• marcio amoroso
    32k

    A ne vjerujem baš. Molde je svima želja.Young Boys, Slavia i Dynamo su također uz nas želje. Nismo mi baš najlošiji tu ni po čemu.
  • reziser
    6.2k
    nemoj bit tak ozbiljanGelipter

    Poznat sam po tome :joke:
    Tko god nas dobio, neće mu bit lako
  • reziser
    6.2k
    nabrojao si sve poželjne, naravno da smo daleko od najlakšeg ždrijeba
  • deda
    27.6k
    Deda će samo skromno zahvaliti igračima Dinama na najljepšoj mogućoj čestitci za rođendan
  • Gelipter
    3.4k
    Tko god nas dobio, neće mu bit lakoreziser

    E ovako je već bolje. :up:
  • reziser
    6.2k
    oooooooo
    Dedaaaa, pa sretan ti ročkaaaas :up:
  • deda
    27.6k
    Fala, fala
  • Infinity
    15.2k
    Rutinski odradjena utakmica bez imalo brige za prolaz dalje. Tlak bi skocio s vremena na vrijeme kad bi Jakic dobio loptu. Imao je asistenciju, par dobrih reakcija, ali je bio i igrac s najvise gresaka. I on je jedini kojeg bi izdvojio, ostali su mi bili u najmanju ruku OK.

    Sto se zdrijeba sutra tice. Zelja broj jedan je definitivno Molde. Nakon njih Young Boys, pa Milan. Volio bih izbjeci tri engleza i Romu, ova ostala buranija u sredinu bez nekog zeljenog redoslijeda. Apsolutno svejedno.

    Mislim da bi protiv Moldea bili veliki favorit. Young Boysi igraju dobro, ali mi nekako djeluju slabije od ostatka 'ponude'. Milan igra za k* i definitivno ih mozemo proci. Od svih klubova lige pet koje imamo kao moguce protivnike oni mi djeluju kao najbolja opcija, bolja cak i od Granade. Pa i ovi van lige petice, radije bih Milan nego Shakhtar, Slaviju, Ajax...
  • vjeko1701
    5.9k
    Sretan i barem još tolko :D
  • reziser
    6.2k
    pusti ti fala... :wink:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Stari sve najbolje zelim! :party:
  • Carrasco
    4k
    Ako izostavimo ove bonuse za LP, samo su Villareal i Arsenal bolji od nas. Možda nas Bayern i City preskoče kad odigraju uzvrat.

    5g5cxirg25bzs7k4.png
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Bravo Plavi rutinski prolazak!
    Htio bih izbjeci engleze prije svega Tottenham,jer ce Mourinho ozbiljno spasavat sezonu sa Europa leauge.

    Mislim da bi se grupa trebala organizirat i pruziti podrsku ekipi na zadnjem treningu prije osmine finala, igraci su zasluzili!
  • Carrasco
    4k
    Bruno u dvije utakmice 1/16 finala osvojio ukupno 34 duela, a sljedeći najbolji iza njega 22. TATA IGRE!
  • LovroZG
    1.3k
    Jako dobra tekma. Na trenutke smo bili previše zaigrani u napadu, al ajde, to je ipak znak visokog samopouzdanja i želje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.