• Nino Bule
    11.6k
    Glavom kroz zid i sami ovu bitku ne možemo dobit.Mlađi referent

    A i prioriteti su zanimljivi, svi su se navikli sad na naglica, hanzela, markovica, ljude koji su drzali ljestve ovom kriminalu pa se njih rijecju ne spomene nego je sporan neki mozemovac đulic koji je ocito tu kao predstavnik grada jer su i oni zainteresirana strana u ovom prijelaznom razdoblju.

    Malo te politicke iskaznice mnogima ovdje pomute razum i ponasaju se ko junci umjesto da razmisljaju da se radi o najbitnijim trenutcima za klub i da se ovo sve prebrodi bez velikih potresa i sa dobivanjem sto boljeg ustroja za nas klub.
  • Zagi
    5.2k
    Samo je upitne inteligencije.
    Srećom voditelj je tu da prekine i šara po gostima.
    Pajcek bi ga pojeo u otvorenoj debati.
  • Neki tip
    19.4k
    Mogu shvatiti sve mamićevce koje brine hoće li klub nastaviti "s briljatnim izlaznim transferima". Jebiga, godine su to uzimanja otrova u sebe.

    Mogu shvatiti sve mamićevce koje brine kakva će biti omladinska škola jednom kad "ovi dođu". Jebiga, škola je dobra, jebe im se što je dugo imala ulogu inkubatora budućeg rikverca.

    Mogu shvatiti sve mamićevce koje brinu rezultati, hoćemo li "biti kao Hajduk", jednom kad tate ne bude i "ulica preuzme klub".
    Jebiga, možda se nekad svi skupa zajebemo u izboru i da, možda nekad rezultati budu i lošiji. Barem će biti napeto u prvenstvu pa dođu na stadion.

    Ali nikako ne mogu razumjeti da ikoga "s ove strane" jebe u kojoj je političkoj stranci itko tko želi, može i hoće pomoći??

    Je li moguće da ma i jednog jedinog dinamovca koji želi Dinamo bez Mamića jebu stavovi "suboraca" o Nadi Dimić??

    Zar je moguće da dan prije skupštine i prilike kakvu nismo imali u zadnjih 15 godina, pola života dobrog dijela vas ovdje, guglamo (i to neuspješno) majice i vatrice?

    Ljudi koji su uz podršku istih ovih ljudi iz kluba popili višegodišnje zabrane ulaska na stadion, koji su svih ovih godina (dok je dobar dio nas, mene uključujući, sjedio na tribini i bavio se "samo nogometom") prosvjedovali, vikali, tužili, tražili, dakle ti ljudi mogu sjesti, razgovarati, tražiti rješenja, jer moraju sjesti i razgovarati ako žele pomake, a kamoli rješenja.

    Kad su već pederi i ljevičari najveći problem u vezi Dinama, ajd onda barem danas ne budite pederi i ne budite salonski ljevičari koji seruckaju za tipkovnicama, a promjena se izgleda boje više od onih koje bi promjenama navodno htjeli zamijeniti..
  • Nolifer
    6.7k
    Da se osvrnem na svoj komentar vezano za gugl, majicu...

    Da, skrenuo sam pažnju i uspio sam jer se blatilo Šimića za koga navija i to je očito bio problem da je navijač Milana i neka je. Nemam ništa protiv da navija za Dinamo i Milan.

    E sad, dolazimo do mog komentara, nažalost kolega @Neki tip sa Zapada tu je osnovni problem komunikacije, jer dolazi ponekad do manjka informacija, a to je ključ svega da bi mogao reći ok on je taj i bravo za izbor predstavnika.

    Ovako ispada da sam glup, nepismen, smrdim, neškolovan i lažem i proklet bio na Uskrs 2023 samo zato jer se ne slažem u nekim stvarima i nije mi jasno zašto baš taj i taj i ne želim se upecat ništa drugo... Primjer ti dajem....

    Za vrijeđanje i gledanje sa visoka nisam, zašto bi nekom govorio da je debil\glup, ako nešto ne zna u vezi toga i toga? Onda budi kolega i objasni situaciju...

    Zato smo tu da izmjenimo informacije\mišljenja i komentiramo aktualnu situaciju u klubu i da ako se može i da se mora promjenit na bolje kako bi svim nama Dinamovcima bilo bolje....

    Treba prespavat ovu besanu noć u nadi za bolje sutra....
  • seljak86
    2.4k
    Slažem se za to da ovi koji napišu stvari tipa "kolko ovdje ima retardiranih ljudi" bez da uđu u razgovor i objasne zašto smatraju nečiji komentar nekvalitetnim ili lošim samo čine situaciju gorom i ne pomažu nikome. Mislim kakav je to nivo razgovora??
  • Jurki
    8.8k
    Vjerujem ali stvarno vjerujem da bumo svi mi Dinamovci za nekih 20ak sati zadovoljni i sretni.

    Dosta je i previse bilo da se svaka fukara okrzne o nas klub.
    Dosta je bilo toga da se nas klub smatra bankomatom jebenog nasmrkanog kriminalca koji je pokral pola novog stadiona. Ako ne i vise.
    Dosta je bilo gledati svakakve polunogometase koji oblace na sebe sveti dres a znamo da im u Dinamu nije mjesto. I da samo sluze za rikverc.
    Dosta je toga sranja. Govna su u wc skoljki i samo treba povleci vodu.
    Dal bu nova uprava grijesila? Naravno da budu.
    Ali ja zelim citati o Dinamu u rubrici sport, a ne u rubrici crne kronike.
    Prestanite se klat zbog politike jebala vas politika i ko koga i na koji nacin prci.
    Jedino kaj je bitno je to da nasmrkani stvor i njegova lopovska klika odu u ropotarnicu povijesti.
    Ova utakmica se ne smije zgubiti ni pod razno. Nema predaje.
  • Tundra
    518
    ovi koji napišu stvari tipa "kolko ovdje ima retardiranih ljudi" bez da uđu u razgovorseljak86

    Možda ne mogu jer su retardirani :lol:
  • Dino
    2.2k
    Svi su malo napeti danas. Normalno je to, ipak je za nas sutra jedan od najvaznijih dana u novijoj klupskoj povijesti. Uzmite si slobodan dan, ak se to jos stigne, i pripremite se za slavlje.
  • Logistika
    1.1k
    bit će mi ovo najduža noćna smjena u životu,popit cu do jutra tablu acipana!!!!
    "...bit će to novi rođendan tvoj..."
  • Sunja86
    1k
    O kakvoj privatizaciji Zorić priča i Lesički je to nedavno spominjao?
  • Boysica
    458
    Danas je dan d
    Nervoza raste
  • superhik
    10.4k
    ja znam za priču koju su Mamićevi botovi prodali da je Šimić Tedeschijev igrač i da će ovaj kupiti Dinamo.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Dobro da sam zaspao u 21:30..

    Dečki, primimo se za isti "ščap" danas. Jer danas je dan d (ovaj d je najveći koji postoji ali znam zašto ga pišem malim slovom). Danas se gradi budućnost našeg kluba. Ne želim ni zamisliti što bi bilo da se dogodi pobjeda ovih drugih.

    I sutra će svanuti sunce i 99,9 % ljudi na ovom svijetu neće pojma imati da se ista promijenilo . Ali mi cemo znati da je naše sunce jače, svjetlije..ili je samo možda plavo (modro).

    Dinamovci, ja vjerujem jer drugi ishod njje moguć da da nam se danas vraća dio dinama koji nam je davno oduzet. Bit će ovo sretan dan.
  • Oluja
    3.7k
    Kome smeta Đulić ili bilo tko drugi nek na to gleda ovako- iskoristit cemo ih za nasu stvar, a onda kad bude prilika cemo ih ispljunuti. Oni ce nam izmedju ostalih omoguciti demokratizaciju i izbore na kojima cemo ih se moci rijesiti ako nam ne budu odgovarali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.