• Nino Bule
    11.3k

    Kad zagrmimo prvi put sa nove kranjce mislim da ce nas proc žal za starim maksimirom i da cu jos nabrijaniji bit na novi maksimir i dan kad cu dozivit normalan dinamov stadion
  • Fanboy
    2.1k
    Riječki stadion najbolji za ugostit veliku utakmicu? :lol:
    Osijekov nov, ali mu je pre mali...neznam jel on ikad vidio Rujevicu.....
    Ijayi Atiemwen

    Još da je Nijemac pa mu 13 000 malo za stadion, al Slovenac i da mu je to malo
  • Crusades1986
    9.5k
    "Ozbiljno je počeo raditi Odbor za stadion, koji je od Grada dobio signale da se početkom sljedeće godine zaista kreće s izgradnjom novog stadiona u Kranjčevićevoj. Kako trenutačno stvari stoje, Kranjčevićeva bi trebala biti gotova u predviđenom roku, odnosno do sredine 2026. godine.

    Za očekivati je da će Dinamo sezonu 2026./2027. igrati na zamjenskom stadionu, a na njemu bi trebao biti do izgradnje Maksimira, koja bi mogla trajati i do 2029. godine. Bilo je govora i o privremenom Dinamovom kampu. Jedna od opcija je Zagrebello s kojim je vlasnička situacija jako komplicirana, ali to bi, ovako na prvu, bilo jedino logično rješenje."
  • Bosskovitz
    7.2k
    ja sam recimo ocekivao zabranu igranja na maksimiru jos kad je bio potres, ali nemam pojma uopce kako smo se izvukli iz toga.dinamozivivjecno

    Iz vrlo jednostavnog razloga: Maksimir je ogavan, ali zadovoljava sve tehničke uvjete za igranje LP. I ova prijetnja je više PR potez da se pritisne naše nego neka ozbiljna realnost da nam zabrane igranje. Taj pravilnik o stadionima je javno dostupan, znam da sam ga išao provjeravati nakon potresa jer sam mislio da ne možeš igrati bez jedne tribine - ali realno možeš igrati Ligu prvaka s jednom jedinom tribinom od 12.000 mjesta i dovoljnih tehničkih kapaciteta (mjesta za novinare, lože, kamere i sl.).
  • Gradinamo
    21

    S obzirom na to kako su se počeli pomicati rokovi, čini mi se da ovim tempom nema ništa od Maksimira prije 2032.-35. Kranjčevićeva je prema najavama trebala biti izgrađena 2025., a sad će se tada tek započeti s radovima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.