    11.9k
    Dakle imaju dvije musterije, tovare i sant juliu.
  • xavier
    11.3k
    U 19h Rijeka na HNTV-u.

    U 21h Osijek na HNTV-u.

    U 21h Hajduk na Areni 1.
    Neki tip sa Zapada

    Ispada zapravo da su tovari najlošije prošli. Da, Arena je otkupila samo njihov nastup, ali pretpostavljam da će Rijeka i Osijek, kao što je bio slučaj i s Dinamom, biti i na Youtubeu te samim tim dostupni većem broju gledatelja ako ne računamo streamove.
  • Eduardo
    18k
    Biuk zbog ozljede ne igra večeras protiv Tobola.
  • Dudu
    2.6k


    ima Hajduk prijenos i na svojoj aplikaciji Digital Tv
  • Keyser Soze
    8.5k
    Trenutno sam dole i mogu reć da nikad nije bila ovakva euforija, ljudi doslovno očekuju titulu kao nešto najnormalnije, a danas se očekuje 15.000 navijača na Tobolu. Mislim da će nam svima ova sezona biti najdraže spuštanje tovara na zemlju ikad.
  • marcio amoroso
    33.5k
    danas se očekuje 15.000 navijačanamodi grebza

    Mislim da bude čak i dosta više.
  • xavier
    11.3k
    ima Hajduk prijenos i na svojoj aplikaciji Digital TvDudu

    Zanimljivo s obzirom da Arena ima prijenos.
  • Infinity
    15.4k
    Hajduk je od kako se igra HNL na Poljudu odigrao 52 europske utakmice. Na njih 49 je bilo 15.000 i vise gledatelja. Svega tri puta je bilo manje od 15.000.

    Uzevsi u obzir koronu i sva ta sranja, njih ako danas dodje preko 15.000 onda je euforija neupitna.
  • Eduardo
    18k
    ovaj podatak bi bilo dobro izvući za Dinamo, čisto radoznalosti radi.
  • Pop corn
    5.8k
    Zanimljivo s obzirom da Arena ima prijenos.xavier

    u pretkolima je klub vlasnik prava na prijenos i zato je Dinamo isao i na YouTubeu kao što će Hajduk ići na svojoj platformi koja ima bolesno dobru gledanost. Dakle, naplatili su sigurno bolje Areni nego što bi im HNTV platio.
  • Olmic
    2.9k
    Koliko će vas gledat danas bilo koju tekmu od naših?

    Mene ne znam šta bi natjeralo da pogledam koju god
  • Keyser Soze
    8.5k
    Pogledao bi tovare u nadi da će popušit od Kazahstanaca jer mislim da to uopće nije nerealno.
  • masacusec
    3.2k
    hajduk me zanima ko i nuspojave pri liposukciji silvia berlusconija!
    Ajmo tobolčari!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.