• Nino Bule
    11.6k


    Nepostoji narativ da ce dario biti predsjednik kluba
  • og1986
    2.9k
    Događa se da bi neki mijenjali upravu samo ako dođu Maldini i Perez u najmanju ruku. Za sve ispod tog nivoa nema smisla ljuljati brod.


    Dario ne valja, a evo Vlatka i ova druga odlikuju karizmatičnošću i vrhunske biznis žene u slobodno vrijeme...
  • Neutralna zona
    33
    Dok slušam izjave Šimića i te promplasaje ideja koje se bore da bi bile artikulirane i izgovorene, kao da slušam Slavka Golužu. Šimić nije taj kapacitet znalca i vođe iako je jako, jako ambiciozan i osobno smatra da je pozvan za sve. Malo bi u Dinamo, pa u HNS, pa u sindikate, pa u skaute (valjda se nadao da bude i predsjednik AC Milana)...Ambicija je posljednje utočište nesposobnih.
  • vjeko1701
    5.9k
    Tako sam sebe tješiš kaj nisi ambiciozan? :D
  • Neutralna zona
    33
    ...ne, samo čitam Balzaca
  • vjeko1701
    5.9k
    Jedno nije nužno oprečno drugom...
  • Ludovic IX
    5.6k
    Kak si šutio većinom neautralac, bolje da nastavis i dalje a ne prosipati bisera ovdje
  • og1986
    2.9k
    On čita Balzaca... Zatvaraj forum :monkey:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ionesco je ionako daleko zanimljiviji... :P
  • Ludovic IX
    5.6k
    Odbijen prigovor od onih mamicevaca da nadzor nije bio po zakonu
  • Patak
    2.2k
    Ak se ne možemo usuglasiti da bi Šimić bio kvantni skok u odnosu na sadašnje stanje onda se nećemo o ničemu usuglasiti.

    Evo još koski za glodanje i usuglašavanje: Aralica ne bolji i od Balzaca i od Ionescua.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Majstore ti i pojedini ovdje sta toliko nacitani i razumni da ste uspjeli skontat da ce odjenom Simic doci u Dinamo i svojom voljom provodit kompletnu politiku kluba na sto ce svi drugi klimati glavom. Da te podsjetim,ta su vremena prosla,to jest hvala Bogu evo prolaze i dolaze bolja...
  • OBIGB
    543
    Pozdrav

    Kratki komemtar na DŠ. O njegovom potencijalnom aktiviranju u upravi vidim pozitivan pomak. U mojim očima, kvalifikacije su mu sljedeće:

    1. Prema nekim medijima i neformanim pričama/informacijama s kojima sam se susreo ( ajmo ih uzet relevantnima) kod njega postoji želja za radom u klubu i DA UĐE U BLATO I KRENE SE VALJAT KAKO BI PROMJENIO TRENUTNO STANJE KORAK PO KORAK. Za razliku od “legendi” iz kluba koje godinama sišu klub ili u najbolju ruku nebi se šteli mešat.

    2. Nije pao s Marsa, vjerujem da je kroz svoj privatni poslovni put stekao iskustva koja može ugraditi u klub i poboljašati njegov rad, razvoj i poslovanje. Nastavno na njegov put, kroz Milan i manje nogometne angažmane u odrđenim funkcijama imao je priliku “osjetiti rad u nogometu sa svim svojim čarima” tako da i tu vidim samo plus, jer nije prazna ploča.

    3. Vjerujem da razumije poziciju navijača i važnost članstva kao integrativnog faktora za klub, tako da bi sigurno bio promicatelj ideje demokratizacije ( iako se ovisi o skupštini i rukicama) a ne apsolutizma. To znači da je svjestan da nije faraon ( kao što to većina u klubu trenutno misli) i da u slučaju izbjegavanja pozitivnog otvaranja kluba prema navijačima u vidu utjecaja na pojedine procese upravljanja klubom, on bi se povukao kako bi sačuvao svoj integritet. Nadalje, vjerujem da on sebe vidi kao prijelazno rješenje dok se neke stvari s klubom ne srede i da je u nekom trenutku spreman se sučelit s nekom konkurencijom na demokratski način, bez prljavih igrica već s programom, rezultatima, vizijom itd..

    4. S njegovim aktiviranjem, vjerujem da bi se i neki drugi ljudi htjeli aktivirati i dati mu podršku/pomoći sa svojih pozicija, sponzorstvima, savjetima, ulaskom u klub, građenjem mreže Dinamovaca u kojoj ne bi sudjelovali dok je postojeća klika u full sastavu na pozicijama u klubu.

    Nisam mogao sažeti kraće kako ja to vidim, e sad, garancije nema, ali promjene su nužne. Preko noći je teško doći do 100% zacrtanih ciljeva, a pogotovo ako netko na potzicijama utjecaja ne vidi funkcioniranje kluba kao mi. Za njega imam mišljenje da na m
    Je bliza i da bi s njim neke stvari išle lakše. No nema garancije, kao što sam
    Već napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.