• Mali dioničar
    14.2k
    Nije stvar u tome koliko katova dodati na koju zgradu nego da svaki blok ima zgrade iste katnosti.

    Na šta ovo liči, jedna zgrada 6 etaža pa rupa pa 2 pa 4 pa 6.

    Kostur je dobar, ali fali konzistentnosti i preizgradjena je unutar blokova.

    yal5vklxls4htkdp.jpeg

    Barcelona ima konzistentije, ali Zagreb ima više zelenih površina.

    jomjf0cu7lr180fv.jpeg
  • xavier
    11.1k


    Ali meni je vrh što će isti ljudi kmečati zbog svakog grma i ruševine u Zagrebu te s druge strane biti oduševljeni Bracelonom gdje su napravili simetrične ulice i nije ih uopće zanimalno što im se nalazi na putu nego su srušili sve što im je smetalo.
  • SAS1987
    13.5k
    Govorio o Dinamovom stadionu
    Na pitanje treba li grad napraviti novi stadion Tomašević je odgovorio da više ne može gledati to ruglo od stadiona te da treba srušiti stari i izgraditi novi.

    - No, najbolje rješenje je da se da Dinamu koncesija na duži rok, oni bi ga gradili i financirali, ali bi mogli koristiti zemljište za dobivanje kredita. To su oni i htjeli. Uvjet je transparentno poslovanje - kazao je.

    Tomašević je kazao i da model upravljanja Dinamom ne može ostati ovakav te da se to mora mijenjati.

    Odgovorio je i hoće li podržavati razvoj sporta ulaganjem u klubove, ali i rekreativne sadržaje.

    - Sport je na koljenima za vrijeme ove koronakrize. Spremni smo rješavati nagomilane probleme. Važno je u laganje u dječji sport, i za zdravlje, ali i kao osnova za dalje. Uz jaku bazu imat ćemo dobre rezultate. Ovu bazu smo zanemarili, napravit ćemo transparentan model - kazao je.
  • deda
    28k
    Bravo za jednog gospodina koji je ovo sugerirao Tomaševiću. Nadam se da sam i ja bar 0,000000001% pripomogao :clap:
  • SAS1987
    13.5k
    Bravo za jednog gospodina koji je ovo sugerirao Tomaševiću. Nadam se da sam i ja bar 0,000000001% pripomogao :clap:deda

    Ako si ti ovo sugerirao Tomaševiću onda si puno pripomogao :clap:

    Dinamo je jedna od najvažnijih ako ne i najvažnija udruga u gradu Zagrebu i tako se treba postaviti. Uvijek se piše po forumu da "dinamo i stadion nisu prioritet" i politički problem političara a to je najviše naša krivda. Mi trebamo zahtijevati promjene i pitati / apelirati političare da želimo promjene - nije potrebno paliti gume po gradu, dovoljno je da šaljemo što više poruka na službenim fb kanalima, mailova, pitanja kandidatima oko Dinama te stadiona. Bila je dobar akcija kada se na poziv DTSM slalo mailove ministru Mariću koje je on ignorirao - tu je jedina zamjerka da se na ignorirane mailove ne reagira s još više mailova, prijava, telefonskim pozivima itd.

    Da završim u pozitivnom tonu - jako sam optimističan po pitanju lokalnih izbora, jedino što nas treba brinuti je ako pobjedi Filipović i možda Škoro. Pogotovo Filipović bi se potrudio zadržati trenutačno organizaciju kluba.
  • deda
    28k
    Nije deda, jedan drugi, iznimno vrijedni i poštovani gospodin. Mene je samo pitao za mišljenje, pa sam ga dao kao i korekcije
  • NORTE
    9.3k
    Nakon prvog javnog Tv nastupa Filipovića mislio sam da je ozbiljan kandidat, čak sam napisao ovdje da ga mogu zamisliti kao gradonačelnika. Danas mislim da nije adekvatna opcija i siguran sam da će za 4 godine Hdz imat novog kandidata na zagrebačkim izborima.
  • SAS1987
    13.5k
    a cuj, nije lako kada ti umre kandidat :grin:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Alibi kandidat, proci ce kao Prgomet 2017. Nece prec 10% nema sanse, borba Skore i Klisovica za drugi krug...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Internetska anketa provedena nad 2600 ispitanika u Zagrebu u razdoblju od 19.3-23.3. Po meni prva realna anketa na koju sam naišao u posljednje vrijeme... S obzirom da bi tu dodao 1-2 % kandidatima čiji glasači ne koriste internet :lol:
    Attachment
    ANKETA (34K)
  • xavier
    11.1k


    Kako su ti već napisali, kad je Filipović predstavljen kao kandidat, to nije bilo zato što je HDZ mislio da on ima realne šanse postati gradonačelnik nego upravo suprotno. Da prosječan glasač HDZ-a kaže "dat ću HDZ-u glas za skupštinu, a za gradonačelnika mi je onda sigurnije dati glas Bandiću".

    Nakon Bandićeve smrti sam mislio da će HDZ možda čak mijenjati kandidata što bi vjerojatno i napravili da misle da imaju realne šanse dobiti mjesto gradonačelnika, ali kako to očito nije tako, onda su se odlučili praviti da je Filipović stvarno i bio njihov najbolji izbor.
  • čovjekjogurt
    60
    Tomašević je kandidat HDZ-a. Plenkoviću su njegovi gazde iz tih silnih europskih komiteta i komisija sigurno dali naredbu "Senfu ne pakovati" jer je Tomašević jako blizak njihovoj agendi i Ursula fon der Lajn te Charles Michel sigurno ne bi imali ništa protiv takvog woke BLM gradonačelnika. Zato mediji, "neovisni" analitičari i anketne agencije pod kontrolom vladajućih maze i paze našeg Senfa. To je moja teorija zavjere, inače sam deklarirani teoretičar zavjera.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Malo si previše zaglibio u teorije zavjere. Zašto bi itko napadao Tomaševića ako je jedini kandidat koji ima siguran prolaz u drugi krug, zar nije logičnije da prvo eliminiraš konkurenciju u prvom krugu, a kasnije se pozabaviš Tomaševićem? Ali da, slažem se da imaju zajedničkih karakteristika, uhljebljivanje ljudi u javnom sektoru im je svetinja- iako smatram da je također moguće da Tomašević unaprijed igra na glasove ljudi u javnom sektoru koji će mu biti potrebni u drugom krugu protiv Škore, tada će svaki glas igrat ulogu. Niti jedan kandidat osim Nađija iz Fokusa nije jasno rekao da će se riješit uhljeba...
  • čovjekjogurt
    60
    Sad si me isprovocirao i čut ćeš još više mojih teorija zavjere.

    Ja mislim da su HDZ i SDP u suradnji već duže vrijeme. Mislim da će na zagrebačkim izborima ta grupacija (HDZSDP) imati velik broj kandidata. Nabrojat ću ih:

    1.Filipović - nevažan stranački vojnik.

    2. Klisović - slično ko Filipović samo što je Klisović još bolji sa Plenkovićem od Filipovića jer su se on i Plenki zajedno družili godinama u diplomaciji, prijatelji su iz mladosti i mislim da bi Plenković čak više volio da Klisović postane gradonačelnik nego Filipović. Kad bi Filipović nekim čudom pobijedio možda bi se osilio unutar stranke slično ko Bandić u SDP-u. Čelnici velikih partija ne vole konkurenciju i zato šalju ove bezlične kandidate za zg izbore. Teorije zavjere everywhere.

    3.Tomašević - On je tu da pokupi glasove nezadovoljnih birača. Glumi oporbu a zapravo je cijela ta njegova grupacija dio sustava. Primaju novce iz proračuna, od stranih bankara, stranih vlada, europskih fondova...od svugdje, iz svih pora globalističkog sustava. Kontrolirani mediji, analitičari i stručnjaci ih hvale a od jednog prosječno inteligentnog i ispodprosječno radišnog tipa po nadimku Senf pokušavaju napraviti heroja. Prava oporba neće imati niti ima takav tretman medija.

    4. Jelena Pavičić Vukičević - mislim da se ovdje i ne treba previše obrazlagati.

    5. Vesna Škare Ožbolt - ona je tu da glumi Đapića to jest da uzme dio glasova desnice nezadovoljne ovakvim HDZ-om. Cijela poanta njezine kandidature je da otme 3-4 posto od Škore tako da mu uskrati drugi krug nauštrb Klisovića.

    Eto svih teorija zavjere, dosta za danas. Nego dosta praćena navijačka stranica Svetinja86 na Instagramu je danas imala zanimljiv osvrt na zg izbore. Bacite pogled.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ja još ne vjerujem kako su kandidati za gradonačelnika toliko loši, ovo je prestrašno.
    mlađi sam čovjek i praktički od kad znam za sebe na čelu grada je - bandić, zlo na koje si naviknuo i to je to, tako ga i percipiraš. mislio sam da će nakon njegovog konačnog odlaska biti kandidata, da će se pojaviti par ozbiljnih ljudi koji bi pretendirali na to mjesto, ali ovo je horor.

    stavit ću oglas u novine da me netko iz zagrebačke županije prijavi kod sebe u samobor/dugo selo/zaprešić/vrbovec....ne dam debilima ni kune svojih doprinosa :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.