• Pop corn
    4.9k
    Pozdrav. Molio bih one koji su pročitali knjigu da ispune ovu kratku anketu: Anketa o dojmovima o knjizi Zeko
  • Pop corn
    4.9k
    uskpwejdrxml0fd6.jpg


    Knjigu možete kupiti u Bad Blue Boys Fan Shopu u Ilici 37.
  • Mali dioničar
    14k
    Rezultati ankete?
  • Pop corn
    4.9k
    Ma polako. Ovo sam tek interno poslao ovak. Tek iza Uskrsa ću poslati na bazu mailova koje imam i imati veliki uzorak i prave rezultate.

    Inače ovo je možda i najvažnija anketa: :joke:

    Video "anketa" najvaznijeg citatelja
  • Pop corn
    4.9k
    Prilikom posjete Rockmark knjižare Velimir Zajec potpisao je desetak primjeraka knjige "Zeko". Najsretniji danas koji kupe knjigu tako će imati u njoj i ovu simboličnu uspomenu.

    9tp6mmrzqktghfql.jpg
    4bx54xvtq6ufyr6g.jpg
    Attachments
    IMG_20220503_090937_792 (112K)
    IMG_20220503_090937_820 (106K)
  • SAS1987
    13.3k
    Tražim link gdje se može kupiti biografija a da šalju poštom u Sloveniju a nisam pronašao niti na ovom topicu niti sa googlanjem. Znam da ima u Ilici ali ne šalju poštom :smile:
  • SAS1987
    13.3k
    hvala, naručeno :cool:
  • serbus
    3.5k


    Danas sam kupio knjigu o Cici stari moj ovo kaj si ti napravio uz našu zanemarivu pomoć je svemirski brod... Ne ulazim u sadržaj knjige Cico jer nisam još pročitao ali ako se nešto radi o legendama onda knjiga Zeko mora biti okvir kako to mora izgledati.

    Od korica, papira, prezentacije,ustvari sad mi je tek sijelo što se napravilo i kakvo nasljeđe je ostavljenom sa knjigom o Zeki.
  • Mali dioničar
    14k
    Danas sam kupio knjigu o Cici stari moj ovo kaj si ti napravio uz našu zanemarivu pomoć je svemirski brod... Ne ulazim u sadržaj knjige Cico jer nisam još pročitao ali ako se nešto radi o legendama onda knjiga Zeko mora biti okvir kako to mora izgledati.serbus

    Ne slažem se uopće.

    Obje knjige su dobre.

    Samo Nikin esej je vrhunski i ne kužim da na temi Velimir Zajec pljuješ po knjizi o Cici koju veliš nisi ni pročitao.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Zekina knjiga je autobiogrqfija. Cicina je zapravo neki skup priča od ljudi a kojim je suradjivao i najboljih prijatelja i obitelji.

    Dva potpuno različita načina pisanja
  • Pop corn
    4.9k
    "Ne sudi knjigu po koricama"

    Dobra stara poslovica.

    Uopće ne mislim da je knjiga o Cici loša, naprotiv. Dasovic i Miletic su napravili odličan posao. Približili su Cicu jako dobro. Koncept je bio potpuno drugačiji po kojem su radili, bili smo jednom o tome pričali. Isto tako spomenuti Nikin tekst je za smrznuti se koliko je dobar.

    I da, neka nama što više sportskih knjiga, posebno o Dinamu
  • serbus
    3.5k


    Pročitaj sa razumijevanjem, ne sviđa mi se jeftini format knjige koji mi ne djeluje dostojan imena Cico.

    Samo to o sadržaju ne sudim jer sam i naveo da nisam pročitao još, a tu sam pohvalio kako bi to trebalo izgledati za usporedbu...

    Slažem se uglavnom sa vama da je dobro da se piše o dinamu ...
  • Mrvica
    3.2k
    Knjiga Zeko je nešto što treba biti u školama, i da @Pop corn hvala za potpis (recepcioner ako se sjećaš). Što se tiče knjige o Cici definitivno je na listi i sutra idem po nju.
  • Pop corn
    4.9k
    Kad je da malo privatiziram prostor pa da se znade zadnje četiri destinacije proljetne turneje....

    it88chxoua4ppaat.jpg

    U lipnju Slavonija....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.