• vjeko1701
    5.9k
    Najmanje mi je u pravu jasna ta količina papirologije, koji kurac su napisali u 700 stranica, Zdravko Mamić: Princ 'ercegovske krvi?
  • Infinity
    15.2k
    I ovaj s kojim ga 'mjeris' ima sto stranica manje :lol: . Sve su to igrice, zna se sve unaprijed, za sve se ima potez i imam osjecaj da ga nece izruciti jako dugo, mozda cak nikad.

    Jel postoji neka opcija da mu se sudi u BiH i da u BiH odlezi?
  • Eduardo
    17.3k
    Zahtjev za izručenjem iz Hrvatske još nije ni stigao u BiH. Koliko im treba? Možda da Vlak pošalje poštom?
  • xavier
    11.1k
    @Infinity

    Kako će mu u BiH suditi za nešto što je napravio u Hrvatskoj kontra hrvatskih zakona? Odsluženje kazne je već druga priča, ali daleko smo od toga.

    @Eduardo

    Ma stići će zahtjev, ali sve sam sigurniji da ga neće izručiti.
  • Infinity
    15.2k
    Ne razumijem se toliko u te zakone, zato i pitam. Dakle, postoji mogucnost da on bude osudjen u Hrvatskoj, a da lezi u BiH? S obzirom da je prvostupanjska preko pet godina, a on se seta Medjugorjem mozemo reci da je i to na jako dugom stapu ili Hrvatska mora poslati zahtjev da ga se privede i da lezi? Ili se ceka konacna presuda?
  • Kwedi
    3.8k
    može bit situacija kao i sa glavašem kojeg je dočekala zenica na kraju
  • xavier
    11.1k
    Samo prvo treba biti pravomoćna presuda naravno. Ovo potencijalno izručenje nije vezano uz taj proces nego uz pritvor u drugom slučaju.
  • Bosna86
    11.5k
    Cetnik moze birati oce li u Zenicu ili Lepoglavu... U Bosni su bili izbori tako da se ministri mijenjaju.. Ukratko u Bosni se ministarstva dodjeljuju po dogovoru izmedju naroda. Za nas bi bilo idealno da pravosudje dobije Komsic.. Ako dobiju Srbi ili SDA to je otprilike isto kao i HDZ
  • Kwedi
    3.8k
    glavaš je bio godinu dana u zenici, pa je ostatak odradio u mostaru
  • Infinity
    15.2k
    Samo nek nije u Busovaci, gore se zatvor manje osjeti nego u Zenici recimo.
  • Bosna86
    11.5k
    u Busovacu ulazi i izlazi tko hoce, to bi tek bio cirkus sa slobodnim vikendima
  • Dudu
    2.6k
    Realno koga briga gdje će bit u zatvoru, nek ga prvo osude i onemoguće mu da više radi kao savjetnik, kako njemu tako i ostatku ekipe, zatim potraživati novac, a nakon toga kad odslužei vrate što su uzeli, nek rade i bave se čime hoće, samo da to nije Dinamo :D
  • Infinity
    15.2k
    Nek lezi gdje hoce, samo ne u Busovacu. Pa gore su bolji uslovi nego meni kod kuce :lol:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Možda si i on ko Escobar sam napravi zatvor u kojem će ležat.
  • xavier
    11.1k


    I u sklopu toga igralište na kojem će Dinamo igrati barem jednom godišnje :fear:

    Šalu na stranu, daleko smo mi na žalost još od njegovog boravka u zatvoru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.