• Nolifer
    6.4k
    Eh kad bi i naš Maksimir bio ovak multifunkcionalan za sve sportove i koncerte...

  • Dino
    2.2k
    Lijepo je to sve iskombinirano i upakirano, al meni je ovo fakat prevec, prevec. Nama nit jedan od tih sportova, koji se ovdje mogu odigravat, ne ide osim naravno nogometa, a od glazbenika se svako, ko bi mogao popunit vise od 30 tisuca, sjeti odrzati koncert jednom u pet godina.

    Nisam siguran je li i Madridu ovo neophodno, vec mi vise djeluje ko preseravanje i stilu kaj se moze napravit s parama.
  • über alles
    1.4k
    Ak imas sposoban stadion postoji masa glazbenih turneja /festivala koje rade stadione ,odradi se par njih godisnjem I to je dobra lova za par dana.
  • Dino
    2.2k
    Jasno da postoje, nisam ni spomenuo suprotno. Medutim, nisam siguran kolko su svjetska imena zainteresirana za nastupe u Hrvatskoj, a i kolko su nasi ljudi zainteresirani za poznatije izvodace buduci da nam svakakve utvare pune arenu.
  • og1986
    2.9k


    Ja kada sam god gledao turneje nekih poznatih glazbenika po Europi uvijek stavljaju Zagreb. Prije će doći u Zagreb nego u Sarajevo, Beograd, Ljubljanu.

    Samo kaj su sada svi u Areni.
    Tipa celine dion je trebala biti u 2020. u areni vjerujem da bi radije odabrala stadion.

    Jer od U2 grupe svi zaobilaze Maksimir pošto su se oni sami zabrinuli hoće li stadion izdržati nastup. Kada se glas proširi po menadžerima i organizatorima teško je nekog uvjeriti drugačije.
  • Dino
    2.2k
    Jer od U2 grupe svi zaobilaze Maksimir pošto su se oni sami zabrinuli hoće li stadion izdržati nastup. Kada se glas proširi po menadžerima i organizatorima teško je nekog uvjeriti drugačije.og1986

    Ma jasno da, a i ne treba se previse sirit glas kad neki normalni menadzer samo pogleda fotke stadiona.
  • flexXy
    1.9k

    :strong: samo tako naprijed. Nakon ovog ulaganja ocekujem da na istok nabace par stupova i malo prefarbaju da se ne vide ostecenja i otvore ga. Gdje razum prestaje, Dinamo i grad Zagreb pocinju.
  • SAS1987
    13.2k
    Nakon ovog ulaganjaflexXy

    U mojoj viziji novog stadiona je jug jedina tribina koja ostaje :grin:

    A gle, nije da ih branim ali šta da naprave? Novog stadiona neće biti još godinama pa je bilo jedino logično da za malu investiciju, nešto više od 200 000€ stave jug u funkciju. Istok je druga priča.
  • deda
    27.5k
    Napravili su što su mogli
  • flexXy
    1.9k
    ali šta da naprave?SAS1987

    Pa bilo kaj da stisnu da se ubrza, zamisli koja bi sramota bila gradu da Dinamo mora igrati negdje drugdje domace utakmice. Ovim krpanjem samo stavljaju u opasnost navijace koji dolaze na utakmice, istrunuli beton i bog te pitaj kakva statika tribine. Ni nakon ovih "radova" im nista ne vjerujem da je to tamo sigurno, pogotovo zapad dolje koji kao istok samo ceka da se urusi.
  • SAS1987
    13.2k
    Pa bilo kaj da stisnu da se ubrza, zamisli koja bi sramota bila gradu da Dinamo mora igrati negdje drugdje domace utakmice.flexXy

    Bila bi sramota prvih par dana a onda bi se ljudi naviknuli da Dinamo ne igra u Maksimiru.

    zapad doljeflexXy
    Ja sam isto bio siguran da je zapad dolje nepovratno uništen ali su statičari odlučili da je ok. Ja nemam pojma o statiki pa neću komentirati njihove odluke.

    Stadion je sramota ali za pola godine su izbori koji će promjeniti i budučnost stadiona a još prije izbora će nas zabavljati novi renderi.
  • LovroZG
    1.3k
    Ispod juga su svlačione i onaj hotel za igrače. Kad je obavljen pregled statike pisalo se da jug nije dobro protupotresno zaštićen. Čak se u nekom članku spominjalo da bi potres iz smjera sjever-jug mogo napravit veliku štetu.

    Prije mjesec dana se baš petrinjski potres širio prema Zagrebu tim smjerom tako da su ovim radovima možda i spasili jug od sudbine istoka, a samim time i klub od sramoćenja jer bi onda ostali bez svlačiona i tunela.

    Ovakvi radovi koji održavaju funkcionalnost stadiona su stvarno ok. Jbg, trebamo se pomirit da nećemo vidit novi stadion u bližoj budućnosti i da moramo osigurat minimalne uvjete na Maksimiru. Ništa manje, ništa više od tog.
  • Eduardo
    17.2k
    Nije mi ni na kraj pameti prizivati nekakve tragedije, ali bojim se da će se ovdje dogoditi neki Heysel ili Hillsborough prije nego pojedinci progledaju i riješe pitanje ove ruševine jednom za sva vremena.
  • og1986
    2.9k
    Kaj sa zapadom gore ? On je i prije bio nesiguran. Ali se ništa ne piše za njega nakon potresa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.