• deda
    27.6k
    Onaj prozor da je pao par metara prema jugu sigurno bi ubio neko dijete. E pa idemo čekat da se to dogodi.
  • reziser
    6.2k

    deda?! sigurno bi ubio neko dijete. E pa idemo čekat da se to dogodi.

    nedo Bog da se to desi!!

    Pošto se puno priča o izgradnji stadiona, možemo se sam nadati da će se nešto i pokrenuti bez da itko nastrada
  • deda
    27.6k
    Mislim da razumiješ što sam htio reći. Neću trošit više tastaturu. Stadion je tolika sramota za Zagreb da ne znam s čim bih to uopće mjerio. Grad od milijun stanovnika ne može 40 godina napravit jedan, jedan jebeni stadion.
  • reziser
    6.2k

    jako je grdo ispalo kaj si rekao :(

    žalosno je da Zagreb, Hrvatska nema stadion....
    Naravno da se može napraviti stadion, samo je uvijek pitanje, zašto u Hrvatskoj je sve višestruko skuplje nego vani...
    primjer stadiona, žičare...
  • SAS1987
    13.3k
    Naravno da se može napraviti stadion, samo je uvijek pitanje, zašto u Hrvatskoj je sve višestruko skuplje nego vani...
    primjer stadiona, žičare...
    reziser

    Zbog visokih primanja radnika.
  • platini
    230
    Ispada po novinarskoj priči da jedino stadion izađe skuplje. To nije istina, skoro sve u Hrvatskoj ispadne skuplje. I vrtić će ispasti skuplji, i bolnica, i klupica u parku....
  • Markelo
    2.5k
    To nije samo do grada nego i do drzave koja uopce nije zainteresirana za obnovu stadiona kao sto to rade Madari a krecu i Srbi.
  • xavier
    11.1k


    A bome je i do kluba odnosno do ljudi koji ga vode i koji su ukrali više novca nego što je potrebno za novi stadion.
  • SAS1987
    13.3k
    Osim grada i države je glavni krivac i uprava Dinama. Pa oni u poslednjih 15 godina nisu ozbiljno otvarali pricu o novom stadionu. Osim da su par puta kmecali po novinama i ona "obnova" u kojoj su potrošili 20%+ novca potrebnog za novi stadion. A ono, stavili nove stolice, promjenili drebazu i obojali tribine.

    Zna se i zasto su sutili - jer zbog politike nisu željeli da se odtvara priča o potrebi novog stadiona koja bi nastetila Bandicu.

    Maksimir je osim načina odabira uprave u poslednjih 20 godina največa prepreka u financijskom i sportskom rasti kluba. Uprava dinama je trebala napraviti sve da se dobije novi stadion, pa makar zaratiti sa Bandicom.

    Kao zanimljivost.. Domača atmosfera po pretrazivanjima povečava vjerovatnost pobjede domače ekipe za cca 8% - a to je prakticki igrac vise. A sada zamislite koliko bi bolji rezultati bili da su oni "Barbari" sa sjevera i istoka na par metara do terena :D
  • Markelo
    2.5k
    Hns ceka drzavu. Drzava ni nakon 2 mjesta na svjetskom nije zainetresirana obnovit niti jedan stadion u drzavi. A s druge strane grad je do jucer htio dati 30 milja eura samo za krov?!! Dinamo nema love za stadion to je valjda jasno. Eventualno kad se rijese dugove pa onda dici kredit i pravit stadion sam sebi.
  • xavier
    11.1k
    grad je do jucer htio dati 30 milja euraMarkelo

    Grad je "htio dati" i za sveučilišnu bolnicu, podzemnu željeznicu, žičaru, tramvaj do zračne luke...no na kraju je stvarno dao samo za fontane :wink:
  • agramZ
    2.3k
    drzava nema sta da se mijesa u vezi stadiona.. to sto se u madjarskoj desava je na njihovu sramotu. ili klub sam gradi ili zajedno s gradom. s drzavom jedino dobijes sranja kao npr. groupama arena. stadion bez ikakve duse i karaktera - cista komercijala kao i ime stadiona.
  • Markelo
    2.5k
    Nemoj mi na fontante. Jedan sam od rijetkih kojemu su drage
  • Markelo
    2.5k
    klub Rijeka sam a ni s gradom ne moze napravit Kantridu. Split niti sam niti s gradom ne moze obnovit Poljud. A ni Osijek dok nisu stigli Madari. Jedino Dinamo sa gradom bi eventualno mogao napravit stadion. Jbg, onda moras cekat Kineze
  • SAS1987
    13.3k
    a kaj fali stadionu ferencvaroša ili Rapida?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.