• 000
    941
    ...pa dosadašnjim tempom... Sve je moguće, najblaže rečeno.
  • weasley
    27
    SN: Jedan od najvećih talenata kluba u čudnim okolnostima preko noći napustio Modre, iz Dinama nemaju komentara

    Ajdin Hasić (17) već duže vrijeme slovi - zajedno s Antoniom Marinom - za najvećeg talenta u omladinskom pogonu Dinama. Premda je prije dva tjedna tek napunio 17 godina, Hasić je od prvog kola Druge HNL bio jedan od stožernih igrača Dinama II i daleko najmlađi od onih koji su imali minutažu. Nažalost, Hasić je praktički preko noći zajedno s obitelji spakirao kofere i napustio Dinamo...

    Takav rasplet šokirao je sve koji su pomnije pratili Hasića. Najprije zato što je riječ o mladiću koji je u Dinamo stigao još kao dječak iz Bosne i Hercegovine, da bi se kroz maksimirsku školu razvio do igrača kojem stručnjaci redom predviđaju veliku internacionalnu karijeru. Drugi je razlog taj što je Hasić imao važeći stipendijski ugovor koji je potpisao u siječnju ove godine i koji je važio do siječnja 2021. godine.

    Međutim, prije nekoliko dana Hasić i Dinamo potpisali su sporazumni raskid ugovora. Vijest koja je odmah zvučala nevjerojatno, zašto bi se Dinamo preko noći odrekao velikog talenta, kao i milijunske zarade koja se vezala uz Hasićevo ime, jer riječ je o mladiću koji je već duže vrijeme na meti velikih europskih klubova kao što su Barcelona, Real Madrid, Borussia (D), Everton, Salzburg... I svi su oni bili spremni dobro posegnuti u džep kako bi doveli Hasića.

    Naravno da Dinamo nije planirao takav rasplet i tek treba vidjeti tko je to i u kakvim okolnostima s Hasićem potpisao sporazumni raskid. Čelnici kluba odmah su pokušali osporili raskid, ali Hasića i obitelj to nije omelo u njihovoj odluci pa su stoga angažirali i poznatog splitskog odvjetnika Davora Radića, pravnika koji u Hrvatskoj već godinama slovi kao najupućeniji u nogometna pitanja. Radić nam je potvrdio da zastupa Hasića u ovom predmetu.

    - Točno je da su me Ajdin i njegova obitelj angažirali radi pravne pomoći i zastupanja.

    Malo nam je nejasna cijela priča. Ako su Hasić i Dinamo potpisali sporazumni raskid ugovora, zašto to Dinamo osporava, odnosno zašto obitelj Hasića treba pomoć pravnika?

    - Ne bih ulazio u detalje priče, jer to ne bi bilo profesionalno, ali mogu vam reći da je sporazumni raskid ugovora doista zaključen i potpisan - potvrdio je Radić.

    Kako god bilo, Hasić je već napustio Dinamo, a Modrima ostaje tek slabašna nada da će pravnim putem poništiti sporazumni raskid koji je očito potpisan i s Dinamove strane. Netko je u Maksimiru očito napravio veliki gaf koji je izazvao potrese u klubu.

    - Za sada na tu temu nemamo komentara - poručio je Dinamov glasnogovornik Alen Lesički.
  • Maxhelm
    7
    Evo i tu.. šta reći osim da će vrijeme pokazati tko stoji iza ovoga... A mislim da svi znamo šta se zapravo događa i da će sad tek početi prava borba... Dvije struje jedan klub... Ne ide... Sad je samo nadati se da je struja koja može bez Međugorja jača od ove druge... I da će šteta biti što manja.. Hasić mali je klubu trebao donijeti velike novce e ako se nastavi ovo to je jebeni udarac za kompletan klub.... Još pred najvažnije tekme za Dinamo... Netko jako loše hoće klubu kad ovakva bomba pukne baš sada....
  • immerwieder
    1.2k
    zvajta danas pobijedila u zadru 3:1, Marin, Baturina i Šipoš
  • 000
    941
    Bas me iznenadjuju ovu sezonu, mislio sam da ce biti dosta nize. Izjednacena cvajta dosta.
  • reziser
    6.2k
    Citam izvjesce iz zadra
    1001 gledatelj :cool:
  • weasley
    27
    45238699_2518812988345085_9123914819211100160_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=289268bff64bd4900eaa807a0c8eeccb&oe=5C41A9D6

    na klupi: Klemenčić, Mikulić, Gjira, Franjić, Stanić, Baturina i Ćuže

    ovo bi trebala biti rutinska pobjeda, gledao sam Međimurje sad protiv Varaždina, nema tu drugoligaške kvalitete
  • weasley
    27
    42' Dinamo vodi 1:0 - Cekici strijelac, Rešetar asisent
  • weasley
    27
    opet SN briljiraju s ovim latinskim u krugu :grin:

    nekad su bile obvezna dnevna lektira, a danas :vomit: , a web portal da i ne spominjem ...
  • deda
    27.4k
    GNK Dinamo II
    1 hr ·
    Naš stoper Kim Hyunwoo osvojio je drugo mjesto s reprezentacijom Republike Koreje na U-19 prvenstvu Azije. Postigao je pogodak u 3:1 pobjedi protiv Vijetnama.

    45447465_2520034311556286_2043791399328940032_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=dab2eb10635571eae1f53b377e9879fb&oe=5C7777B7
  • 000
    941
    Lijep gol Bagarica protiv Osijeka:
    APRy07.gif
  • 000
    941
    Sutkinja protiv Medjimurja :gasp:

    yrq1v6.gif

    A ja isao na trcanje i mislio pogledati drugo poluvrijeme, ali zaboravio novcanik i godisnju. Idiot.
  • 000
    941
    Ah, da, manje bitno, pao je i gol nakon odlicne akcije:

    kZYJW6.gif
  • Infinity
    15.2k
    Jel to Vesnica? Nesto mi se proljepsala :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.