• Markelo
    2.5k
    Monchi mi je drag još odonda kad je istresao 6 milja eura za Ćorića. Kakav je to posao bio
  • blue heart 72
    1.4k
    Znaju li se možda satnice protiv Seville, nisam do sada nigdje vidio?
  • reziser
    6.4k
    kolko je to dobar i lagan protivnik...:

    SKUPLJI SU OD DINAMA 300 MILIJUNA EURA, FINALE SE IGRA NA NJIHOVOM STADIONU, U LIGI JE BOLJI SAMO REAL...
    Dinamo će u nokaut fazi Europske lige igrati protiv Seville. Španjolci su itekako neugodan protivnik, a već sami pogled na njihovu vrijednost na Transfermarktu pokazuje da Modrima neće biti lako. Dok hrvatski prvak vrijedi 109.8 milijuna eura, vrijednost španjolskog predstavnika je 415.9 milijuna eura.

    Najvrjedniji igrač im je branič Jules Koundé koji vrijedi 60 milijuna eura, a u svojim redovima imaju i srebrnog Vatrenog Ivana Rakitića, koji je ove sezone u 18 utakmica zabio tri gola i upisao dvije asistencije.

    Sevilla je trenutno na visokoj drugoj poziciji u španjolskoj La Ligi s 34 osvojena boda, osam manje uz utakmicu manje od prvoplasiranog Real Madrida, a jedan više od idućeg pratitelja Betisa. U Europsku ligu, koju su osvajali čak šest puta (dva dok je bila Kup UEFA, pa ih stoga i zovu 'kraljevi Europske lige'), stigli su iz Lige prvaka.
  • reziser
    6.4k
    nema jos satnica, samo datumi
  • flexXy
    1.9k
    Mi ćemo morati odigrati naš najbolji nogomet, sasvim jasno, jer Dinamo je velika europska momčad koja zna igrati takve utakmice. Jako ih dobro poznajem, bit će sigurno jako puno razgovora s trenerom i klubom oko utakmice, sretan sam što na neki način dolazim kući i igram na svom Maksimiru. Bit će lijepo, ali i čudno, prvi put kao gost, ali bit će jako lijepo i emotivno iskustvo sigurno.
    Rakiticeva izjava za 24h, cijeli intervju ovdje .
  • Ludovic IX
    5.5k
    rijeka je s njima igrala 0-1/2-2 kad su imali kramu. mislim da u zg možemo i moramo bolje nego protiv žute podmornice lani
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sada su poznate i točne satnice utakmica.
    Sevilla- Dinamo 21:00
    Dinamo- Sevilla 18:45
  • Nolifer
    6.7k
    Edit, nisam vidio da si gore već stavio @marcio amoroso, tak da sorry za dupli link onda...

    Uglavnom, iznenadio me sa izjavom i svaka mu čast na ovom o Dinamu :clap:
  • Nino Bule
    11.5k
    Nema razloga da se raketu ne doceka pljeskom
  • Baneki
    728
    Igrači smo s njima 2016. Gledam Dinamovu momčad koja je igrala s njima te godine i ne mogu se oteti dojmu da je sadašnja momčad za klasu jača. Možda bi uzeo samo Soudanija iz te momčadi u ovu sadašnju.
  • Nolifer
    6.7k
    Dinamo? Ha, nitko me nije zvao, niti kontaktirao, rekao nam je Ivan Rakitić 2006. nakon utakmice Basela i Dinama. Bilo je to na pripremama u Švicarskoj, za Dinamo su igrali Modrić, Ćorluka, Eduardo, Vugrinec...

    nemam cijeli članak sa 24sata..

    #vrijemejeraketavratisedoma :smile:
  • Mali dioničar
    14.2k
    #vrijemejeraketavratisedoma :smile:xFire

    Zašto bi išao u Basel?
  • Nolifer
    6.7k


    kakav basel, pa sam je izjavio da je u Zagebu kao doma
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.