• xavier
    11.1k
    Doviđenje igrača iz Srbije ili Crne Gore je na listi Mamićevih zločina negdje na 25. mjestu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Dečke koji su naši se isto tako pljuvalo. Čale, Kiki, Pivarić, Antolić itd. Pljuje se samo da se pljuje. Kao sto je rekao kolega @xavier ima milijun razloga da se pljuje uprava i klub, naravno, ali ovdje ima nickova koji svaki svoj post posvete pljuvanju nečega. Ne skoro svaki, nego doslovno svaki post.
  • Dudu
    2.6k
    Srpska, crnogorska, albanska trzista imaju potencijala, nisu dovoljno iskoristena i zasto ne uzeti par igraca.. Jezik znaju, slicne kulture, lagana prilagodba.. Hrvata je 4 milijuna, nije to beskrajan izvor talenta.. Ako ce biti korektni i donijeti doprinos, ne vidim problem.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ako ćemo brojat krva zrnca onda stvarno... ak su momci talenti, neizbrušeni dijamanti, igrači koji imaju potencijala da naprave u Dinamu nešto što netko drugi na njhovom mjestu nije mogao, zašto da ne.. pa da sam menadžer/trener, uvijek ću prije izabrat nekog muslimana, crnogorca , šiptara ili šta ti znam već koji se hoće borit i za dres i za svaku minutu, nego nekog drugog našeg koji će samo šetat po terenu i namještat frizuru...

    A i sad smo krenuli pljuvat jer je netko crnogorac,srbin, vakav nakav, kasnije cemo doc do toga da nam neće igrači valjat jer je Hrvat iz BiH, pa nakon toga Hrvat iz Slavonije/Dalmacije(što i je bilo slučajeva) pa onda i gledat krvna zrca i Zagrepčana....
  • Mali dioničar
    14.2k
    A i sad smo krenuli pljuvat jer je netko crnogorac,srbin, vakav nakav, kasnije cemo doc do toga da nam neće igrači valjat jer je Hrvat iz BiH, pa nakon toga Hrvat iz Slavonije/Dalmacije(što i je bilo slučajeva) pa onda i gledat krvna zrca i Zagrepčana....Navijač Dinama

    U jebote.
  • Papastrumf
    9.8k

    To je neupitno. Naravno da ima puno većih grijehova od toga.
    I sasvim je normalno da boysi i "obični" navijači nemaju isti pogled na ovo pitanje, a vjerojatno ga nikada neće niti imati.

    Ja sam jako daleko od nekog nacionaliste, ksenofoba ili kako već, ali isto tako mi nije normalno gledati 3 Srbina u dinamovih 11.
    Vjerujem da nekom nije problem gledati zvezdaša u dinamovom dresu, ali meni je i sigurno se neću nekome ispričavati zbog toga.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja bi imal velik problem s nekim tko otvoreno gaji četničke ideale, al velika je razlika između četnika i srba.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ja sam za ekumenizam pa me ovo ne smeta iako braća misle suprotno.

    ada6646zg22r6sv0.png
  • The Undertaker
    4.1k
    Vjerujem da nekom nije problem gledati zvezdaša u dinamovom dresu, ali meni je i sigurno se neću nekome ispričavati zbog toga.Papastrumf

    Prosinečki?
  • Mali dioničar
    14.2k


    Prosinečki je dinamovac.
  • xavier
    11.1k


    Zapravo sam u postu već napisao kako ja prvi uvijek kažem da mi je svejedno je li igrač s Bukovca ili iz Zimbabvea, ali da mi bez obzira na to još uvijek nije "normalno" dovoditi igrače iz Srbije i Zvezdaše.

    No obrisao sam taj dio kako post ne bi bio krivo shvaćen. Uglavnom, protiv sam toga, ali tema je o Mamiću i to je najmanji problem od svih njegovih stvari koje je napravio.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Sačuvaj me Bože Dinamovaca koji idu raditi u zvezdu i pjevaju njihove pjesme.
  • Mali dioničar
    14.2k


    A gle, život odnosno Ćiro ga je tamo odveo.

    Kad je imao 17 godina bio je veći dinamovac nego ti i ja kao 17godišnjaci zajedno.

    Samo on je bio vrhunski talent i nije gradio navijačku nego igračku karijeru.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Kao i ona priča o kuhanju žabe u loncu, tako se kuhaju lagano i ljudi oko Dinama. Sve su niži i niži kriteriji, sve se pomalo prihvaća kao normalno. Zoki trener, šef ulovljen s prstima u pekmezu, makinacije s transferima, srušen stadion... pa tako i srpski igrači. Malo po malo identitet kluba se mijenja i klub poprima klasični čobanski karakter. Ili "moderni", kako to kome izgleda izvana.
    Naravno da je u moderno nogometaškom narativu lakši posao opravdat to što 3 srbina i crnogorac igraju u dinamu u 2020. godini, nego kontrirat.Jer "nije bitno ko je igrač nego koliko daje za dres" i "ne treba brojat krvna zrnca"... i malo po malo se mijenja pogled na nogomet. Iako je nepisano pravilo od rata da se srpske igrače ne dovodi u klubove velike četvorke.
    Gledam na drugim temama kojom lakoćom ljudi pišu o transferima, posudbama, đoranju s Loksom...nije da je tu netko u pravu ili u krivu, nego se nogomet promijenio. Neki su ga prihvatili takvog, a ovi drugi ne mogu prihvatit da je sve toliko otišlo u kurac.
  • Tradicija bunta
    5.5k


    Legitimno je da je gradio karijeru sa 17. Kao što ju je gradio i sa 42 kad je išao ponovo u Beograd, nakon što je bio u hrvatskoj repki.
    Samo lik je u životno vrlo kratkom periodu igrao za Crvenu Zvezdu, Croatiju i recimo Hrvatski Dragovoljac. O njegovom karakteru ti njegovi odabiri u karijeri govore više nego crveni Marlboro i viski s ledom na stolu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.