• Ludovic IX
    5.4k
    kakvo je to razmišljanje? čovjek ti gore napiše da je taj Đulić za dinamovu stvar napravio više nego 99% ljudi ovdje a ti bi ga ispljunuo kad ispuni tvoju svrhu a ništa krivo nije napravio. Koja je reazlika onda između tebe i mamića?

    jer i na izborima ćemo trebat takve ljude. pogotovo ako se pokaže da je dobar čovjek za dinamo, ne gledajući jel je crven ili crn, marsovac ili neptunovac.. ako ti na izborima za dinamo misliš gledat po tome jel netko politički podoban, onda radije ne izlazi na te izbore
  • Papastrumf
    9.7k

    Možda je i do toga, a možda im je pun kurac anonimnih piskarala koji vucaraju ljude po blatu zbog nebitnih stvari, a ljudi su stavili glave na panj, bore se imenom i prezimenom za nas zajednicki cilj.
    Mozda je do toga, a mozda je i do retardacije, zakljuci sam, ako nisi retardiran, jel.
  • Oluja
    3.6k
    ne bih ga ja ispljunuo, meni ne smeta. Napisao sam da oni kojima smeta pogledaju stvari na takav nacin, da im taj covjek trenutno omogucuje demokraciju u kojoj ce ga moci zamijeniti ako ne budu zadovoljni.

    Ja stvarno moram biti malo sporiji i pripaziti na detalje u svom izrazavanju, dosta brzopleto pisem
  • Neki tip
    19.3k
    E sad, dolazimo do mog komentara, nažalost kolega Neki tip sa Zapada tu je osnovni problem komunikacije, jer dolazi ponekad do manjka informacija, a to je ključ svega da bi mogao reći ok on je taj i bravo za izbor predstavnikaxFire

    Pa nemam ni ja sve informacije koje bih volio imati, kao što ih nema apsolutno nitko pa ni oni najuključeniji jer je takvo vrijeme i situacija. Vjeruješ u cilj, i ideš naprijed s onima koji su spremni poći s tobom, a ne jebeš ih zbog blesavih detalja nebitnih za cilj, zar ne?

    Stvari se mijenjaju, ljudi predomišljaju, a oni koji su angažirani odvajaju ogroman dio svog vremena da proces ako ikako mogu usmjere u željenom smjeru.

    Nije realno da pored toga tu na forumu objašnjavaju svaki korak i imaju live prijenos svega što se događa. I to nakon 10+ godina objašnjavanja i djelovanja..
  • ZGBhoy
    1.7k
    Od danas na dalje mora samo dINAMO bit naša zvijezda Sjevernjača.

    Mada još uvijek nisam bas siguran da bu sve prošlo kak treba
  • vjeko1701
    5.9k
    Doći će i taj daaaaan.....
  • Jurki
    8.7k
    Doći će i taj daaaaan.....vjeko1701

    Odjebat ce narkoman..
  • DZGIS
    957
    Toliko je sve napeto i veliko iščekivanje, da jutros na poslu alarm gasim sa 18 umjesto 20 početnim brojevima
  • plavi67
    920
    Danas liga prvaka ispred Sheratona. Nez za vas, al ja nemrem dočekat, nadam se da će na kraju kao i prije 23 godina al sad Dario, doći pred nas sa rukama u zraku i da će sve gorit ✌️
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Grupa je napravila u zadnjih 5-6godina ogromne pozitivne korake u svim poljima djelovanja, brojnost,zajednistvo, ljubav prema dinamu,grafiti,izgled tribine,koreografije...

    I ja uopće ne sumnjam u pozitivne ishode oko kluba i stadiona jer navijačima dinama je zaista dosta vladavine mamića i njegovih monologa ljubavi prema dinama i to se zaista osjeća u zraku i to prepoznaju i ostali navijači dinama.

    Grupa nikad nije bila homogenija po tom pitanju,
    Grupa je 'pogodila u sridu' sa načinom vodjenja grupe od navijanja,grafita,brojnosti,učlanjivanja i borbe za dinamo i samo tako treb nastaviti u budućnosti.
  • masacusec
    3.1k
    OK, dosta o tom đuliću. Prestanite srati po njemu i dizati ga do nebesa!
    Danas je vrlo bitan dan za sve navijače Dinama i očekuje se pobjeda! Ali, i nakon današnjeg dana, borba se nastavlja…
  • Keyser Soze
    8.1k
    Moja pretpostavka je da će Zorić i njegovi rušit kvorum, al pitanje je imaju li dovoljno ljudi za to.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Danas je taj dan.

    Što god mislili o Yammatu Matan trenutno posvećuje program današnjoj skupštini. :heart:
  • maddaddam
    2.9k
    Matan trenutno posvećuje program današnjoj skupštini.Mali Zeus

    Matan je učlanio svu užu i dio šire obitelji prošli tjedan u klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.