13 bodova iz 5 utakmica, ako se ne varam.
    17.6k
    Gol razlika 10:1 :smile:
  • Dudu
    2.6k
    Čak 13 od mogućih 15 bodova... Trener Igor Cvitanović nastavio je uspješnu seriju otkako je prije nepunih mjesec dana preuzeo momčad Dinama II. U pet je utakmica upisao četiri pobjede i remi, a ove je srijede u ranije odgođenoj utakmici 26. kola Druge HNL u gostima u Sigetu svladao gradskoga susjeda Hrvatski dragovoljac, drugoplasiranu momčad lige, s 2:0.

Plavi su poveli u 72. minuti kad je Ivijan Svržnjak iskoristio pogrešku domaće obrane. Lukavo je presjekao loptu u trenucima kad ju je branič nastojao vratiti svom vrataru. Drugi je pogodak „potpisao“ Damjan Daničić u drugoj minuti sučeve nadoknade. Iz slobodnog je udarca s dvadesetak metara s desne strane silovito i precizno ljevicom pogodio bliži gornji kut.

Sljedeće iskušenje plavi će imati u subotu u gostima protiv Međimurja u Čakovcu.
  • Infinity
    15.2k
    Ako se dobije u Cakovcu, a izgledno je, opstanak je osiguran. Solin gostuje kod Dragovoljca i tesko da mogu nesto napraviti. Bilo bi to 5-6 bodova prednosti cetiri kola prije kraja. Steta sto se ekipa kasno probudila, bilo bi dobro zavrsiti medju 10, mada se jos stigne uloviti 11. pozicija recimo.
  • Carrasco
    4.1k
    Zasad ispadaju samo Međimurje i Junak jer Hajduk ukida drugu momčad, ako je ukine i Osijek onda ispada samo zadnji.
  • Infinity
    15.2k
    Vidis, o tom nisam cak ni razmisljao. Opstanak je onda rijesen, ako i mi ne ukinemo drugu ekipu, jer mi se cini da se nesto spominjalo.

2.6k
    Na poluvremenu dečki vode 1-0 u Međimurju, strijelac Karrica. Kakva transformacija ekipe :yikes: