• Logistika
    1.1k
    Je je...al morat ce po usima dobit....ne slušaju najbolje...calciopoli je mala beba za ove.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sevilla- Dinamo
    Leipzig- Sociedad
    Zenit- Betis
    Sheriff- Braga
    Barcelona- Napoli
    Atalanta- Olympiacos
    BVB- Rangers
    Porto- Lazio
  • Logistika
    1.1k
    Dali se zna koji klub čeka Din-Sev da razigraju?
  • Ludovic IX
    5.5k
    prva utakmica mora biti odigrana na nož. ne kao tottenham gore
  • Infinity
    15.3k
    Zdrijeb je dan nakon uzvrata.
  • Markelo
    2.5k
    Svi hvale tu Sevillu a završili su treći u jednoj prilično slabašnoj skupini lige prvaka. Ne znam, nisam ih gledao, al samo 6 bodova u takvoj skupini mi i ne izaziva neki strah od njih
  • Keyser Soze
    8.2k
    To sam si i ja mislio, izgubili od Salzburga i Lillea, x protiv Wolfsburga. Ne vidim razlog da ih se bojimo.
  • reziser
    6.4k
    ..zaravo smo imali sreće? nikad lošija Sevilla? plitak potok? :rofl:
  • Infinity
    15.3k
    Pa svakako ce protiv nas igrati s B ili C sastavom, sta se brinete.
  • NitkoBitan
    12.3k
    ''Jako zahtjevan protivnik. Sevilla je izuzetno kvalitetna momčad, ali u prijašnjim sezonama Dinama je pokazao da kada je u optimalnom stanju i u najvišoj razini može igrati protiv svakoga. Vjerujem da će do tog trenutka kada dođe utakmica, momčad biti u stanju odgovoriti na sve zahtjeve protivnika. Vjerujem da će Dinamo imati svoje šanse za prolazak dalje'' Kopiceva izjava

    Krznar bi izjavio da je Sevilla apsolutni favorit i da je vec ovo sad veliki uspjeh i ono najvaznije da je bitno sudjelovati :rofl:
  • Mališan
    1.7k


    Znakovito je kaj Kopić u izjavi ne koristi prvo lice množine, nego dinamo u trećem licu. Možda već zna nekaj kaj mi ne znamo.
  • Jaro
    5.6k
    Navodno je neman u prostorijama Zrinjskog...
  • Derek Trotter
    338
    Da, danas je Z.M na pregovorima sa Jakirevićem koji je pod ugovorom sa Zrinjskim..nadam se da ne bude od toga ništa ali opet ako su samo on i Zekić u igri, onda radije Sergej. Možda se dogovore - Sergej u Dinamo a Zoki u Zrinjski :D
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Sevillin sportski direktor Ramón Rodríguez Verdejo:

    "Dinamo je klasik hrvatskog nogometa, sigurno najbolji klub hrvatskog nogometa. Ima iskustva igranja u Europi, pa će biti komplicirano. No gledajući protivnike koje smo mogli izvući bilo je malo povoljnih opcija, zapravo niti jedna. Dinamo je manje-više na razini ostalih koje smo mogli dobiti."

    Čuli najbolji klub hrvatskog nogometa. Monchi, doći ćeš ti na more!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.