• Carrasco
    3.9k
    Čavlina, Brekalo, Kim, Milić, Gyamfi, Tomek, Duvnjak,Vasilj, Šaranić, Baturina, Barišić
  • deda
    26.3k
    Pobjeda 1-0 Vasilj
  • Carrasco
    3.9k
    Bartol Barišić iz penala za 1-0 pobjedu protiv Kustošije.
  • Krizy
    33.6k
    Dinamo II polusezonu je završio na 12. mjestu 2. HNL s omjerom 4-6-5, uz gol-razliku 15-21.

    Najviše minuta:
    1170 - Čavlina
    1037 - Vasilj, Katinić

    Najviše golova:
    3 - Barišić, Vasilj
    2 - Laća, Šaranić, Rukavina

    Najviše asistencija:
    2 - Gyamfi, Rozić

    z8954h64vwcy9eam.jpg

    Jel netko detaljnije pratio? Tko bi potencijalno mogao do prve momčadi?
    Brekalo, Katinić, Duvnjak, Vasilj, Šaranić?
  • miro
    2.9k
    Duvnjak, Tomek ono malo kaj sam ja gledao
  • crohnl
    29
    Pozdrav ljudi.
    Zna li itko mozda gdje je nestao Tomislav Krizmanic ove sezone ? Vidim da se nije pojavljivao u zapisniku.
  • deda
    26.3k
    Koliko ja znam ozljeda je u pitanju
  • Krizy
    33.6k
    Da ostaje Dinamo II u 2.HNL, trenera Šibenika Rosasa bi bilo odlično dovesti. Radi odličan posao s doslovno 15 igrača u Šibeniku, sa dosta mladih igrača. Za Dinamo II napominjem opet.
  • deda
    26.3k
    Trener Damir Krznar preuzeo je u siječnju ulogu glavnog trenera B momčadi GNK Dinamo.

    Članovi stručnog stožera B ekipe bit će pomoćni treneri Tomislav Mikulić i Mihael Mikić, trener vratara Marko Šarlija, kondicijski trener Domagoj Perić, analitičar Vedran Attias i team manager Luka Mrdeža.

    Početak priprema druge momčadi na rasporedu je u subotu 8. siječnja na stadionu Maksimir. Ekipa će boraviti u Zagrebu do 11. siječnja kada je u programu odlazak u zimski kamp u Poreč.

    Krajem mjeseca igrači putuju u Španjolsku na prijateljski turnir Al Abtal International Cup, a tamo ih čekaju dvije utakmice - prvo protiv Real Sociedada, a zatim protiv momčadi Saudi Future Falcons Green.
  • deda
    26.3k
    Ponovo u sedlu. Ja vjerujem da bi mu ova funkcija mogla odgovarati.

    FIkrSOMXsAg4QLz?format=jpg&name=large
  • marcio amoroso
    31.4k

    Od trenera prve momčadi i sportskog direktora do trenera druge momčadi. Jeben pad, moram priznati.
  • Zagi
    4.5k
    Nekak imam filing da je to baš ono kaj si je on htio i gdje će biti odlično iskorišten. Ambicije ni crte osobnosti za trenera prve momčadi nema, a ova pozicija je zapravo najbitnija od svih trenera mlađih kategorija. Tu se gube igrači u tom prijelazu u seniorski nogomet.
    Butina i Krznar bi valjda držali cijeli omladinski pogon i mislim da je to dobro.
  • deda
    26.3k
    Slažem se sa Zagijem. Vjerujem ukoliko je to ono što on želi raditi, nikako to ne bih uzeo kao degradaciju ili neki pad. On nikad nije želio biti trener prve momčadi, barem tu želju nije izrazio. A ako što zna o nogometu, a vjerujem da zna, na ovoj poziciji bi nam mogao biti zlatan.
  • Baneki
    696
    Igor Cvitanović je dobio neku novu ulogu u klubu, ili ne?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.