• Kwedi
    3.8k
    Kak je Vlatku genijalno skinuo :lol:
  • BluePhone67
    3.1k
    Nik je nas Dinamovac, bas cu nazvati jednog tu naseg clana foruma koji ga pozna da pozdravi i neka nastavi dalje.
  • Pop corn
    4.7k
    šimić ne bi komentirao... pa jebem ti beskičmenjaka mutavog.Kwedi

    Nazvati covjeka koji je stao prvi protiv ovih u klubu i brata kad su bili najjači Beskičmenjakom je krajnje suludo. Dario je uz navijace bio i ostao, i to je jasno. Kaj on ima vise reci nakon onog? Malo udahni i razmisli
  • Mr Anderson
    5.2k
    Nisam gledao jučer Provjereno, slušao sam jutros na 101. Kaj je on to rekao da će se ubit ko Praljak ako ga izruče? Kakav blefer.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Nek se ubije kokošar.
  • xavier
    11.1k
    @The Undertaker

    Vidim da sa zgražanjem čitaš većinu prijedloga ovdje i pišeš o nekakvom "pozivanju na nasilje". Ponovit ću da ne znam na što se točno referiraš jer se većina forumaša ogradila od nasilja. Nisi nam rekao koji je tvoj prijedlog. Ne raditi apsolutno ništa i podržati "dečke na terenu"?

    Kažu neki da treba gurati isključivo pravni put. Nisam ja protiv pravnog puta, dapače, bez njega ni ne ide. Samo ima jedna kvaka. Kako sam već napisao, kad dovoljno dugo živiš u ovoj državi, onda shvatiš da iza svake ključne odluke stoji politika odnosno nečiji interesi. A čega se političari boje? Pravnih procesa sigurno ne jer su tu kao ribe u vodi. Boje se samo koncentracije ljudi na ulici i na društvenim mrežama. Boje ih se zato što u takvim slučajevima postoji opasnost od gubitka glasova na izborima, a u tim slučajevima se političari ekspresno aktiviraju i riješe probleme za koji ih do neki dan nije bilo briga.

    Napisao sam jučer i ponovit ću danas. Jedna Jelena Veljača je digla ljude i na noge to je rezultiralo pozivom premijera i predsjednice. Premijer je s njom prolazio kroz zakonske akte i obećao joj "popraviti" određene stvari...tko je Jelena Veljača da bi znala išta o pravnim aktima i je li do toga došlo pravnim putem? Naravno da nije. Digao se određeni broj ljudi i politika je odjednom postala kooperativna.

    Ista je stvar ovdje. Sami pravni procesi mogu trajati godinama i godinama, ali ako ih se malo "pogura", ponovit ću da ne govorim o nasilju nego o ljudima na cesti, onda odjednom sudovi bez problema riješe stvari koje bi inače išle iz jedne odgode u drugu...
  • Kwedi
    3.8k
    Nazvati covjeka koji je stao prvi protiv ovih u klubu i brata kad su bili najjači Beskičmenjakom je krajnje suludo. Dario je uz navijace bio i ostao, i to je jasno. Kaj on ima vise reci nakon onog? Malo udahni i razmisliPop corn

    pa stao je,al onda neka stane do kraja. nek napravi peticiju di se jasno kaže želimo izbore u dinamu, a ne kako je glasila ono peticija da se dinamovo ime ponovo vrti s poštovanjem, uglavnom nekakvo nespretno pitanje.

    i nakon pedeset hiljada potpisa, e pedeset hiljada! kaj se desilo nakon tog? imali pressicu i kraj.

    a da ne govorim ovo oko mamića i presude, čemu je problem reći kako je zdravko kriv? jel zbog sinova u lokomotivi i dinamu ili jednostavno radi našeg usranog "ne bi se štel mešati" mentaliteta?

    da ne govorim kod stankovića, uletili sva četvorica u jednu od najgledanijih emisija u državi, ovaj ih pita jel hoćete preuzet dinamo - pa reci brate jasno, da želimo! imali bi armiju iza sebe, zdravko i govna do kraja godine bi letili iz kluba.

    možda je iluzorno i naivno, al tad je bio moment maksimira s crnim listama, ova četvorica uletili kao new kids on the block, good guys koji su poznati, imaju pedigre i nemaju neke ekscese iza sebe (ajd marić i malnar, odnosno bišćan i taksist :strong: )...

    tad je bio najsavršeniji moment koji su dario i ekipa usrali jer eto nisu znali kaj bi s tolikim potpisima.
  • The Undertaker
    3.9k

    Kad sam pričao o nasilju, referirao sam se na upis gore o ''posjeti'' djeci skupštinara, ostavljanju poruka kao ove kod fan shop-a te mišljenjima da bi se opet počelo prekidati utakmice.
    Srećom, to nisu većinski upisi ovdje.
    Generalno se slažem sa tvojim postom. Postoje pravni procesi ali postoji i legalni demokratski pritisak i insistiranje na zakonitosti.To je put kojim treba ići jer ne znam nikoga tko bi bio protiv toga da Dinamo bude uređen kao moderna tvrtka. Ako je Veljača skupila toliko ljudi, onda valjda može i Dinamo.

    Nevezano za ovo gore, koliko ja poznam funkcioniranje sustava, ova garnitura neće otići (biti smijenjena) dok druga ne bude spremna operativno preuzeti klub. Ja tu drugu garnituru trenutno ne vidim.
  • xavier
    11.1k
    Nevezano za ovo gore, koliko ja poznam funkcioniranje sustava, ova garnitura neće otići (biti smijenjena) dok druga ne bude spremna operativno preuzeti klub. Ja tu drugu garnituru trenutno ne vidim.The Undertaker

    Kakve veze s tim ima nečija spremnost ili nespremnost? Sve što želimo su izbori gdje svaki član udruge ima pravo glasa. Ako takvi izbori ne bi smijenili ovu garnituru, onda smo stvarno svi skupa idioti koji ni ne zaslužuju bolje od ovog.
  • The Undertaker
    3.9k
    Zato izbora neće biti.
    Da pojasnim, trenutna politička vlast, i gradska i državna, neće dozvoliti smjenu postojeće garniture dok nema spremnu slijedeću koja će operativno preuzeti klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.