• Crusades1986
    9.8k
    Niš novog, pa ovi iz Brotnja su prije godinu ili dvije stajali sa fun clubom na tribini. Vole tattu vise nego klub.
  • BluePhone67
    3.3k
    Pun je instagram njihovog novog transparenta, pa nek vide ljudi koga promoviraju na svojim stranicama.
  • deda
    28.1k
    Oni su ljudi od principa.
  • Majki2111
    2.6k
    Znate kaj, malo mi je degutantno vezanje Dinama za Hercegovinu toliko. Ne znam baš koliko Hercegovci i Hercegovina imaju poveznica sa ZG, udaljenost, drugačiji mentalitet ljudi sigurno. I tamo isto postoje klubovi, kud su se nas uhvatili. To je isto kao da ja sad navijam za Zrinjski Mostar. Neću nikad. Ako se već ide na Hrvatstvo, postoje mnogi hrvatski klubovi pa i spomenuti Zrinjski Mostar. Po meni vremena gdje je Dinamo označavao Hrvatstvo su prošla. Dinamo je zagrebački klub i moramo se držat toga.

    Ne napadam osobno nikoga nego govorim općenito.
  • xavier
    11.1k


    Sad si stvarno nadrobio gluposti. Znači ti bi želio da ljudi van Zagreba prestanu navijati za Dinamo jer "zašto bi navijali za Dinamo kad imaju svoje klubove"? :yikes:
  • marcio amoroso
    32.5k

    Cijenim te kao forumaša ali ovdje si nadrobio brdo gluposti i dajem ti jednu ozbiljnu opomenu.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Nećemo se vrijeđati ali si za sve ostalo u pravu. Nećeš dobiti ban ali ću izbrisati uvredljivi post.
  • Majki2111
    2.6k
    Znam da je osjetljiva tema. Navijajte ljudi, samo ne želim da Dinamo postane simbol Hercegovine.

    Sve 5 ekipa.
  • Stihl
    3k
    Pa nije Dinamo nikad ni bio simbol Hercegovine, niti ce bit. Dinamo je simbol Zagreba i svih Hrvata koji navijaju za Dinamo.
  • deda
    28.1k
    Znam da je lopta okrugla, ali stanite malo na nju. :cool:
  • Infinity
    15.3k
    I ljudi u Rudesu imaju klub u Rudesu. Zasto navijaju za klub iz Maksimira? :roll:
  • vafenss
    233
    Ovakvu kolicinu gluposti zbilja nisam dugo procitao,znaci netko tko je 50 godina navijao za Dinamo kroz jugoslaviju bi trebao obnavljanjem Zrinjskog pocetkom 90ih prestati odjednom navijat za Dinamo i prebacit se na Zrinjski ahha,a slavonci isto tako prestat navijat za Dinamo vec se prebacit na Osijek jer je mjenjanje kluba za koji navijas od rodenja normalna stvar?
  • xavier
    11.1k


    Ima klub i odmah preko ceste, niti kilometar udaljen od Maksimira, zašto bi tamo netko navijao za Dinamo :cool:
  • Bosna86
    11.6k
    by4acftvhqe5cicn.png
    Evo ti ukratko ZASTO
  • Infinity
    15.3k
    Ukrast cu uzrecicu jednog drugog kluba pa cu reci da za Dinamo ne navijam zbog geografije, nego zbog filozofije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.