• vjeko1701
    5.9k
    Znači jedini koji im ne nosi nositeljstvo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Moguće Hajduk - Žilina xD
  • Neki tip
    19.6k
    Rijeka - Hibernian

    Hajduk - Apollon/Žilina
  • Infinity
    15.3k
    Gżira United (MLT) / Rijeka (CRO) - Hibernian (SCO) / Santa Coloma (AND)

    Apollon Limassol (CYP) / Žilina (SVK) - Hajduk Split (CRO) / Tobol Kostanay (KAZ)
  • Dudu
    2.6k
    Ne može lakše za sva tri
  • Krizy
    37.9k
    Haha sva 3 kluba možda dobiju priliku za osvetiti prijašnja ispadanja.
    A zamijenio sam Hibernian s Aberdeenom.
  • Crusades1986
    10k
    Svi mogu proc, bit ce zanimljivo.
  • Infinity
    15.3k
    Hajduk i Osijek su po meni apsolutni favoriti. Osijek ce imati sansu da se osveti CSKA za ispadanje od prije par sezona, a Hajduka mozda opet zapadne Zilina. Mislim da je tu veca sansa da ce se igrati s Apollonom, ali Hajduk mora proci i jedne i druge. Rijeku ceka tezak posao, ali ne i nemoguc. Vec su igrali sa Skotima i pokazali da su nikakav bauk. Aberdeen ih je prvi put prosao uz jako puno srece, a par sezona kasnije ih je Rijeka rijesilo bez po' muke.
  • Neki tip
    19.6k
    Svi mogu procCrusades1986

    Mogu u svakom slučaju, ali mislim da bi i morali..

    Rijeka apsolutni favorit protiv Gzire, a ne vjerujem da će im se opet sa Škotima dogoditi Aberdeen.

    Osijek će, siguran sam, u play off EL. Ekipa dobra, trener idealan za ostvariti navedeno.

    Hajduku ne vjerujem ništa, mislim da će već od ovog Tobola ispasti, ali imaju dobru momčad, tu nema spora, dovoljno dobru za izbaciti Kazahstance, Ciprane/Slovake..
  • Infinity
    15.3k
    Mislim da je jako realno da HNL nakon tocno sedam godina opet ima cetiri predstavnika u play offu europskih takmicenja. Dinamo je tada bio nositelj u EL, a Hajduk, Rijeka i Split nenositelji. Ovaj put Dinamo vidim u LP, a Hajduk, Rijeka i Osijek ce biti nenositelji u KL. Hajduk i Split su tada ispali za jedan gol od Torina i Dnipra. Rijeka je sredila Sheriffa, a Dinamo Petrolula.

    Neki Sheriff bi ovaj put mogao doci u obliku Maccabija, Garabaga ili Astane. Medju nositeljima definitivno ima prolaznih ekipa.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Mislim da je jako realno da HNL nakon tocno sedam godina opet ima cetiri predstavnika u play offu europskih takmicenja.Infinity

    Kaj nije 2017./18. Dinamo bio u play offu EL, Rijeka u play offu LP, a Osijek i hajduk u play offu EL?
  • Infinity
    15.3k
    Upravu si. Svo vrijeme sam mislio da smo mi od Skenderbeua ispali u trecem pretkolu :roll:
  • Neki tip
    19.6k
    Ipak će biti prijenosa tekme Gzira - Rijeka.

    U 19h Rijeka na HNTV-u.

    U 21h Osijek na HNTV-u.

    U 21h Hajduk na Areni 1.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Mrsko mi je traziti moju analizu od neki dan, al cini mi se da je Tobol Europu igrao 11 puta i pretkolo prosao svega jednom. Ovi su veci luzeri od tovara.Infinity

    koliko puta je gzira nekoga izbacila prije tovarčadi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.