• 000
    941
    Da, da, procvjetala je skroz :wink:
  • deda
    27.4k
    Hrvatski dragovoljac - Dinamo II 0-1
    Strijelac: Bagarić 39'
    Dinamo II: Juric, Matel (Barišić 46'), Gogić, Čuić, Čalušić, Kim Hyunwoo, Kapitanović, Stanić (Knežević T. 61'), Rešetar ( Šipoš 53'), Kim Gyuhyeong, Bagarić
  • Eduardo
    17.2k
    Matel :up: koliko je prošlo od zadnje utakmice?
  • Sjena
    36
    Zadnju utakmicu je odigrao 27.08.2017. u pobjedi Dinama protiv Lokomotive 3-0
  • deda
    27.4k
    PREMIER LEAGUE INTERNATIONAL CUP
    DINAMO II GOSTUJE U LONDONU KOD WEST HAMA
    Momčad pod vodstvom trenera Igora Jovićevića nastavlja svoj put na Premier League International Cupu. U utorak, 13. studenog od 20 sati gostuju na Victoria Road stadionu protiv West Ham Uniteda U-23.

    Podsjetimo, Dinamo II otvorio je ovu sezonu gostovanjem u Engleskoj kod Southamptona U-23, kad je domaćin slavio s minimalnih 1:0. Uz Southampton, West Ham United i Dinamo II, u skupini je još i portugalski Porto. Po pravilima, prvoplasirani iz šest skupina prolaze u četvrtfinale, uz dvije najbolje drugoplasirane momčadi.

    Druga momčad Dinama otputovala je u Londonu u sastavu: Kruno Bašić, Lovro Juric, Tomislav Barišić, Trojan Maloku, Josip Ćalušić, Petar Čuić, Kim Hyunwoo, Marko Gjira, Jakov Gogić, Karlo Plantak, Lovro Anić, Matija Fintić, Bojan Knežević, Luka Menalo, Alen Jurilj, Endri Cekici, Leon Šipoš.

    Dinamo II treće godine uzastopno prezentira klub i hrvatski nogomet na prestižnom U-23 Premier League International Cupu koji se održava u Engleskoj. U prijašnje dvije sezone, Dinamo II dogurao je do četvrtfinala ovog prestižnog natjecanja.
  • Infinity
    15.2k
    Pratio sam taj kup protekle dvije godine u kojima je Dinamo zavrsavao prvi u skupini i ispadao u cetvrtfinalu, tj. prvom kolu knockout faze. Prve godine su iz Norwicha toliko zeljeli proci da su doveli veci broj prvotimaca da igraju i slavili su sa 6-0. Prosle godine je bolji bio Arsenal. Mislim da nije upitno, nego da je samo pitanje vremena kada ce Dinamo to osvojiti.

    Ove godine Dinamo malo nema ni srece. Smjesten je u skupinu s Portom koji je osvojio zadnja dva turnira. Porto ne blista, ima remi i poraz, ali se Dinamo mora vaditi protiv njih i to nije ugodno. Prije toga slijedi West Ham protiv kojega igra samo pobjeda. Southampton je slavio u prvom susretu protiv Dinama. I da napomenem samo da dalje ide samo prvoplasirana ekipa i dvije najbolje drugoplasirane ekipe iz sest grupa. Taj sistem se igrao i prethodne dvije godine i niti jednom nije prosla ekipa s cetiri boda, zato i kazem da je nuzno upisati dvije pobjede, mada se znalo ispasti i sa sedam bodova.
  • deda
    27.4k
    Ovo takmičenje je super prikupljanje iskustva. Problem je što konstantno igraš u gostima i te engleske momčadi kad je stani pani postave 4-5 panjeva od 22-23 godine koji razvale fizički naše klince. Ali baš zato im je ovakvo iskustvo iznimno značajno.
  • Infinity
    15.2k
    Sigurno. Ovo dodje kao Liga prvaka za B momcadi. Nema tu pritiska s tribina, ali je jako medjunarodno natjecanje kojem dajem prednost u odnosu na turnire koji se igraju u par dana u komadu i imas pripreme za turnir, a ovdje se priprema za svaku utakmicu posebno. I ta gostovanja mogu biti samo plus za klince i da se nauce nositi s pritiskom.

    I samo 12 inozemnih ekipa dobije poziv na natjecanje. Treba nam biti cast da je Dinamo medju svim tim sjajnim ekipama i jos pruza odlicne partije.
  • weasley
    27
    2 gola Bojana Kneževića!

    46094608_2525471824345868_2988186104206721024_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=23b261d170e402ec21c0b614a09e62d3&oe=5C86C8D9
  • Infinity
    15.2k
    Southampton 4, Dinamo 3, West Ham 3, Porto 1. Zadnje kolo: Dinamo - Porto, West Ham - Southampton.

    Mislim da bi najbolja opcija bila da West Ham ne izgubi, tj. da dobiju ili remiziraju, a da Dinamo dobije Porta. Dinamo bi u tom slucaju bio prvi. Nisam siguran, al mislim da se gleda medjusobni omjer, a i ako ne gleda, Dinamo svakako ima bolju gol razliku. West Ham ima -1, a Dinamo +1.
  • deda
    27.4k
    Jel se zna gdje igramo s Portom?
  • deda
    27.4k
    Inače Bojan je prošli petak postao tata, dobio je kćerkicu. Eto lijepo je to proslavio, iako je degradiran u drugu momčad. Možda se trgne.
  • Infinity
    15.2k
    Na sluzbenoj stranici PL stoji da jos uvijek nije odredjeno mjesto odigravanja. Englezi obicno igraju svoje utakmice na domacem terenu, tj. u svom gradu, a kada se sastaju dva gostujuca tima onda se to igra u nekom random mjestu koje obicno nema veze s dva engleska kluba u grupi. Inace, za one koji nisu upratili, u grupi budu dvije engleske momcadi i dvije inozemne.

    I kad rece to za Knezevica. Morao sam da pogledam da li je to neki drugi Knezevic. Nekako mi je isuvise mlad za dijete. Ja sam jos uvijek pod dojmom da on ima 18 godina haha. Mada, i sa 21 godinu dobiti dijete se barem meni cini rano. Al to je meni koji imam 26, nisam ozenjen, a o djeci da ne pricam. Barem se nadam da ih nemam. U svakom slucaju cestitke i neka proigra. Bio je on dobar u Lokomotivi proljetos, treba mu samo malo da se trzne.
  • Infinity
    15.2k
    Veselo nakon pobjede nad West Hamom :grin:

    Uvijek kad gledam ovakve proslave sjetim se kako smo mi u omladinskim selekcijama slavili i koliko je iskrena ta sreca. Pa kad pjesma stane, a netko se jos nije ispucao i onda sam vice 'tooo' :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.