• xavier
    11.3k
    Ma to je Mamićev kontraprijedlog, ne treba se loviti na glupost ovakvog ranga.Mali dioničar

    Ma ja sam se nasmijao na ideju da novinar tako nešto ide napisati, a vjerujem da ne postoji nitko tako lud da bi mislio da postoji racionalna opcija ići ulagati u samo dvije nove tribine.
  • Captain America
    14.7k
    Ima netko info da li ovaj stvarno govori istinu da nije napravljen pravi izvid istočne tribine?
  • Mr Anderson
    5.8k
    Nebi me čudilo
  • Fanboy
    2.3k
    Evo na Islandu, zemlja od 370 tisuća st. od čega 70 tisuća stranci...

    Grade novi stadion u gradu od 130 tisuća od 15 tisuća mjesta. Izgleda baš prelijepo...

    As agreed last year, following talks running since 2018, the new national stadium of Iceland is to be delivered in a three-way partnership, between the city of Reykjavik (50%), the government (42.5%) and the Icelandic Football Association (KSÍ, 7.5%)....is believed to be a massive ISK 15 billion project (€103m / $122m).
    images?q=tbn:ANd9GcR1-CSe1npTnPJmCwOEa64EE2r6PgUmfuNarPyYp4lG&s
    images?q=tbn:ANd9GcReofinrNUsCisRkowrGgNhU_sZ26DOldNYy7Adj0s2&s

    Inače i tamo se grad nećkao, bilo je pregovora, no kažu da imaju jako puno benefita i da će se svakako isplatiti. Daj neka im pošalju naše znalce koji svaki put kada se spomene stadion i financiranja od strane države, grada dobiju napadaj panike.

    Jadan Island sad neće imati novce za vrtiće, bolnice...
  • Eduardo
    17.9k
    Ognjen Naglić bio je gost na N1.

    Konačno, gradonačelnik Tomašević je zatražio pojašnjenje što se događa u klubu, je li moguće da se zbog nastale situacija stopira izgradnja stadiona?

    “Apsolutno je moguće. Novac, kapital su jako važni i nitko ne želi davati novac ako ne zna u kojem će smjeru biti iskorišten.“
  • Patak
    2.4k
    A koju "struju" Naglić podržava? To bi u ovim kritičnim trenucima trebalo staviti odmah iza imena...
  • Mr Anderson
    5.8k
    Naglić je Antolićev. Priča bezveze, malo prije sam gledao izjavu Tomaševića gdje kaže da je stadion veća stvar od Dinamove uprave i da će se svakako graditi. Dodao je da želi da u Dinamu bude sve po zakonu i transparentno. I još je naglasio da ne dolazi u obzir neko renoviranje stadiona tribinu po tribinu. Ruši se skroz.
  • NORTE
    9.7k
    naglasio da ne dolazi u obzir neko renoviranje stadiona tribinu po tribinu. Ruši se skroz.Mr Anderson
    Taj dio nisu pustili na Hrt-u.
    Ima negdje video njegove cijele izjave?

    Neka 23.12.2022. bude upamćen kao dan kad je Zdravko Mamić izjavio "ne mogu dinamo i Zagreb dobiti novi stadion dok je ovakva kriza i ljudima na Baniji nisu izgrađene kuće".

    Nisam to očekivao od njega, ali nisam ni toliko iznenađen.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Sad je valjda i sljepcu jasno koliko ta supcina koci klub.
  • Armagedon13
    958

    Još reče "tko sad spomene stadion taj je za psihijatriju"
  • Nino Bule
    11.9k

    Na rtl.hr izbace priloge s dnevnika kasnije, tamo je bila tomaseviceva izjava di je rekao da se u maksimirskog frankenstajna ulupalo 800 mil kuna i da nema sanse da se upadne u zamku zadrzavanja icega, nego da se ide u rusenje i pravljenje novog stadiona
  • NORTE
    9.7k
    Bez obzira što je stadion gradska imovina moguće je stopiranje 20 godina čekanog novog stadiona.

    Sve zbog zm. Zagovara da ruglo ostane kakvo je i spominje obnovu istoka, a izgledno je da na skupštini za 2 mjeseca započne izbacivanje svojih protivnika i postavljanje mnogih novih podanika.
  • NORTE
    9.7k
    Tko je najveći neprijatelj dinama jasno je po ovoj poruci.
    lzzttlhzc5vfdx6k.jpg
  • plavi72
    723
    Bez obzira na ishod borbe "kartela"tješi me da je vrijeme velikih krađa iza nas(kontrola grada,države,medija...)...a slika iznad sve govori,a mi obični navijači (većina)koji pratimo klub ionako znamo moral ljudi u vrhu našeg kluba,ali i dalje ne razumijem ljude i nikada ne ću,koje nemaju korist od kriminalaca,a podržavaju ih.
    Velik novac dolazi od igrača,hns zaradio, uefa s Bobanom i slovencem isto nešto hoće,zemljište?A tko više zna,stalno prebacuju,grad,crkva,Dinamo...
    Ali stadion ne ću prestati sanjati,mislim da odavno nije bio bliži...
  • OBIGB
    556


    Malo bih htio popratiti tvoj upis, svojim komentarom.

    Vjerojatno je faza trpanja love u kamione iz 2000ih iza nas, ali daleko smo mi od toga da se klub ne krade. Velika krađa, mala krađa, meni je u suštini isto. Klub se krade, oštećuje, i dok god je tako, mira biti neće. Ima ljudi na zoni koji mogu puno više detalja ispisat ovdje o kojekavim prozorima, skladištima ispod istoka koji je nefunkcionalan, uplatama kojekavim nakaradnim agencijama/firmama naknade za izradu majici pored vlastite marketing službe i xy drugih kombinacija gdje kojekakvi kokošari ćapaju malo po malo.

    Spomenuo sam 2000e, ali vratimo se samo u period od zadnje 2-3 godine. Što se sve izvuklo, nekim šoferima iz Mostara ili kome već, i jednostavno smo nemoćni zbog hermetički zatvorenog sistema funkcioniranja kluba. Nastavno na navedeno, baš bih volio vidjeti Gvardiolov ugovor tj. rezultate ćemo uskoro vidjeti kad ode negdje za brdo para. Što onda svima nama vrijedi pravomoćna presuda daltonima, medijska pažnja, iskoci i poskoci, kao i još xy procesa koji su pred braćom?

    Općenito, naš narod je otupio na tu malu krađu, koja je suštinski ukorjenjena u sve mikro sustave našeg društva. Što meni znači činjenica da je netko okrenuo kombinaciju, ukrao ovoliko ili onoliko, pa ponekd neko i odgovara, kada se sve nastavlja, samo s drugačijim modalitetitima. Zato nam i je kako je kad pričamo o velikim krađama dok male se toleriraju kao što npr. kokošari u skupštini za nekakve buseve za domaću euro utakmicu, paket karata, 2 putovanja i osrednji catering konstantno dižu ruku za nakaradni sistem. Ono što je najgore, ima kretena tamo koji dižu ruku iz uvjerenja.

    Što se tiče stadiona, definitivno smatram da je nužan, i da bi on na neki način značio reset i dobar forte za nekakav novi početak, no ipak, s ranije navedene poruke, ja bi istaknuo prvenstveno poredak.

    STATUT-STADION-BUDUĆNOST

    Moguće je da će stadion i statut biti 2 različite priče koje će ići svaka svojim putem, ali s novim stadionom, bez novog statuta ( mehanizma zašite kluba), moje srce nikad neće biti na mjestu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.