• LovroZG
    1.3k
    Ukidanje druge momčadi bi bila velika greška. 3. liga bi bila čist ok za davanje prvih seniorskih minuta klincima. Slabija će bit od sadašnje 2. HNL, al ne tolko da baš dominiramo šta je zapravo idealna razina za te klince jer je ovo zadnje dvije sezone ipak mučenje u borbi za ostanak.
  • deda
    27.5k
    Sto posto se slažem. Naravno ukoliko zaživi treća. Ove priče oko propadanja tv ugovora mogle bi nagristi priču.
  • deda
    27.5k
    Nogometaši Dinama II doputovali su u utorak u Poreč gdje će se do 19. siječnja pripremati za proljetnu polusezonu u kojoj ih čekaju novi izazovi u Drugoj HNL.

    Po povratku s priprema plavi će odigrati tri pripremne utakmice.

    SRIJEDA 19.1.
    Karlovac - Dinamo II

    NEDJELJA 23.1.
    Dinamo II - Kurilovec

    SUBOTA 5.2.
    Dinamo II - HAŠK
    Nastavak prvenstvene sezone predviđen je za 13. veljače protiv BSK-a na domaćem terenu u dvoboju 16. kola, dok krajem ovog mjeseca igrači putuju u Španjolsku na prijateljski turnir Al Abtal International Cup gdje ih čekaju dvije utakmice, prvo protiv Real Sociedada, a zatim protiv momčadi Saudi Future Falcons Green.

    Na popisu trenera Damira Krznara za pripremni period nalaze se igrači: Bartol Barišić, Marko Soldo, Filip Brekalo, Tomislav Duvnjak, Mario Ćuže, Marin Leovac, Dennis Gyamfi, Tin Hrvoj, Niko Janković, Ivijan Svržnjak, Tomislav Krizmanić, Ivan Šaranić, Matej Mamić, Ivan Laća, Gabriel Rukavina, Maro Katinić, Fran Tomek, Toma Palić, Milan Vukotić, Damjan Daničić i Mislav Zadro. S momčadi na pripremama sudjeluje i i nekoliko inozemnih igrača koji su stigli na probni period.
  • marcio amoroso
    31.9k

    A gdje je taj Sunday Jang?
  • deda
    27.5k
    nekoliko inozemnih igrača koji su stigli na probni period.deda

    :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ovaj je valjda već bio i prošao probu.
  • deda
    27.5k
    Baci pogled na video, čini mi se da osim Gjamfija primjećujem još 2 tamnoputa igrača i 1 žute boje kože.

  • Maki17
    174
    Marko Soldo bi trebao biti golman iz Austrije. Koliko pratim samo je Katinić stoper.
  • Armagedon13
    958
    Jedan je Nediljko
  • deda
    27.5k
    Marko Soldo je zadnji vezni rođen u Ljubuškom
  • deda
    27.5k
    Što se tiče stopera vjerojatno će igrati Gyamfi, Milić koji je s prvom i Braun iz juniora
  • Maki17
    174
    Da, zaboravio sam na njega. Gledao sam na Transfermarktu. Jučer mi se Duvnjak više svidio od Tomeka, jači je nekako na lopti, šteta kaj je igrao u paru sa Bulatom pa su oba dvoje dolazila nepotrebno po loptu.
  • deda
    27.5k
    Sad mi je tek upalo u oko da ne vidim Vasilja na popisu. Ne znam jel ozljeda u pitanju ili je neka posudna dogovorena.
  • maddaddam
    2.9k
    osim Gjamfija primjećujem još 2 tamnoputa igračadeda

    Jedan je Jordan Morán, a Nedeljko bi mogao biti ovaj sto mu brani vratar na pocetku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.