• Dinamosaur
    940
    Budimir o Dinamo vs Sevilla:

    "Mi smo ih od prve minute pokušavali stisnuti visoko gore i to im je radilo probleme. Ako bi to Dinamo mogao, to bi Sevillu možda učinilo nervoznom. Njihovi bekovi, kad su zdravi, igraju dosta visoko, to je svjesni rizik u njihovoj igri i tu ih se može uhvatiti. Dosta često ostavljaju stopere jedan na jedan na velikom prostoru", kaže Budimir i nastavlja:

    "Diego Carlos i Kounde, koji se još vraća od ozljede, strašno su neugodni igrači, ali u dobroj tranziciji, s kojom ukradenom loptom u igri jedan na jedan ih se može ugroziti. U svakom slučaju, ne mislim da bi Dinamo trebao dugo čekati, nego da treba igrati aktivno i ne predefenzivno. Kad su Sevilli svi zdravi, onda je strašno teško protiv njih, ali uz ovoliko ozljeda Dinamo ima šansu."
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Glasgow lupa Dortmunda.
  • Derek Trotter
    338
    Ako je suditi prema ovim prvim tekmama što su počele u 18:45, danas je dan gostiju..nek se nastavi i večeras
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ali sherif i dalje živi san..
  • Ludovic IX
    5.1k
    Rangersi lošiji od Celtica ove sezone razvale Dortmund u gostima a celtic izgubi doma od norvežana
  • Nolifer
    6.5k
    Ipak radi VAR .... kako za koga..

  • pencilneck
    635
    Mrtvi Rapid Beč će ostati dulje u Europi od nas.
  • superhik
    10.2k
    Parovi osmine finala Europske lige:

    Glasgow Rangers - Crvena zvezda
    Braga - Monaco
    Porto - Lyon
    Atalanta - Bayer Leverkusen
    Sevilla - West Ham
    Barcelona - Galatasaray
    RB Leipzig - Spartak Moskva
    Betis - Eintraht Frankfurt
  • Keyser Soze
    8k
    Cigani opet dobili klub po mjeri, kad te sreća hoće kao njih nije ni čudno da imaju direktan plasman u LP.
  • Infinity
    15.2k
    Znate koliko su Srbi ispred HNL-a? U prosjeku dvije pobjede po sezoni. Dvije u grupi ili cetiri u kvalifikacijama, a imas cetiri kluba u igri. Da su svi ostvarili po jednu pobjedu vise u kvalifikacijama ili oni u grupama da su uhvatili neki remi.

    Srbi su ove sezone ostvarili iznadprosjecan rezultat i tako se naglo digli, al moglo se to i postepeno. Hrvatska ima u prosjeku 5.5 bodova po sezoni, a nekih 6.5 je dosta da budes visoko kao Srbija. Srbi imaju 6.0 i jednu, tj. ovu sezonu 9 bodova i tu su nadoknadili 0.5 minusa. I najbolje od svega je to sto ce se oni dugo zadrzati na top poziciji, jer imaju dva kluba koja ce sad jos lakse do bodova, a mozda dobiju i treci klub koji ce im donijeti rezultate.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ne znam koliko je baš Rangers po mjeri. Izbacili su Dortmunda, dali im 6 golova u dvije tekme, uz to Dortmund prvi favorit za osvaja je EL po koeficijentu bio. Mislim da i to nešto govori, ovi su imali Ludogoreca Bragu i Mittylanda, takvu bi grupu Dinamo vjerujem zgazio, pogotovo Bugare.

    Po meni omjer 70%-30% u korist Glasgowa.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Rangers opravdava ulogu favorita. A zanimljiv mi je taj medijski hype bio ko svega toga, kako su čede i jedni i drugi dobili ravnopravnog protivnika, nizozemci uvalili partizanima petardu kući, a zvezdana pušara 2-0.
  • blue heart 72
    1.3k
    Groblje bilo razvaljeno od Feyenoorda, dok su cigani odigrali solidnih 45 minuta unatoč zaostatku od 2:0. Mogao je biti i drugačiji rezultat, neiskorišten penal cigana, dva puta centimetarsko zaleđe cigana, kao i jako tanak jedanaesterac za Rangerse
  • Ludovic IX
    5.1k
    Run and gun nogomet u Glasgowu. Neznam sam dal' su oba kluba tak loša ili dobra
  • miro
    3.1k
    Zvezda je odigrala dobro, 3 poništena gola (opravdano, ali sve blizu), fulan penal i prečka. Imali su i Rangersi još dosta dobrih šansi, ali po meni je to bila ravnopravna utakmica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.