• deda
    28.1k
    Već sam mnogima rekao pa ću i tebi ponoviti. Moraš prvo svoju državu osnovati. Ova je njihova.
  • Neki tip
    19.4k
    U krivu si deda. Ova je naša, moja sasvim sigurno, ali pod privremenom "okupacijom".
    Kad ti netko uzme što je tvoje, možeš naravno pokušati do novog, ali ako oteto voliš i gadno si ti ili tvoji krvarili za to, onda ne puštaš i ne prepuštaš.
  • deda
    28.1k
    Ne znam. Moj pradjed, djed i otac su svi pričali da je pod okupacijom. Ne znam gdje je ta moja iskreno.
  • Neki tip
    19.4k
    u jednoj od 3 meni najdraže knjige stoji - "treba ljubiti zemlju dece svoje, a ne dedova svojih." :wink:
    Šta je 30 godina za jednu državu..
  • Markelo
    2.5k
    Pa kad ce vise pravomocnost presude zokiju?
  • Bosna86
    11.6k
    Gledam podcast sa Dario Juricaninom ( autor filma gazda ), kaze lik da je nudio vrhu grupe ponudu da se napravi film o Mamicu i da se pobroje sve afere, ali da ga grupa isfinancira sa milion kuna i da je odbijen.
    Iskreno cist sumnjam da bi skupili, ali bi to bila jebena stvar
  • Mali dioničar
    14.3k


    Koji k nije napravio MB filmovi d.o.o. recimo temeljnog kapitala 200.000 kuna, uzeo u banci kredit od 800.000, napravio film za milijun i prodao ga Netflixu za milijun eura, vratio kredit od 800.000 kuna i kupio si Ferrari za razliku.

    Daj me nemoj jebat, imam ideju, trebam milijun kuna od grupe.

    Stara dobra izreka da je ideja ko guzica. Svatko ju ima.
  • Cosey
    436
    Gledam podcast sa Dario Juricaninom ( autor filma gazda ), kaze lik da je nudio vrhu grupe ponudu da se napravi film o Mamicu i da se pobroje sve afere, ali da ga grupa isfinancira sa milion kuna i da je odbijen.Bosna86

    Vidio sam to jučer.

    Iako mi se sviđa to kaj radi i vjerojatno ću glasati za njega, bilo mi je bezveze kada je rekao da su ga navijači razočarali.

    Mi tu lovu ne bi skupili, ali kada bi je i skupili teško da se nešto postiglo s tim filmom mada ne sumnjam da bi film bio dobar. Pravosudni epilog s filmom ne bi dobili kao što ni Todorić nije srušen s filmom Gazda. Senzibilitet javnosti također ne bi dobili, eventualno bi se količina imbecila koji su i dalje uz njega smanjila.
  • Mali dioničar
    14.3k


    Zbilja je rekao da su ga navijači razočarali jer nisu skupili milju kuna za film kojem bi on bio autor i na taj način korisnik autorskih prava?

    Na temu na koju navijači troše vlastito vrijeme, novac i sve to rade potpuno besplatno odnosno na svoju financijsku štetu (nadam se i uvjeren sam) proteklih 10tak godina?

    Jebeno.
  • Mali dioničar
    14.3k


    Nevjerojatan rezon.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Ne znam sta ovaj prica. Cak nije istina ni da je uopce trazio neke novce, nit je kontaktirao Boyse tad kad kaze da je nego puno ranije. Bit ce da se covjek skroz uzivio u ovu ulogu Bandica.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Buduci da znam s kim je pricao i koja mu je ideja bila mogu rec da je u to vrijeme ovaj lazni Bandic bio anonimus, niko nije znao za njega i trazio je da li bi mu se pomoglo oko snimanja tog filma, da mu pomogne netko sa objasnjavanjem geneze i uzroka borbe protiv Mamica. To je bilo prije snimanja filma o Todoricu ili u samim pocetcima. Nikakvi novci nisu bili spominjani tu nit je uopce prica otisla tako daleko.
  • SAS1987
    13.5k
    To je prvi put da večernji pljuva po mamicu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.