• Nino Bule
    11.3k
    Da nije zalosno bilo bi smjesno
  • BluePhone67
    3.2k
    Policija je isto potvrdila što se dogodilo.
    "Znamo za događaj i transparente. Obavljamo daljnja postupanja te ne možemo reći ništa više", kazali su za Index kratko u PU ZG i dodali da im događaj nije prijavljen iz Dinama.
    Mr Blue

    U danasnje doba mobitela, mozda mu je javio sa centra Maksimirskog travnjaka, ne mora nuzno zvati sa kucnog klupskog telefona..

    Dobro vece!! Policijska postaja Maksimir ?

    Da, izvolite ..

    Netko je napisao prijetnju na sluzbenom Fan shopu GNK Dinamo Zagreb.

    Sto pise ?

    Sve ste blize Mirogoju ...

    Gsp. Barisic, Vi ste ?

    Ne,ne.. Ja sam sada slucajno tu prolazio, pa sam to vidio.

    Jeste sigurni, da je to od danas ? Da, ne radimo prijavak ako je od prije, a vec smo ga odradili ?

    Ma, ne.. Od danas, kako svako vece secem Bozicu, sto posto sam siguran da je od danas..

    Hm, Bozica ?? Gsp. Barisic vi ste ?

    Ma ne dajte najte, to je moj pas Bozica zasto mislite, to sto sam stariji i tako zvucim, odmah mislite na tog gospona.

    Ok. Da utvrdimo gradivo, znaci postoje prijetnje na fan shopu GNK Dzg. Vi ste, tko da Vas znamo zvati kao ocevidca i od kuda zovete ?

    Iz Maksimirske 128 zovem i pozdravlja Vas bivsi kolega on mi je dao broj, hehe sve znas Antola u svaku postaju.

    Znaci zovete iz kluba ?

    Ne. Zovem sa mobitela.

    Hvala i laku noc !!

    Antola : Sefe, niste trebali mene spominjat.

    Ma koga jebe, dobro si ovo rijesio mali

    Zakljucak: prijava za prijetnje na objektu fan shop gnk Dzg , netko dojavio nije iz kluba tocka
  • Bosna86
    11.5k
    Treba otici u skole i pokloniti djeci skupstinara majice od grupe... mali znak paznje nista vise
  • BluePhone67
    3.2k
    - 7 milijuna kn u prihodima od prodaje karata
    - 7 milijuna kn u prihodima od sponzora na dresu (nema sponzora od 2008);
    - 9 milijuna kn u prihodima odprodaje ostalih proizvoda i usluga;
    Kumulativno u posljednjih pet godina procijenjeni financijski gubitak zbog negativne medijske kampanje iznosi oko 100 milijuna kuna.”
    Mr Blue

    Nevjerojatno kakvim se oni glupostima i teorijama bave bez pokrica, jel su uzeli u procjenu svaku utakmicu dupkom pun stadion sve tribine i jug i da li je karta bila prodana za 1-kn plus kobasica da su dosli do tih cifri..

    Uzas, nemam volje komentirat
  • Kwedi
    3.8k
    Sedam milijuna kuna sponzor na dresu, a sad ih karlovački hdzovac plaća 400 tisuća kuna.
  • The Undertaker
    3.9k
    Svako zazivanje bilo kakvog nasilja prema bilo kome a pogotovo prema obiteljima ljudi u Dinamu je katastrofa. Nikakvo nasilje kao i činjenje štete klubu neće dobiti podršku šireg kruga navijača. A bez toga promjena nema. Ako se jedna ''mafija'' zamijeni drugom, ništa se nije postiglo.
  • Hipo
    406
    Gdje si vidio to zazivanje nasilja ??????
  • Blaz
    350
    najbolje tapkat u praznom i cekat da to netko drugi rijesi
  • The Undertaker
    3.9k

    I što su riješili do sada?
  • Blaz
    350
    jel bilo nasilja?
  • Bosna86
    11.5k
    Najbolje je ne raditi nista i pustiti ih da kradu hahahahahha
  • xavier
    11.1k


    Ne znam gdje si ti vidio zazivanje na nasilje.

    Koji je tvoj prijedlog? Čekati da se riješi samo od sebe?
  • Hipo
    406
    Sad sam tek vidio sta je tocno napisano na onom plakatu.

    Mislio sam da sam procitao da piše "Međugorju" i to bi mi imalo smisla, ali ovo mi je malo morbidno.



    Vratimo se na poteze usmjerene borbi.
    Odlasci na maksimir bi mogli bit neka vrsta prosvjeda i tako se moze stvorit određeni pritisak ali ne prekidom tekmi i slicno zbog kontraefekta i price o huliganima koji ne daju mira radit (krast).

    Iako sam osobno za bojkot stadiona počevši od superkupa, ali naravno i on bi imao svoje negativne posljedice...a njima dao pozitivnu atmosferu...

    Sad kad razmislim mozda je ta borba na stadionu ipak bolja opcija.
    Ako se nece ubacivat baklje na teren ne bi trebalo bit ni straha od intervencije specijalaca.

    Mudro odigrajte to bbb, ne dozvolite im reakciju, ne dajte im gušta da vas opet izbace sa stadiona.

    Na taj način ćete imat puno vise ljudi uz sebe, normalnom borbom, bez da sami sebi unistavat put, ponovno.

    Pozovite sve dinamovce na superkup na sjever, pripremite poruke i slično, nemojte ubacivanjem baklji sami sebi gasit borbu.

    Pokazite brojnost unatoč ljetu.
    Nismo divljaci nego smo dinamo!

    Ovaj put odigrajte to pametnije!
  • BluePhone67
    3.2k
    Svako zazivanje bilo kakvog nasilja prema bilo kome a pogotovo prema obiteljima ljudi u Dinamu je katastrofa. Nikakvo nasilje kao i činjenje štete klubu neće dobiti podršku šireg kruga navijača. A bez toga promjena nema. Ako se jedna ''mafija'' zamijeni drugom, ništa se nije postiglo.The Undertaker

    Slazem se u potpunosti, evo samo jedan dio takodjer nasilja, a ako smijem primjetit imao je jaku podrsku svih ovih godina..

    PRIJETNJE ŠAKAMA
    NK Dinamo 1992. mijenja ime u HAŠK Građanski, a tadašnji predsjednik kluba Josip Šoić Mamića ne želi imenovati sportskim direktorom pa mu Mamić prijeti batinama. Šoić se spasio bijegom skokom preko ograde.

    NAPAD NA DELEGATA UTAKMICE
    Godine 1994. Zdravko Mamić napao je delegata utakmice Dinamo - Auxerre. Zbog tog ispada Dinamu su zabranjena europska natjecanja na godinu dana.

    TUČNJAVA U GRADSKOM POGLAVARSTVU
    U zagrebačkom Gradskom poglavarstvu Zdravko Mamić je 2003. tražio lokacijsku dozvolu za gradnju, a kad mu je tadašnji pročelnik Miljenko Mesić odbio tu dozvolu izdati, Mamić je na njega nasrnuo te su se potukli. Mamić je iz Gradskog poglavarstva tog dana izišao krvave glave.

    ŠAMARANJE ŠEFA TAJNE SLUŽBE
    U društvu tadašnjeg šefa Policijske uprave zagrebačke Marijana Tomurada Mamić je na stadionu ošamario dužnosnika SOA-e, šefa riječkog ureda Agencije Nikolu Mandekića. Policija na taj napad nije reagirala.

    VRIJEĐANJE NOVINARA 24 SATA I TPORTALA
    Uvrede kojima se Zdravko Mamić svojedobno obrušio na novinarku 24 sata Romanu Eibl i novinara tportala Boruta Šipsa nećemo ovdje spominjati zbog pristojnosti. Višestruka dobitnica novinarskih nagrada Romana Eibl Mamića je u dva navrata tužila za klevetu. U oba slučaja potpisali su nagodbu, no prilikom potpisivanja druge nagodbe, Mamić je njezinom odvjetniku poručio 'živim za dan kada ću je vidjeti da puže na koljenima'. U slučaju Šips donesena je pravomoćna sudska presuda u korist novinara, koji je obeštećen s 50.000 kuna.

    ŠOVINISTIČKO VRIJEĐANJE MINISTRA ŽELJKA JOVANOVIĆA
    Bivši ministar Željko Jovanović bezuspješno je pokušavao isušiti nogometnu močvaru, na koncu je i maknut s dužnosti ministra, a 2013. morao se suočiti s groznim verbalnim napadom Zdravka Mamića. Mamić je ustvrdio kako 'Srbin koji nije radio u školstvu i sportu ne može voditi važan resor'. Izjavio je i da je Jovanović Srbin koji mrzi sve hrvatsko. Sud je zaključio da taj Mamićev šovinizam nije govor mržnje. Sudac Rafael Krešić odbacio je optužbe. Kad je priveden zbog uvreda Jovanovića, odmah je i pušten iz pritvora. Nakon noći provedene u pritvoru, sutkinja istrage Ljiljanka Maletić pustila ga je na slobodu ne uvaživši objašnjenje tužiteljstva da je Mamić višestruko evidentiran za razne prekršaje protiv javnog reda i mira te sigurnosti u prometu što ukazuje na to da ne poštuje i ne priznaje pravni poredak.

    DIVLJANJE U SUDNICAMA
    Iste godine Mamić na sudskom ročištu i usred sudnice vrijeđa Eduardovog odvjetnika Ivicu Crnića i naziva monstrumom, lašcem, tatinim sinom i mišem. Zbog toga nije izbačen iz sudnice. Crnić je morao podnijeti privatnu tužbu. Ipak Eduardo je jedini koji je do sada pobijedio Mamića na sudu – nepravomoćno su njegovi ugovori s Mamićem proglašeni ništavnima i odnos je proglašen robovlasničkim.

    PRIJETNJE SMRĆU
    U siječnju prošle godine DORH je pokrenuo istragu protiv Zdravka Mamića zbog prijetnji smrću Željku Pakasinu, Davoru Ćurkoviću i Branku Muriću, ocu Dinamova mladog nogometaša Roberta (17). 'Pobit ću vas, iščupat ću ti grkljan', grmio je bijesni Mamić. Bijesan je bio jer je mladi nogometaš htio otići iz Dinama uz minimalnu odštetu.

    NEREDI U SVEČANOJ LOŽI POLJUDA
    Na Prekršajnom sudu u Splitu protiv Mamića se vodi postupak zbog izazivanja nereda u svečanoj loži stadiona Poljud u ožujku 2014. Na prvom ročištu se nije pojavio, ali su u ulozi svjedoka pojavila dvojica policajaca koja su dala iskaz potpuno suprotan prijavi koju je podnijela njihova vlastita policijska uprava. Splitska policija, podsjetimo, nakon višednevne istrage utvrdila je da je Zdravko Mamić tijekom utakmice s Hajdukom u ožujku 'remetio javni red i mir tako što je odmah na početku drugog poluvremena ni s čime izazvan vodstvu splitskog kluba pokazivao srednji prst i bosanski grb, a potom petnaest minuta kasnije ustao iz sjedalice te počeo vikati i galamiti'. Kad ga je poduzetnik Mijo Pašalić upozorio da se smiri, Mamić je krenuo s uvredama i psovkama, zatim ga pozivao i na fizički obračun, a onda i pokušao doći do njega - u čemu su ga spriječili zaštitari.

    MAHANJE DOSJEIMA NAVIJAČA
    Pod povećalom DORH-a Mamić je bio i 2011. nakon što je u emisiji 'Nedjeljom u 2' mahao papirima s 'dosjeima' vođa navijačke skupine Bad Blue Boys. Istraživalo ga se zbog sumnji u počinjenje kaznenog djela odavanja službene tajne. Htjelo se doznati otkud mu policijski dosjei dvojice Dinamovih navijača, ali na to pitanje nikad nismo dobili odgovor. Riječ je o navijačima Thomasu Baueru i Danijelu Hrnjaku koji su Mamića prijavili zbog nezakonitosti u nabavi stolica za stadion Dinama.
  • Zambatine škude
    2k


    Što klasificiraš kao nasilje, što klasicifiraš kao činjenje štete klubu i što se po tebi dobiva potporom "širokih masa"?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.