• SAS1987
    13.7k
    ma ove tribine ce stajati duze od piramida u Egiptu. Zasto mislis da nije siguran?
  • Dino
    2.3k

    Sjever i istok se drze, al ak se na zapadu rusilo samo od sebe, ne vjerujem da je izdrzalo 4-5 po richteru.
  • SAS1987
    13.7k
    ma da je bilo kakva steta vec bi se pisalo o tome. Sigurno su neki novinari prvo otisli tamo po senzacionalisticki naslov.
  • Dino
    2.3k

    Istina, da.
    Zagreb trenutno zgleda prekaoticno, inace zivim blizu obilaznice pa mogu direktno gledat kak ljudi bjeze iz grada.
  • Simke
    497
    Jedno staklo se razbilo na prozoru sjevera i jedan okvir prozora pao u prolazu izmedu sjevera i zapada koliko sam vidio iz auta.
  • xavier
    11.2k


    Samo istok se ne da :blush:
  • Simke
    497

    Najsigurnija građevina u Zagrebu :lol:
  • SAS1987
    13.7k
    Mozda je potres pustio posljedice na statiki stadiona, tko bi znao. U svakom slucaju bi ocekivao da Dinamo i grad Zagreb zatvore stadion i naprave strucnu analizu ako je stadion siguran. Nije se za zajebavati sa građevinom na kojem ce za par mjeseci opet biti 30 000 ljudi.
  • NORTE
    9.5k
    Umjesto da skinu sve te plave cerade sa svih tribina i ogole tu betonsko ciglenu grdosiju da svi vide na kakvom simbolu korupcije igramo u 2020.godini, oni ga non stop šminkaju, farbaju, dotjeruju (dobar način za ulupati i ukrasti još novca kluba i grada). Nažalost nemam slike tih cigli od 8m visine ispod istoka i juga za vrijeme šminkanja stadiona 2010., od tada samo prekriveno ceradama. Daleko najružniji stadion na svijetu.
    bff8d6e8369036bfca35.jpeg
  • SAS1987
    13.7k
    Da ne idem u offtopic na topicu Nogometni Stadioni pišem ovdje.

    Prema planu ove godine bi trebao biti napravljen natječaj i projektna dokumentacija za stadion ( mislim da natječaja neće biti zbog tri elementarne nepogode... korone, potresa i Bandića) ali ipak ću napisati.

    Najprije su iz kluba kazali da žele stadion kao ovaj Rapidov što bi za nas bilo sijano a u onom famoznom dokumentu od "70 stranica" u kojem piše nešto sasvim drugo. Prema tome što piše, gradili bi stadion od cca 25 000 - 30 000 ljudi, dvije etaže, između etaža lože itd. Iz tog opisa i prema renderu sam došao do zaključka da bi se gradio stadion vrlo sličan Sivas Areni u Turskoj.


    Stadion je inače sasvim ok ali garantiram da bi atmosfera bila puno lošija od one na stadionu Rapida. A baš atmosfera je naša velika prednost ispred 99% europskih klubova, a to valja iskoristiti, jer prema nekim istraživanjima zbog domaće atmosfere ima domaći klub oko 8% veću vjerojatnost pobjede. A u nogometu često puno znači svaki detalj. Zbog toga bi imali i malo bolje rezultate i potencijalno veću zaradu od Uefe.

    sivas_arena02.jpg
    sivas_arena10.jpg
    sivas_arena09.jpg

    Sivas Arena

    Još jednom, stadion nije loš ali bi bio vrlo loše rješenje jer ne ispunjava potencijala dinamovih navijača. Zato, po meni bolje da se ne gradi niša nego da se gradi takav.

    Nitko nas neće pitati kakav stadion želimo i zbog toga bi trebali navijači dinama (od dtsm, boysa, zona itd) znati kakav stadion želimo i biti oko toga jako organizirani te glasni. Treba imati dialog sa upravom i gradom (znam da je to vjerovano praktički nemoguće zbog situacije ali ipak treba nekako) i uskladiti se.
  • Dino
    2.3k
    Osobno mi se ne svida tolko mjesta u lozama i te dvije etaze koje vjerujem nitko ne zeli. Ne znam kak je klub doso na ideju da napuca loze po cijelom stadionu. Iz vana stadion izgleda odlicno, no unutra nije nikako dopadljiv, a vjerujem da bi se i ostali slozili.
  • Infinity
    15.3k
    Ako se toliko loza moze prodati, neka ih
  • Mr Blue
    3.4k
    što se mene tiče neka ih, samo neka ne siječu navijačku tribinu. Siguran sam da se i to može izvest. Da se hoće.
  • Kwedi
    3.8k
    Kako je Ciboni prekinuto financiranje, vjerojatno isto vrijedi i za rate održavanja prema Maksimiru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.