• Navijač Dinama
    7.3k
    i zaboravio si , drukeri svakog dinamovog protivnika koji dolaze južno od svetog Roka.


    Bojim se samo kad bi osvojili što bi oni od muke učinili :yikes:
  • Bosna86
    11.6k
    Ima li kakva agencija koja prati TV gledanost? Bas me zanima kolika je razlika između gledanosti repke 2018 i Dinama... Vjerujem da će večeras bar milja ljudi gledati Dinamo
  • Papastrumf
    9.5k
    Tesko usporedivo. Repka je bila na htv-u, a ovo je na Areni. Puno manji broj ljudi ima Arenu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ako je netko voljan da mi kupi 24 sata sa Posterom i pošalje u Njemačku neka mi se javi u Inbox, hvala
  • Dino
    2.2k
    Danas
    Igra
    Dinamo!

    Kakav god uspjeh postigli, decki, vec ste dovoljno srece izazvali u svima nama. Odigrajte najbolje kaj mozete i krenimo zajedno opusteno u finale!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    da je bar u 18h utakmica, tko će dočekati 21h

    ja mučim posao, posao mući mene :sweat:
  • og1986
    2.9k
    Aj vidim da je ipak utakmica na Areni 1. Tako da ljudi koji možda nemaju dodatni sportski paket MaxTV-a mogu isto gledati.
  • NORTE
    9k
    Aj vidim da je ipak utakmica na Areni 1. Tako da ljudi koji možda nemaju sportski paket MaxTV-a mogu isto gledati.og1986

    Hvala na ovoj informaciji.
  • nkdz
    829
    Mislim da danas i slo 2 prenosi tekmu, bar tak piše na njihovom rasporedu.
    Ak ih netko uspije ulovit antenom
  • Majki2111
    2.6k
    Nemam dobar predosjećaj pred utakmicu. Mislim da danas europska priča završava za nas.


    Nadam se da će me dečki razuvjerit.
  • SAS1987
    13.3k
    Mislim da danas i slo 2 prenosi tekmu, bar tak piše na njihovom rasporedu.nkdz

    Rtvslo 2 prenosi. Na linku ispod je rtvslo 2 uzivo kojeg se moze gledati ako si u Sloveniji (treba vam proxy). Nisam siguran ako ce biti uzivo i prenos utakmice ali trebao bi biti.

    https://4d.rtvslo.si/zivo/tvs2
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja bi ti za ovo lupio ban. Nemoj nam navlačit nesreću sunce ti :rofl:
  • Baneki
    717
    Ne mogu dočekat tekmu, ne znam zašto su te tekme od 21 sat. Drugo kaj me muči su streamovi. Nadam se da ću pronaći neki koji radi...

    Danas očekujem pobjedu, isto tako se nadam da nećemo primiti gol.
  • Majki2111
    2.6k

    Od jučer. Valjda neku kuži Španjolski.
  • Bosna86
    11.6k
    vipleague stream eng komentator ili utakmice uživo ruski... Nema boljih stranica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.