• flexXy
    1.9k
    Pogotovo protiv tovarije. Zato što ovi jazavci ne shvaćaju da je derbi više od tekme nego igraju preko kurca, eto zato.namodi grebza

Sorry, al mislim da su to gluposti. Kaj mislis ozbiljno da njima nije u interesu odmah rjesit prvenstvo i zacepit ove Osjecane koji im seru cijelu sezonu. Jednostavno smo u padu forme poslije onog Tottenhama i svaka tekma je mucenja, a ovaj Hajduk koliko god bio los ove sezone opet nije neka kriminalna momcad koja ce ti dati bodove.
  • Nino Bule
    11.3k
    U padu su forme ali nesto odgovornosti mora i trener preuzet. S ovakvom grupom igraca odigrat 45 minuta dobre igre (prvo poluvrijeme u osijeku) u 5 utakmica je sramota.
  • Bosna86
    11.6k
    Do sredine prvog poluvremena smo lijepo aktivirali presing svaki puta kada prime loptu Todorović i Jurić... Njihova dva klinca su skroz zeleni i naši su ih skroz odsjekli... Mi smo puno bolja ekipa ali oni vise žele pobjediti od nas i puno su angažiraniji
  • Ali
    1.9k
    Steta jos 5 min i na poluvrijeme otici sa 0:1 bi bilo kljucno, ovak se ovi vracaju u zivot
    Iako iskreno i zadluzili su, tri dobre prigode, mi nozda jedan dobar udarac.
    Zao mi Luritsena, decko cijelu sezonu igra kao da je placen 35m€ a ne 2... nikad ne kokolicira, birben, pravi viking. Ocito psiha, nije ih lako tako dugo drzati nabrijane u sezoni, vec im se pomalo neda.
    Steta, mozda Ljirim udje pa opet pokloni dres da ima kolekciju
  • Fanboy
    2.1k
    Krznar je ok pomoćnik, no igra je već od davno u padu i igramo baš na kvalitetu u HNLu....Malo me podsjeća na Dalićevu igru u reprezentaciji, neka inicijativa u početku i onda povlačenje te na kontre do kraja utakmice...
  • xavier
    11.1k
    ovo je običan dan u hnlserbus

Ne znam kako utakmica protiv Hajduka može biti "običan dan u HNL-u".
  • Keyser Soze
    8.1k
    Da, ali oni već i sami znaju da je prvenstvo praktički riješeno i ovo im dođe kao odrađivanje posla jer znaju da su bolji. Protiv Osijeka i u Zagrebu i tamo se igralo na visokoj razini 90 minuta i bili su nabrijani. Ovdje je razina nogometa katastrofa i tempo je puno slabiji.
  • serbus
    3.5k

čitaj sve , običan dan u hnl što se tiče greške dogode se i neće se pamtiti kao kad teofil udari golmana za drugi krug lp.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Derbi je derbi, pa makar mi prvi bili i oni zadnji. Derbi je jer znaš da će protiv tebe dat nekoliko % više nego protiv bilo koga drugog. Dinamo je u padu forme i to se vidi nekoliko utakmica.

Mi dali gol i povukli se ko Mourihno. Hajduk bolji zadnjih 10 minuta i to je koliko su im naši defanzivci pustili.

Uz to njima pobjeda igra i da se nastave borit za kval.za EL.
  • markoli
    1.6k
    Uvođenje Kastratija (ako je Ivanušec zdrav) bi značilo da ćemo se bazirati više na kontre...
  • xavier
    11.1k

Taj isti KTC je sudjelovao u dva od tri zabijena gola na toj utakmici i igrao odlično cijelo vrijeme, pod tim mislim da je spriječio više golova...ali eto to nije bitno nego je "on kriv".
  • serbus
    3.5k

ma da je 5 golova zabio prolio je mljeko najglupljim faulom dinama vjerojatno u povijesti ... ne pada mi sad ni na pamet neki gluplji faul ... možda shifin penal je blizu ali opet levl niže.