• SAS1987
    13.3k
    Koliko ja znam, mora se obaviti tehnički pregled i izdati uporabna dozvola. Onda je odgovornost na Ministarstvu graditeljstva odnosno ovlaštenoj osobi koja je obavila tehnički pregled. Ako koristiš prostore bez uporabne dozvole, onda je odgovornost na vlasniku. Mislim da i UEFA traži uporabnu dozvolu ili sličan dokument.The Undertaker

    U pravu si 100% ali baš o tome pričam. U gradu imate situaciju da su se zbog potresa na školama tijekom noći promijenile naljepnice iz crvene u rumenu. Ako so to napravili na takvim zgradama kojih renovacija je relativno jeftina i brza onda možeš misliti kako će "ovlaštena osoba" praktički zatvoriti stadion. Nema šanse da zatvore prostorije ispod juga jer su klub i vlasnik stadiona grad onda u problemu a UEFA će dobiti papire kako je sve ok. Za istok se njima jebe, pa sam Bandić je kazao kako ima "dovoljno mjesta za sve" ali prostorije ispod juga su neka sasvim nova dimenzija.
  • immerwieder
    1.2k
    ne treba tehnički pregled i uporabna dozvola kad nema nikakvih građevinskih radova,
    statika juga nije poremećena potresom u ožujku, situacija je ista kao prije, jednostavno ne zadovoljava postojeće propise za potres u smjeru istok-zapad, koliko znam u izradi je projekt sanacije,
    što se tiče prostorija ispod one su jednako ugrožene kao i prije potresa, potres je bio dominantno u smjeru sjever-jug,
    istočna tribina je priča za sebe
  • SAS1987
    13.3k
    statika juga nije poremećena potresom u ožujku, situacija je ista kao prije,immerwieder

    Još gore, tribina je desetljećima opasna po život i nitko nije ni znao.
  • NORTE
    9k
    Uskoro ćemo saznat je li jug odjednom opet siguran. Ako bude u prodaji za Hnl. 6720 je kapacitet zbog covida i potresa, s jugom je 8030.
  • Infinity
    15.2k
    Rekao bih da je kapacitet za HNL vise nego dovoljan. Samo Hajduk, u rijetkim slucajevima Rijeka bi izazvala vece zanimanje.
  • Neki tip
    19.1k
    sad s Bjelicom, bi i Osijek..
  • NORTE
    9k
    Rekao bih da je kapacitet za HNL vise nego dovoljan.Infinity

    Sigurno. Zadnji derbi je s gostima bilo ispod 1900 ljudi, sad zamisli posjetu u ovoj sezoni.
  • Crusades1986
    9.6k
    utb2ym9bjwxqjgjw.jpg
    sfdiy80q37a2in71.jpg
    nd20cwne9720b3zj.jpg
    vr5yy66oft04qz0q.jpg
    7j1z3qbddc4gxuqd.jpg

    Ko je reko da se niš ne radi po pitanju stadiona? Čemu vječni pesimizam? :cheer:
  • flexXy
    1.9k

    Tragikomedija, pretpostavljam da ce cifra za obnovu ove staze bit 300-ak tisuca kuna
  • Crusades1986
    9.6k
    Možda se čini kao mali korak za obične navijače, ali ovo je veliki korak prema novom stadionu!

    ma ne bi oni nikad...
  • The Undertaker
    4k
    Na stadionu stanuje i atletski klub. Moraju i oni negdje trenirati.
  • Crusades1986
    9.6k
    Kak treniraju na stadionu kad oko terena nema atletske staze od 2011.?
  • SAS1987
    13.3k
    Oni stvarno renoviraju ovaj plavi tepih ili što rade? :lol:
  • Dino
    2.2k
    Voze ga na pranje
  • xavier
    11.1k
    Ovo bi bilo smiješno da nije tragično. Oni stvarno renoviraju taj tepih :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.