• fakin
    5.9k
    daj neka me netko podsjeti, ako je odabran pobjednički rad zašto ga se ne objavi? zašto treba čekati mjesec dana da ga javnost vidi?
  • Denle
    693
    daj neka me netko podsjeti, ako je odabran pobjednički rad zašto ga se ne objavi? zašto treba čekati mjesec dana da ga javnost vidi?fakin

    Zato sto je prostor za prezentaciju u Velesajmu rezerviran u 9. mjesecu u tocno odredjeno vrijeme, zato sto se tako planiralo, zato sto se pridrzavaju rokova.

    I to sto je neka osoba na SSC-u rekla da je pobjednik vec odabran treba uzeti s dozom soli. Ne treba znaciti da je istina.
  • crophantom
    6.8k
    pa jel znamo kad je to vrijeme? :grin:
  • Denle
    693
    pa jel znamo kad je to vrijeme?crophantom

    Ne znamo tocne datume. Netko je ovdje spomenuo pocetak 9. mjeseca za objavu pobjednika, a predstavljanje maketa na velesajmu negdje poslije 15.09.
  • NitkoBitan
    38.3k
    Nakon kiksa protiv Vikinga sasvim slucajno curi informacija da je pobjednicki rad odabran, a nakon potpunog ispadanja iz Lige prvaka Boban saziva presicu i baca svih 85 papira predanih radova uz napomenu da se svi skupa skuliramo inace budemo vidjeli k a ne pobjednicki rad :rofl:
  • fakin
    5.9k
    po ovome bi trebali u osmom mjesecu objaviti pobjednički rad:

    5DZhKNs.png
  • Denle
    693
    to su stari rokovi.

    Natjecaj je trajao duze. Sluzbeno je zavrsio 17.07., a modeli su se trebali dostaviti do 28.07.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment