• marcio amoroso
    32k
    Mislim da danas europska priča završava za nas.Majki2111

    Ovo je svakako nemoguce :wink:
    Ajmo samo jako dečki :strong:
  • reziser
    6.2k
    čudno da je prijenos na areni1, tu arenu ipak ima puno više ljudi nego arenu3....

    čekam sastav...baš me zanima kaj će postavit....
    još 3 vure do početka.... nervoza raste
  • flexXy
    1.9k
    Ako nema Petka onda ocekujem da cemo igrati u 3-5-2 malo dublje prema nasem golu:
    Livakovic
    Teo Rasmus Jole
    Risto Majer Jakic Ademi Orsa
    Beli Ivanusec

    Treba ih probat iskontrirat maksimalno, imamo jako brze igrace i moglo bi se to iskoristit.
  • Nolifer
    6.5k
    Utakmicu prenosi HTV na drugom programu od 21 sat, a emisija o ključnoj Dinamovoj utakmici počinje sat vremena ranije.

    Jel točna ova info?
  • r1oma
    1.5k
    Na rasporedu nema utakmice
  • Nolifer
    6.5k
    Indeksovci daju krive informacije..

    Hvala @r1oma na infu

    Ako neko bude imao stream. Samo šibnite...

    Uglavnom očekujem dobru tekmu. Moglo bi bit 2-0 za Dinamo i imam dobar osjećaj
  • reziser
    6.2k
    Utakmicu prenosi HTV na drugom programu od 21 sat, a emisija o ključnoj Dinamovoj utakmici počinje sat vremena ranije.bbbjura

    blo bi jako dobro zbog gledanosti, ali mislim da nema nikakve sanse za to!
  • Nolifer
    6.5k


    Slažem se da. Morali su to tak napravit, kad se već plaća taj HRT, al otom potom, da ne odemo dublje u tu temu ovdje
  • Carrasco
    4k
    Livaković, Gvardiol, KTC, Laurtisen, Ristovski, Ademi, Jakić, Majer, Oršić, Ivanušec, Atiemwen
  • reziser
    6.2k
    SASTAVI
    Dinamo: Livaković - Gvardiol, Theophile, Lauritsen, Ristovski - Ademi, Jakić - Ivnaušec, Majer, Oršić - Atiemwen

    Villarreal: Rulli - Pedraza, Torres, Albiol, Foyth - Trigueros, Capoue, Parejo - Moreno, Bacca, Chukwueze
  • LovroZG
    1.3k
    Petković na klupi, Gavran ne.
  • Dudu
    2.6k
    Ajmo Beli poludiii
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Povedi nas Beli. Gvardiol :love:

    Po meni njihova slaba točka bi im mogao biti Albiol.

    Ajmo :strong:
  • Nolifer
    6.5k
    Ma Beli danas to rješava sa novom frizurom i mislim da bi on mogao bit ključan igrač

    Bitno da se Joško vratio
  • Krizy
    35.5k
    HRT prikazao postavu sada. Ristovski lijevo, Gvardiol desno no ajd to okej ali Theophile napisan kao "Teofil".
    Po Vuku Karadžiću na državnoj, kakvi profesionalci :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.