• Nolifer
    6.4k
    jeste primjetili ovo?

    svasta
  • Nolifer
    6.4k
    klasika da... slažem se
  • vjeko1701
    5.9k
    Koga boli kaj srpski klikbaiteri pišu, pa njihovi su 5 razina jedniji od naših, a zna se kakvi su naši.
  • vjeko1701
    5.9k
    Redakcija indexa na aparatima. Propao im sutrašnji glavni naslov: "Dinamo u 1/8 finala na Marakani? U Beogradu priželjkuju ljutog rivala." Moraju sad cijelu noć smišljat nekaj novo...
  • Majki2111
    2.6k
    Hvala @Krizy

    Obožavam čitat ove statističke pikanterije kaj ne stignem sam popratit. Guštam. :blush:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Sretan rođendan i od mene deda, vjerujem da ti ne ovo najljepši mogući poklon!
  • Krizy
    34.9k
    Murad Musajev:

    "Ovo je bila očekivano komplicirana utakmica. Malo prostora za igru, s puno duela. Dinamu je bilo lakše, igrao je na rezultat. Išli su u kontre kad bismo im ostavili prostor.

    Puno toga ovisi o ždrijebu jer su ostali jaki protivnici, ali tko god bude igrao s Dinamom, bit će mu teško. Već u jesenskom dijelu pokazao je snagu i disciplinu. Puno igrača pokazuje liderske sposobnosti i došao je zasluženo do ovog rezultata. Želim mu da prođe što dalje.

    Dinamo prvenstveno ima jaku momčad, a možemo navesti kvalitetne igrače kao što su Petković, Oršić, Ademi, Lauritsen... Sto posto sam siguran da bi bilo koji igrač Dinama dobro kotirao u Rusiji. "

    Pošteno rečeno :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.