• ec-sport
    2
    Iskreno, već sam duže vrijeme član dinama ali brz izbora to zbilja nije donijelo nekaj osim njima dodao brojku za hvaljenje o vlastitoj uspješnosti...

    edit: nadam se da nikom ne smeta moja posudba avatara
  • Nino Bule
    11.3k
    Cekanje 2 mjeseca do tribine nema smisla, reakcije mora bit. Ne trebaju placeni novinari ni prenosit, imamo dtsm i dobro su popracene njihove izjave kao sto bi i bilo popraceno da opozicija zajedno u zg skupstini ponovo to podigne kao temu.

    Inace predsjednica je dala kao izjavu:
    "Ured Predsjednice je zaprimio podnesak uprave GNK Dinamo, u kojemu se iznose tvrdnje o prijetnjama i pritiscima na vodstvo GNK Dinamo. Kako se radi o tvrdnjama koje upućuju na protuzakonito postupanje, Ured Predsjednice Republike, bez odlaganja, uputio je zaprimljene podatke na daljnje postupanje nadležnim državnim tijelima."
  • ec-sport
    2
    Dobro, ali to je to, dat će izjavu, pisat će se dan dva o tome i to je to. Treba konstantno podsjećat na to, stalno i opet....ponavljati ponavljati ponavljati svakom mogućom prilikom.
  • Hipo
    406
    Nije to izjava kolinde, nego tekstić njenog ureda.
    Ima ko zna koliko desetaka savjetnika i ljudi koji rade za nju.

    Neka im paoka u kvalifikacijama.
  • Pop corn
    4.8k
    politiku odjebat. Nije nam nikad nista dobro donijela oko Dinama. Ni "opozicija", ni "vlast". Niti jedna!
  • Pop corn
    4.8k
    Dakle, DTSM nije zatvoreno društvo. DTSM je otvoreno za sve ideje i prijedloge. Nemojte se ustručavati slati svoje ideje i prijedloge, ali naravno da nije to prosvjed i sl.
    Važne su sada originalne ideje...
  • BluePhone67
    3.2k
    dwq4tndswrhix67t.jpg
    1kxm0k3isplpn8ci.jpg

    Sn 06.06.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    Evo i Jerko Leke nakon sto sam se naslusao hvalospjeva da je za Boyse, da kuzi pricu, da je uvijek spreman pomoci, kako je bio na zadnjoj Salati na FD blabla.. Tko je sljedeci koji ce poljubiti prsten ?
  • Kwedi
    3.8k
    Nema kruha od igrača. Rijetko tko od njih ima zdrav način razmišljanja ili da kuži stvari.
  • Kwedi
    3.8k
    Zajec mi je tu sjajan primjer; koliko puta je dobio vritanjak od govana u Dinamu/Croatiji i opet se vraćao.

    Umjesto da svojim imenom i karizmom prije deset, dvadeset godina poveo ljude u borbu za zdravi klub on se vratio da ga ovi ko šlapu odbace.

    I kraj svega toga, s toliko godina u guzicu, zna dat intervju kak je privatizacija kluba neophodna i daje primjer Panathinaikosa koji je kuršlus od kluba upravo zbog tog kaj on zagovara. I plus iskustvo na Otoku i ponovo ne razme nikaj...
  • BluePhone67
    3.2k
    Nema kruha od igrača. Rijetko tko od njih ima zdrav način razmišljanja ili da kuži stvari.Kwedi

    Generalno nema nikog, jos nitko nije rekao mi bi ovako vodili klub i dali konkretan primjer, projekt i rijesenje bilo privatizacija ili 1C1G
  • xavier
    11.1k
    Od političara nema kruha po ovom pitanju što smo mogli vidjeti na onom cirkusu od sjednice gdje se više nije znalo tko što želi i tko povlači čije prijedloge te tko glasa protiv prijedloga kojeg je sam dao.

    Slično je na žalost i s bivšim igračima. Moramo shvatiti da velika većina njih ima sasvim različito gledanje na sve to od nas i da nemamo iste ciljeve.

    Ostaje nam pravna borba. Da me kolega @Pop corn ne bi krivo shvatio, ne mislim da je DTSM nešto krivo napravio, dapače, no problem je što opet u neku ruku moraš dobiti amen politike da uspiješ. Nije ni ZZD ništa krivo napravio pa su svi samo zažmirili na sve papire koje su oni skupili. Isto je i sada, ta borba će trajati godinama, a problem je što u ovom trenutku nemamo široke mase. "Prosječan", time ne mislim ništa loše, navijač Dinama je u ovom trenutku dignuo ruke od svega i jednostavno nema volje za borbom.

    Ne zagovaram ja tu neku radikalu u smislu bilo čega nezakonitog nego samo kažem da se bez vidljive mase (na ulici) ništa neće promijeniti. No problem je što te mase nema i da se nešto organizira, došlo bi nas samo 1000.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Znači i Leko i Butina četnici. Ok, još 2 u nizu od bivših igrača. Tužno.
  • Hipo
    406
    @xavier

    Nikad više navijača Dinama nije bilo protiv mamića!

    Dakle, vise od 1500 bbb bi se usprotivilo i pridruzilo prosvjedu bbb i udruge.

    Prosvjed bi morao bit i u normalno vrijeme i na normalnom mjestu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.