• deda
    29k
    Ja sam to već 100 puta rekao. Radije bih čekao još 20 godina, ali da stadion bude Dinamov, a nikakav gradski ili nacionalni.
  • SAS1987
    13.8k
    naravno, dinamo treba sam sagraditi stadion i popratne sadrzaje te na taj način dobiti dodatan vir financiranja.
  • SAS1987
    13.8k
    Prema sportnet forumu se opet nesto kopa / radi po Sveticama? Tamo gdje su več rušili nesto. Mozda neki novi trening teren za Dinamo? :cool:
  • Papastrumf
    10.4k
    Tamo se kopa vec 2 mjeseca. Prvo su cistili teren, pa navezli zemlju, onda ravnali i sad postavljaju nekakve cijevi.
  • SAS1987
    13.8k
    sad postavljaju nekakve cijevi.Papastrumf

    Izgleda da su počeli raditi grijanje sjedala na novom stadionu :rofl:
  • cron1ck
    1.6k
    Ima mozda netko podatak ili neku tablicu koliko se iz gradskog proračuna izdvaja za stadion?
  • Kwedi
    3.8k
    Ima mozda netko podatak ili neku tablicu koliko se iz gradskog proračuna izdvaja za stadion?cron1ck
    ovdje je zbirni iznos svih gradskih davanja

    2019-03-27_12h06_53.png

    a ovdje isključivo za maksimir

    Maksimirgradskinovac.png
  • SAS1987
    13.8k
    Zna tko otprilike koliko loža na maksimiru je rasprodano godisnjim ulaznicama? Pitam zato jer je u onim planovima (znam da nisu realni planovi, ali ipak) pisalo da žele 2000 loža pa me zanima koliko ih uopće prodaju.
  • reziser
    6.5k

    Čisto sumnjam da i jedna privatna osoba kupi godišnju za ložu!
  • SAS1987
    13.8k
    to sam i ocekivao. Sponzori, igrači, uprava i "prijatelji kluba". Inace su to ulaznice na kojima puno klubova zaradi fenomenalan novac.
  • deda
    29k
    Lože su sve rasprodane, postoji lista čekanja, zato se govori o 2000 mjesta na nekom hipotetskom budućem stadionu. Koliko od tih 750 mjesta se ne plaćaju to je teško reći.
  • SAS1987
    13.8k
    Sivas Arena je stadion koji izgleda ko da je napravljen prema zahtjevima dinama od prije 2,3 mjeseca (cca 28-30k, dvije etaže, lože između etaža... ). Znam da su te zahtjeve bile napravljen tek tako i vjerovatno nestrucno ali ipak je zanimljivo vidjeti kako bi izgledao stadion.

    http://stadiumdb.com/stadiums/tur/sivas_arena

    6nuv2st4sqdruw6k.jpg
    rqo3wotsikifkhf3.jpg
    2h6fmwgmt2kctn1a.jpeg
    8c8064zzriyy1mf6.jpg
    o8b1t7l62dkwmqg5.jpg
  • xavier
    11.3k
    Meni se iskreno ne sviđa taj "visoki" krov. Bolje mi rješenje stadion koji je više "stisnut" kao recimo onaj Young Boysa:

    stadedesuisse_top.jpg

    Da se razumijemo, govorim o nekim idealnim uvjetima. Ne uspoređujem stadione s ovim što imamo u Maksimiru.
  • nkdz
    829

    ovaj mi je brutalan, kad bi bar bilo politicke volje da se napravi
  • Kwedi
    3.8k
    Skoro pa gotovo! cqo29afnbk44lj72.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.