• Baneki
    717
    Pa može onda i 12. veljače. Tad je Zajecu rođendan.
  • Pop corn
    4.9k
    Pa može onda i 12. veljače. Tad je Zajecu rođendanBaneki

    Taj dan je odmah naglasio da je rezerviran :rofl:
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ja sam donirao i čekam knjigu koja ide starom kao poklon (i onda za koji mjesec završi kod mene zauvijek) i nadao se da će do ovog Božića ali ajd, bit će mu do 69.rođendana
  • ZGBhoy
    1.7k
    Javi na vrijeme da bukiram Avion :cool:
    Al siguran sam da bu kvalitetno
  • Mali Zeus
    9.4k
    Taj dan je odmah naglasio da je rezerviran :rofl:Pop corn

    Radiš odličan posao i nadam se da će knjiga što prije. :up: :strong:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Još samo 35 dana do izlaska knjige. :strong: :strong: :cheer:
  • superhik
    10.2k
    @Pop corn može se još pribilježiti za knjigu?
  • Pop corn
    4.9k
    Pop corn može se još pribilježiti za knjigu?superhik

    Ne može se više kroz onu akciju, ali će biti internet prednarudžbi uskoro kada se tekst preda grafičarima. Trenutno završavam rukopis i uskoro ga predajem na redigiranje uredniku knjige, a potom i lektorima. Otrpilike je to 650 000 znakova (sa razmakom)
  • masacusec
    3k
    @Pop corn Hoće li biti kakve službene promocije knjige? Ili ne daju?
  • Pop corn
    4.9k
    Hoće li biti kakve službene promocije knjige? Ili ne daju?masacusec

    Borba je. Zasad se zna da se ništa ne zna. Čekam sastanak sa nadležnima u terminu koji sam dobio
  • Mali Zeus
    9.4k
    Još samo 6 dana do promocije. :love:
  • Ludovic IX
    5.2k
    kad knjiga dolazi nama doma?
  • Pop corn
    4.9k
    741 345 znakova, 127 173 riječi, 304 A4 stranice, 92 sugovornika, više od 100 arhivskih članaka, 4 UDBA-inih dosjea....

    Jednostavnije rečeno: jedna napisana biografija

    ✅ Rukopis na lekturi
    ⏭ Grafički prijelom
    :point: Uskoro u vašim rukama

    evznmtvpbia2q5tu.jpg


    Još samo 6 dana do promocije. :love:Mali Zeus

    Promocija u vidu PR-a će tako i početi, ali kako ove mjere ograničavaju okupljanje većeg broja ljudi na željenoj lokaciji, onda ćemo još malo odgoditi večer predpromocije i promocije knjige.

    kad knjiga dolazi nama doma?Ludovic IX

    Knjiga bu vas čekala na predpromociji zajedno s pivama kaj su se sad kad je tekst gotov počele kuhati
  • Pop corn
    4.9k
    Obzirom na sve češće upite oko "stavljanja knjige sa strane" složena je jednostavna forma za predbilježbu za knjigu Zeko, biografija Velimira Zajeca. Svatko tko se upiše ostvaruje i određeni popust.

    P. S. Cijena knjige se još ne zna dok se ne završi grafička obrada teksta i fotografija.

    P. P. S. Plan za izlazak knjige i dalje je sredina ožujka uz veliku promociju.

    P. P. P. S. Ovo se ne tiče onih koji su sudjelovali u crowdfunding kampanji i osigurali dovršetak i izlazak knjige te ju mogu očekivati među prvima na posebnoj predpromociji u Pivovara Medvedgrad

    Klikni i predbilježi se za svoj primjerak knjige
  • Pop corn
    4.9k
    ahybe8sueuo6wj7m.jpeg

    malo da se škicne u prvi draft dizajna....

    Osiguraj na vrijeme svoj primjerak knjige
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.