• Mali dioničar
    14k
    U Istri Prelec naslijedio Cvitanovića, u Dinamu Cvitanović Preleca.

    Šta ti je život.
  • SAS1987
    13.3k
    Prelec je bio najavljivan kao veliki trenerski potencial. Steta sto nije ispunio ocekivanja.
  • Mali dioničar
    14k


    Puno toga ovisi o klubu. Drugi gorički mladi trener Perica Vidak je isto tako proglašavan top trenerom pa je u Kurilovcu čekao poziv za preuzimanje Gorice. U medjuvremenu je bio nestrpljiv pa otišao u Lučko.

    I ovaj vikened Lučko-Kurilovec 1:2; Kurilovec prvi i bez Vidaka.

    Želim reći da, iako je trener jako bitan, dobro posložen klub trpi i malo manje dobrog trenera. Ali ako klub nije posložen, trener može biti bilo tko pa neće biti rezultata.

    Prelec nije imao sreće s kadrom ni u Istri ni u Dinamu II. I uprava Istre je podcijenila HNL i uprava Dinama Drugu HNL odnosno precijenili su igrače. Mislim da ni Cvita s ovim igračima neće napraviti bolji rezultat. Tim dečkima svakako trebaju Pivarić, Maleš i slični iskusni igrači u svlačioni, samo 18godišnjaci ne mogu igrati drugu ligu.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa nije toliko do iskustva.

    Ni Osijek ni Hajduk nemaju neke stare iskusnjare u ekipi, a opet ispred nas.

    Prije bih rekao prevelika fluktuacija igrača i velika očekivanja.
  • Eduardo
    17.2k
    s tim da njegova Istra uopće nije igrala loš nogomet. Meni je isto žao što ga se "potrošilo" ovako u drugoj momčadi.

    U Cvitanovića kao trenera nemam niti malo povjerenja.
  • deda
    27.5k
    Čini se da Prelecu ipak fali ono "nešto" da bi bio ozbiljan trener.
  • Neki tip
    19k
    Čini se da Prelecu ipak fali ono "nešto" da bi bio ozbiljan trener.deda

    Možda ipak preozbiljna i pretvrda ocjena vrlo mladog trenera, na temelju par mjeseci u Dinamu II..

    Ne bi s tom ekipom (što god to značilo uz toliko mijena), po meni, ni bolji od njega neka čuda radili.
  • deda
    27.5k
    Možda je to nešto iskustvo, stvarno ne znam. Činjenica je da momčad nije izgledala bolje.
  • Kwedi
    3.8k
    2:1 trenutno protiv Orijenta.
  • deda
    27.5k
    Pobjeda 3-1. Strijelci Šaranić, Crnac i ?
  • Eduardo
    17.2k
    Kaže Antolić da će na kraju sezone odlučiti što s Dinamom II. Neprihvatljivo je da bilo koja kategorija kluba bude na zadnjem mjestu tablice pa tako i druga momčad jer Dinamo sigurno neće forsirati projekt koji će kompromitirati reputaciju kluba jer ono što Dinamo traži je izvrsnost.
  • Kwedi
    3.8k
    Ma ukidaju drugu ekipu, gotova stvar.

    Iako logika Antolića jasno prikazuje koliko ne shvaća poantu druge momčadi.
  • Krizy
    35.4k
    Junak Sinj - Dinamo II (17h)

    Čavlina - Hrvoj, Milić, de Haas, Daničić - Karrica, Crnčević, Krizmanić, Kapitanović - Svržnjak, Mijić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.