• Efes Pilsen
    6.9k
    Ja isto zbog navedenog uzimam sve sto Ristovski radi s 'zrnom soli'. Profesionalac veliki, otkako je dosao pokusava izravnat krive drine kakve je, recimo, imao i Biscan, a i Pilipovic s Rijekom kasnije nakon incidenata.
    Mi smo uzeli i njegovo ponasanje u Rijeci i Drmicevu clansku kao nesto sto nas ne jebe dok god je na terenu sve kako treba. Ja ga necu kovat u nebesa, ali cu ga pamtit kao jednog od boljih i srcanijih desnih bekova u Dinamu.
  • deda
    27.9k
    Ma meni je u redu kad netko ne slavi gol protiv kluba u kojem je odrastao, u kojem je prosao mlade kategorije ili za njega navija. Ali što s igračima koji promijene 10 klubova u karijeri. Pa ne bi smio slaviti protiv pola Europe ili HNL golove.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Meni je općenito to neslavljenje teška glupost.

    Recimo hit mi kad Kulenović ne slavi golove protiv Dinama.
  • vjeko1701
    5.9k
    Sjećam se, bila je neka utakmica nas i Rijeke, dosta golova, nijedan igrač ih nije slavio xD
  • xavier
    11.1k
    Ja isto zbog navedenog uzimam sve sto Ristovski radi s 'zrnom soli'.Efes Pilsen

    Ja govorim o njegovom pristupu. Pa ne misli netko valjda da je sve to samo zbog Dinama i da neće biti takav i u idućem klubu. Jednostavno je energičan i emotivan i "daje cijelog sebe uvijek".

    Kako je Deda dolje napisao, druga je stvar kad provedeš drugo vremena u jednom klubu i/ili si potekao iz tog kluba. No da imaš 10 klubova protiv kojih "ne slaviš" baš i nema smisla...
  • xavier
    11.1k
    Recimo hit mi kad Kulenović ne slavi golove protiv Dinama.Mali Zeus

    Dobro, malo je drugačije kad igrač na posudbi ne slavi protiv kluba s kojim zapravo ima ugovor :cool:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Dobro, malo je drugačije kad igrač na posudbi ne slavi protiv kluba s kojim zapravo ima ugovor :cool:xavier

    Pa dobro, neće mu raskinuti ugovor jer malo proslavi.
  • The Undertaker
    4k
    Ma meni to "neslavljenje" nije baš najjasnije. Što bi to trebalo predstavljati? Ulagivanje navijačima? Igraš za klub za koji igraš i daješ maksimalno koliko možeš. Nema poštenijeg pristupa.
  • Ludovic IX
    5.4k
    meni je.. ja da sam u nekom belupu ili gorici jer nemam kvalitetu za dinamo , gol koji bi dao dinamu nebi prosalvio nikako. još bi vjerojatno sam sebe psovao na kraju ako bi dinamo izgubio bodove. ali da se razumijemo, trudio bih se iz petnih žila da zabijem taj gol
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja razumijem da ademi, orsic, ili leo messi kojem je barca platila hormonski tretman i on tamo proveo 15 godina ne zeli slavit jer su pomjesane emocije, ali je to iz toga preraslo da ako si odradio dva treninga s nekim ne smijes slavit svoj gol da ne bi nekog uvrijedio, u svakom slucaju gluposti.
  • Mrvica
    3.3k
    Dok god zabija, bori se i ostavlja sve na terenu nek slavi kako hoće. Imao sam priliku popričat malo sa njim u Rovinju dok mi je potpisivao dres, i iskreno da sam ga zadržao 40 minuta čovjek ne bi rekao riječ loše, ni u jednom trenutku nisam skužio da se sa navijačima slika preko one stvari. Još sam se ispričao zbog smetnje, lik viče kakva smetnja drago mi je i pita treba li još šta :rofl: Njegov pristup u Dinamu je i više nego odličan, iskreno od svih njega vidim kao lidera zbog borbenosti. Možete me razapet al je tako.
  • Mrvica
    3.3k
    Ademi me naučio kako čuvati momčad i to sam mu obećao. Sad kad sam u Dinamu, dobio sam pravu sliku kluba. Prije toga sam mislio da će dolazak u plavi klub značiti da ćemo u prvenstvu sve lagano pobjeđivati. Međutim, ubrzo sam se po dolasku uvjerio da to nije baš tako, hrvatsko prvenstvo je itekako kvalitetno, klubovi napreduju. Mi u svlačionici itekako osjećamo kako je težak ovaj Dinamov dres, kako je teško igrati kad nosiš Dinamov grb na prsima. Da, definitivno ću se truditi da budem primjer u svlačionici i izvan nje, baš kao što je bio naš kapetan Ademi

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/dinamovac-iznenadio-navijace-i-samoga-sebe-strasno-ne-mogu-vjerovati-ovo-mi-se-nikada-nije-dogodilo-15317942
  • Mrvica
    3.3k
    Dinamo je jači za jednog bitnog igrača, točnije za najboljeg modrog nogometaša ovog proljeća Stefana Ristovskog! Makedonski reprezentativac potpisao je ugovor, odnosno produžio ga do ljeta 2025. godine, s opcijom produženja na još godinu dana.

    Tako jeeee :strong:

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/doznajemo-kljucni-igrac-dinama-produljio-ugovor-nakon-odlaska-livakovica-trebao-bi-postati-voda-15324712
  • deda
    27.9k
    Radi Dario, neka, neka. :up:
  • Mrvica
    3.3k
    Sretan sam u Dinamu, sretna je moja obitelj u Zagrebu. Evo me doma, što se kaže. Bez obzira na to imam li ili bih imao neku ponudu koja će mi financijski biti povoljnija sada ili u budućnosti, oni koji me osobno poznaju složit će se sa sljedećim. Da meni, kao Stefanu Ristovskom, u određenoj situaciji novac uopće nije na prvom mjestu, iako je on veliki faktor u današnjem nogometu, nego prije svega situacija u kojoj se nalazim. A Dinamo je trenutno pravo mjesto za mene. Klub je TOP, navijači su TOP, poštuju me, smatraju me svojim, što bi za stranca svakako trebala biti privilegija. Da, za to treba ostaviti ozbiljan trag na terenu, odnosno igrati kako treba, a cijela ova situacija već godinama je za mene jednostavno dobitna” – kaže Ristovski.


    https://sportklub.n1info.hr/nogomet/ristovski-dinamo-je-institucija-i-ne-zelim-nigdje-drugdje/
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.